Volgens mij hebben praktisch alle testen een indroogstreepje na zo lange tijd, heb mezelf er vaak genoeg gek mee gemaakt... Hopelijk heb je snel een posi. test in handen meis!
Heb toch beetje het idee dat het raak is! Ik weet echt niet wanneer mn nod is, als ik uitga van mn vorige cyclus heb ik nu pas een ei! maar mijn gevoel zegt, dat ik 10 dagen terug mijn ei al heb gehad! Cyclus was normaal altijd heel kort. Ik hoop dat ik niet voor de gek word gehouden! dus heb voor straf al 3 dagen geen test gedaan, goed he
Spannend meid!!! Enne, wie straf je er mee...? Ons en jezelf, haha!!! Als je ei 10 dagen geleden was zou je misschien toch wel weer een poging kunnen doen met een kruidvattestje...
Had ook niet anders verwacht... Hopelijk krijg je snel duidelijke testjes en kom je gezellig bij de septembermama's kletsen!
oh je bent weer in de testmood..whahaha.. nou ja.. als jij je daar fijn bij voelt.. lekker doen.. wij loeren wel mee hooor!!!
Fijn bij voelen, dat niet eigenlijk. ik ben een test junk aan het worden, en daar baal ik beetje van. Maar als ik het niet doe, loop ik heel de dag te ijsberen. Maar als het nu pas over 6 of 10 maanden raak is, dan kan ik toch niet blijven kopen? zal toch wel over gaan, dat rare gedrag?! Kwaaltjes -Zere borsten -bloedens tandvlees
Ik heb getest! De kruidvat 2 voor 5 euro, kwam een 2e lijn, even breed op de juiste plaats, maar vind hem beetje grijs....... met mn 2e urine een ovulatie test en die is positief! ik zit als een gek mn camera te zoeken, maar kan hem nergens vinden!! miss weet man waar, maar die zit nog in de auto!
Is dit een kwaaltje? Ik was vanmorgen bij de tandarts en die zei dat ik naar de mondhygieniste moest omdat mijn tandvlees snel bloedde Zaterdag mag ik pas testen maar voel natuurlijk van alles ik heb dinsdag een kruidvat test gedaan en ik kan zweren dat ik een heeeeeel licht streepje zie!
Dat is zeker een kwaaltje!! ik had het bij mijn dochter, en nu weer!! en zie.........ik ben zwanger!!!!!!!!