Internet & Televisie

Discussion in 'De lounge' started by Roxyroxx, May 15, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Ik heb Tele2, alles in één, internet, televisie & telefonie en nooit storing. Het bevalt me prima!
     
  2. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    Jan 19, 2009
    11,632
    0
    0
    Docente
    Wij zijn onlangs van ziggo naar telfort overgestapt en dat bevalt goed. Vooral tv pauzeren en opnemen is hier erg handig ;) we zijn vooral om de kosten overgestapt... Bij ziggo zaten we toch vaak op 80 euro pm en ij telfort op 35. Wij hebben wel maar 1 tv en kunnen ook op ipad of laptop tv kijken. En een stuk minder kabels in huis dat scheelt.
    Voor die 5 euro per tv extra loont het wel hoor.

    We hebben ook bij digitenne gezeten, zoiets is idd leuk als je op de camping staat maar het stoorde verschrikkelijk en we hebben ook een poosje online gehad maar die was vaak erg traag en de rekeningen kwamen altijd hoger uit zonder dat we daar een vinger op konden leggen. Oh ja en KPN heeft hun bedragen vaak zonder btw, kan je je flink op verkijken...
     
  3. jilina

    jilina Fanatiek lid

    May 27, 2010
    2,362
    0
    0
    verkoopster
    friesland
    Wij zijn van UPC alles in 1 naar KPN alles in 1 gegaan, maar dat is ook niet alles. De eerste week gelijk al problemen, kon niet bellen. Bleek die box kapot te zijn hebben we de volgende dag een nieuwe gekregen. Prima maar na een week weer niets, geen tv, telefoon en internet. Dus gebeld en uitgelegd wat er aan de hand was. Vertellen ze me van de klantenservice dat ik het verkeerd gemonteerd heb en als ze een monteur sturen dat de kosten voor mijn rekening zijn. Ik vragen hoe ik het dan moet gaan monteren en werd me verteld dat het in de meterkast moest. Dit is ons bij het afsluiten niet verteld want we hebben expliciet gevraagd om het te kunnen plaatsen in de woonkamer omdat daar alles klaar lag om zo gemonteerd te worden. En dat kon toen volgens de telefoniste prima. Maar nu blijkt van niet. We hadden er niet zo heel veel vertrouwen in maar prima geprobeerd om de box in de meterkast te plaatsen maar die kwam dus niet eens online. Wat volgens mij al geen goed teken is maar prima. Ik weer gebeld en het hele verhaal weer uitgelegd en nu stuurden ze toch maar even een monteur langs maar lag het aan ons dan waren de kosten voor ons zelf. Nou ja prima. Wat bleek na, een week geen internet en de rest te hebben gehad, we waren gewoon onterecht afgesloten. Maar geen vergoeding of iets gezien. Gelukkig was de monteur erg aardig en heeft ook even een slecht verhaaltje er van gemaakt. Maar ook dat heeft niet mogen baten. Ze hebben zelfs na dat de monteur is geweest nog een tevredenheidsenquête gestuurd. En die heb ik heel negatief ingevuld en dat ze me best mogen bellen voor eventueel verdere vragen, maar ho maar hoor nooit weer wat van gehoord. Dus wij zijn nu opzoek naar iets anders, want wij hebben niets anders dan problemen met KPN. Als we hd kijken dan gaat de snelheid van internet naar beneden. Wij moeten geregeld het kastje aan en uit doen. Hij zapt soms niet en blijft op 1 kanaal staan. Veel ellende. Bij UPC was het ook altijd gedonder maar lang niet zo erg als bij KPN. Dat is echt drama. Helaas hebben we een jaar contract.
     
  4. Daphne1990

    Daphne1990 Actief lid

    Apr 25, 2012
    496
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ziggo al jaren :)
     
  5. wolfje89

    wolfje89 Niet meer actief

  6. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,734
    7,501
    113
    Female
    Dan had je bijz iggo zeker een heel duur abonnement... hier 1 van 45 euro en die van telfort is qua internet en zenders hetzelfde. Maar een paar euro goedkoper. Bij ziggo hebben ze nu ontvangers met pauzeren en opnemen.
     
  7. A2CA

    A2CA Niet meer actief

    Hier zijn we zolang mee bezig geweest, kopie's opgestuurd ik weet niet wat allemaal, gemaild en foto's gemaakt van internet bankieren en hun zeggen gewoon dat ze het niet hebben en dat we er zelf mee geknoeid hebben. Rechtzaak heeft geen zin, ben geen lid van rechtsbijstand en hun zullen net zo lang door gaan dat ik vanzelf stop omdat ik kaal ben geplukt. We zijn dus maar overgestapt maar ik heb echt een hekel aan kpn zo ga je niet met mensen om.
     
  8. 2012mama

    2012mama Fanatiek lid

    Aug 12, 2011
    3,324
    158
    63
    Female
    Drenthe
    Hier telfort sinds 2 maanden, en bevalt goed.
    hiervoor ziggo. Ook goed, maar veel duurder
     
  9. Bri

    Bri Niet meer actief

    Wij hebben TV, Internet en telefoon via UPC, zijn we behoorlijk tevreden over.
     
  10. Roxyroxx

    Roxyroxx Niet meer actief

    Hi meiden,

    Thanks voor al jullie adviezen. We zijn nu aan het twijfelen om of weer naar Ziggo te gaan of voor Canal Digitaal.

    Telfort valt af door het gebruik van maar een ontvanger. KPN heeft eigenlijk niet het soort abbo dat we zoeken + hoor er toch wel meer negatieve verhalen over, ook in eigen omgeving.
    UPC is hier niet mogelijk en Online biedt te weinig zenders.

    Bedankt in ieder geval!
     
  11. KnuffieQ

    KnuffieQ Niet meer actief

    Ja zelfde pakket hebben digitaal en en HD extra zenders .

    Ook krijg ik in combi met een mobiel abonnement €10,- korting op mijn mobiele abonnement zolang het loopt. :D besparen hier 23 euro in de maand op op deze manier :D
     
  12. KnuffieQ

    KnuffieQ Niet meer actief

    Zoiets pik je toch niet lijkt me. Was hier een mooi zaakje voor de rechtsbijstand geweest als ik er zelf niet uitkwam .;)
     

Share This Page