Ik heb vanochtend 2 tests gedaan Ik heb op alle bij de tests 2 streepjes. Volgens de verpakking zou ik dus zwanger zijn!!!! Ik kan het gewoon niet geloven is het echt waar???
Beertje785, wat geweldig!! Twee streepjes is toch ECHT zwanger hoor meis! Ohhh wat fijn dat je nu uit die onzekerheid bent. Proficiat! Ik durf nog steeds niet te testen, heb nog steeds bruinverlies en ongigevoel in mijn buik. Ik zou vandaag kunnen testen, maar ben bang dat het te vroeg is. Dus ik probeer me nog even in te houden... Heb jij nu eigenlijk nog steeds bruinverlies en ongikrampen?
Bedankt mime29. Ja ik heb nog steeds bruin bloedverlies en krampen. Waar ik het aan merkte is dat mijn borsten wat straker staan en zeer doen. Volgens de verloskundige is dit innestteling. Ik kan het nog steeds niet geloven!!!
Gefeliciteerd beertje! Geweldig nieuws De rest succes met testen, ik ben benieuwd! Ik kan pas over 10 dagen, maar ik kan niet wachten! (maak mezelf helemaal gek )
hallo dames ook ik voeg mijn even toe aan de gesprekken ik heb gister ook beetje bloed verlies gehad maar ik moet pas 30 april ong worden pffff maar wel steeds buikkrampen onwijs pijn doet !!!!