Inenten

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Lobi, Nov 9, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
?

Wel/Niet inenten

  1. Ja

  2. Nee

  3. Weet het (nog) niet

Multiple votes are allowed.
Results are only viewable after voting.
  1. Als het zover is, wie laat dan zijn/haar kindje(s) inenten tegen de Mexicaanse griep?

    Ben wel benieuwd...
     
  2. Gentle

    Gentle VIP lid

    Oct 10, 2007
    6,979
    1
    36
    Overijssel
    Ik! Ik vergeef het mezelf nooit als ze in het ziekenhuis komt of nog erger, doordat ik moeilijk doe over inenten. Wel zou ik willen weten of ik ook zelf de enting kan halen ipv zij, want ik geef bv en heb gehoord dat dat ook kan.
     
  3. wendysunny

    wendysunny VIP lid

    Jun 24, 2009
    5,789
    0
    0
    ik doe het wel!!!
     
  4. @ Gentle: Volgens mij niet... Hoorde laatst van een opa die zijn vaccin wilde afstaan voor zn kleindochter, maar dat mocht (helaas) niet.
    Ik weet trouwens ook niet of volwassenen een andere dosis krijgen dan kinderen??

    Maar als je kindje onder het half jaar is willen ze wel de ouders, broers en zussen enten geloof ik. Was net op het nieuws, vandaar... Alhoewel ik me afvraag of ze daar ooit genoeg vaccins voor hebben..
     
  5. VrouwtjeRomy

    VrouwtjeRomy Niet meer actief

    ik mag het nog niet ze hebben niet genoeg vaccinaties volgens mn huisarts. Maar overal om me heen krijg ik te horen dat ze de mexicaanse griep hebben. Nu zelfs mijn oppas die te horen kreeg dat haar zusje de mexicaanse griep heeft! Dus nu probeer ik eraan te komen via mijn moeder.

    Ze heeft een thuiszorg bedrijf en heeft voor haar personeel inentingen ontvangen maar ze heeft werknemers die om geloofsredenen niet ingeent willen worden dus ze houd vaccinaties over. Nu gaat mijn tante (ze is huisarts) die dag beslissen of mijn dochter een inenting mag.

    Hoop het wel, wil haar zo graag inenten!
     
  6. Birdie

    Birdie Bekend lid

    Sep 16, 2008
    528
    0
    0
    Ik durf het niet, we zijn er nog niet over uit.
     
  7. mootjen

    mootjen Bekend lid

    Mar 10, 2008
    575
    0
    0
    ik laat haar inenten als dit mag gaan gebeuren.
    ik zou het mezelf ook nooit vergeven als ze daar erg door ziek wordt of nog erger.... ze zijn nu nog zo kwetsbaar voor alle griepen.
    ikzelf krijg hem wel, werk in de zorg. Ook dat zou ik mezelf nooit vergeven als ik ziek wordt en een bewoner aansteek...
     
  8. Gentle

    Gentle VIP lid

    Oct 10, 2007
    6,979
    1
    36
    Overijssel
    Ik mag hem zelf wss ook halen ivm astma. Ben al jaren niet geweest, maar mag wel! Het schijnt via de bv dan bij haar te komen, dus dan hoeven ze haar niet te prikken! Zou handiger zijn!

    Ik ben trouwens wel heel blij dat ik nu bv geef, want die extra bescherming kan ze goed gebruiken!
     
  9. veertje

    veertje Fanatiek lid

    Ik laat ze niet inenten denk ik.
    We hebben vanmiddag overleg gehad met de huisarts en die vind het niet nodig omdat het een milde griep is.
    Mochten we hem krijgen dan moesten we aan de bel trekken als er complicaties bij komen..
     
  10. petrabr

    petrabr VIP lid

    Oct 6, 2007
    8,000
    1
    0
    zuid holland
    hier precies hetzelfde en via de bv geef ik het dan ook aan de jongste. Ik snap ook niet zo goed waarom mensen er zo op tegen zijn omdat er niet uitgebreid op getest is. Bij de normale griepprik worden er nooit zoveel vragen gesteld
     
  11. Ik weet het nog niet.. Vind het best een lastige dit keer..
     
  12. Mamzie

    Mamzie VIP lid

    Jun 29, 2006
    7,318
    0
    0
    prov. Groningen
    ik laat mijn kind ook inenten. Mijn man haalt de enting en ik ook.
    Dus we hopen dat Erik er ook voor in aanmerking komt!
     

Share This Page