Ikea Leka Boxkleed

Discussion in 'De babyuitzet' started by sassie25, Apr 25, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sassie25

    sassie25 Fanatiek lid

    Nov 15, 2009
    4,613
    0
    0
    bakkersmeisje
    Bleiswijk
    Hoi Meiden,

    ik heb van een vriendin van mij vorige week het Leka boxkleed van Ikea gekregen -- blauw met een rups, kikker met een geluidje als je erin knijpt en ook een kapoentje met geluid en een zon met een spiegeltje en bladeren en bloemen met een knispergeluidje enz.

    Nu heb ik hem net in de wasmachine gedaan en netjes de wasinstructies gevolgd (40graden, en de spiegel uit de zon gehaald) maar nu heb ik vervolgens geen geludije meer als ik in de kikker of het kapoentje knijp.... Weet iemand of dat normaal is en dat het vanzelf weer terugkomt als het droog is of dat het nooit meer gaat werken? Dat zou trouwens wel raar zijn want volgens de instructie kan ie gewoon in de wasmachine!!

    Groetjes Sas
     
  2. druppel

    druppel Actief lid

    Oct 24, 2009
    218
    0
    0
    NULL
    NULL
    Waarschijnlijk doet hij het gewoon weer als hij droog is hoor, heb dat met het speelgoed van de hond ook en denk dat het piepertje wat erin zit op hetzelfde neerkomt.
     
  3. sassie25

    sassie25 Fanatiek lid

    Nov 15, 2009
    4,613
    0
    0
    bakkersmeisje
    Bleiswijk
    Hoi Druppel er zit indd zo'n pieper in net als een hondenspeeltje ja. Zou er wel van balen als het niet meer werkt! Kleed heeft nog geen eens in de box gelegen en wil het toch wel kunnen wassen zo af en toe!

    Even afwachten dan maar....

    xx sas
     
  4. Devy

    Devy Fanatiek lid

    Aug 23, 2008
    3,437
    1
    0
    Tilburg
    Bij ons heeft helaas één piepertje de geest gegeven na het wassen. De andere deed het weer zodra al het water eruit was.
     
  5. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Bijons helaas helemala gene piepgeluidjes meer na het wassen.
     
  6. sassie25

    sassie25 Fanatiek lid

    Nov 15, 2009
    4,613
    0
    0
    bakkersmeisje
    Bleiswijk
    hier nog steeds geen piepgeluidjes... snap niet waarom ze dat ook niet zo maken als met die zon en die spiegel. Vind het echt zo zonde dat het nu al stuk is!!

    Hoop nog steeds dat het goed komt. xx sas
     
  7. druppel

    druppel Actief lid

    Oct 24, 2009
    218
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zou als de piepertjes het straks niet meer doen gewoon met het kleed naar de ikea gaan en erover klagen je hebt het kleed dan wel kado gekregen maar vaak is de ikea wel zo schappelijk om een oplossing te bieden.
     
  8. nony

    nony Fanatiek lid

    May 4, 2007
    3,308
    241
    63
    nh
    ik zou ook terug gaan en je klacht vertellen...misschien hebben ze wel een oplossing...succes ermee ik hoop dat je straks een leuk boxkleed voor je beebje hebt!
     
  9. sassie25

    sassie25 Fanatiek lid

    Nov 15, 2009
    4,613
    0
    0
    bakkersmeisje
    Bleiswijk
    Heb net met Ikea opgehangen. Die man vond het maar raar dat dat beestje de geest geeft na een keer wassen. Hij adviseerde om met de kassabon terug te gaan naar het filiaal waar die vandaan komt en dan zouden ze het daar moeten oplossen. Dus hopen dat die vriendin de kassabon nog heeft. Baal er dan alleen van dat ik naar dordrecht moet hahaha. Dus maar even afwachten.

    xx sas
     

Share This Page