Irritante eigenschappen

Discussion in 'De lounge' started by Joycey, Feb 4, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lioness74

    lioness74 Niet meer actief


    ;)Beetje pappen en nathouden hè:D
     
  2. sunshineS1976

    sunshineS1976 Niet meer actief

    Hahaha geniaal!!!
     
  3. Tuttie

    Tuttie Fanatiek lid

    Jan 11, 2010
    2,855
    0
    36
    Wel consequent blijven he als ie morgen weer begint.
    Anders ben je alsnog verloren;)
     
  4. Charlie84

    Charlie84 Fanatiek lid

    Oct 8, 2013
    1,686
    0
    36
    NULL
    NULL
    Tja, als mijn man kookt kunnen we het 9 van de 10 keer gewoon echt weg gooien. Echt niet binnen te houden gewoon..
    Dus ik doe het liever zelf, hij legt dan de kids in bed na het eten ;)
     
  5. Je moet het boek relatie-inflatie eens uit de bieb halen… Ik weet zeker dat je dat geniaal gaat vinden ;)
     
  6. podiki25

    podiki25 Fanatiek lid

    May 18, 2012
    3,897
    124
    63
    Tandheelkunde
    Barcelona
    Hahaha, je hebt groot gelijk, petje af voor jou!
    Herken hier echt mijn vent in trouwens. Ook als ie dan aan het eten is moet ik echt vragen of het lekker is etc. En dan zegt ie "hmmm, ja hoor, wel lekker". En verder niets! Als hij ooit es moet koken dan komt ie niet verder als een pakje spaghetti met een blikje tonijn (beurk, tonijnspaghetti, vreselijk).
     
  7. angel229

    angel229 Niet meer actief

    Geweldig! :D

    Ik heb bij mijn man de moed opgegeven na verschillende trucjes uitgehaald te hebben. Ik kook wel zelf, het enige wat hij kan is een pizza in de oven schuiven.....
     
  8. Olifantje

    Olifantje Fanatiek lid

    Sep 25, 2008
    3,327
    298
    83
    Ik heb echt veel geluk als ik het zo lees..
    Mijn vriend vind koken juist leuk (en hij is er ook goed in!) en doet het elke avond. :D (Ik werk van 16u tot 18u)
     
  9. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Oh my.. Ik moet jou technieken ook toe gaan passen.. Doodmoe word ik er soms van:p

    Maar absoluut chapeau!
     
  10. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    May 8, 2008
    9,079
    313
    83
    Female
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    Oh, geweldig dat diploma! En je openingspost ook trouwens :D

    Ik heb wel mazzel wat dat betreft: mijn man kookt niet graag (ik wel), maar als het zo uitkomt dat hij achter het fornuis staat, dan komt er daadwerkelijk iets behoorlijk eetbaars op tafel :D
     
  11. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Het punt is niet dat hij het niet kan, want 8 van de 10 keer is het hartstikke lekker, maar een kwestie van willen. Hij kan het best wel, hij heeft er enkel geen zin in. Als hij het echt niet zou kunnen, had ik het hem wel geleerd of uiteindelijk de moed opgegeven. Dit is een koppigheidsstrijd. I can win this :p
     
  12. beertje22

    beertje22 Fanatiek lid

    Jan 6, 2014
    1,615
    49
    48
    huisvrouw
    Thuis
    Ik vind het altijd veelste leuk om te koken. hij werkt heel de dag en ik ben huisvrouw. En als hij wil koken dan zeg ik vaak: nee ik doe het. Omdat ik het gewoon te leuk vind. Maar af en toe doet m'n vriend het ook en dan is het net zo lekker. hij heeft het vroeger thuis ook altijd moeten leren van z'n moeder!
     
  13. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    Jul 22, 2008
    18,631
    31
    48
    Whahahaah, ik heb me rot gelachen bij het lezen! Bedankt!
    Vooral om deze dingen moest ik erg lachen:
    en
    :D :D :D

    Ik zou even op een rustig moment met je man om tafel gaan zitten en een oplossing zoeken, waar jullie je beide in kunnen vinden.
     
  14. LieseLeentje

    LieseLeentje VIP lid

    Sep 18, 2008
    5,406
    138
    63
    Female
    Mijn man kon, behalve perfecte biefstuk en patat echt niks koken. Had hij ook nooit geleerd.

    Totdat hij merkte dat ik lekker kan koken, sindsdien is hij om en wilde het ook leren. Nu als ik wat aan de late kant ben omdat onze dochter weer eens niet mee werkt helpt hij zelfs omdat hij er ook plezier in heeft. Zelfs zijn moeder is wat creatiever met koken geworden.

    Ik hoop dat jouw vent vanzelf er iets keer plezier in gaat krijgen en hij zich niet eeuwig als een dramaqueen aanstelt.
     
  15. Aislyn

    Aislyn Fanatiek lid

    Feb 16, 2011
    2,448
    1
    38
    Dordrecht
    Ik lag onder mijn bureau van het lachen lol! Mijn vriend probeert ook wel eens te zeggen dat hij iets niet kan maken, maar als hij wil dan kan hij de moeilijkste gerechten maken, als hij maar wil. Jammergenoeg houdt hij ook van experimenteren (zonder recept) en dat pakt niet altijd eetbaar uit...

    Misschien wel een idee om een menuplan te maken. Op de dagen dat hij kookt plan je (samen) een makkelijk te maken gerecht. Dan haal je ook alleen ingrediënten in huis die je echt gaat gebruiken.
     
  16. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    Haha, moest wel lachen hoor.

    Mijn vriend houd gelukkig wel van koken, zolang het maar geen aardappels en groente is. Maar lekker oosters of pasta oid dat kan hij supergoed. Zijn nasi is heerlijk. Meestal werk ik zaterdags en dan kijk ik er al helemaal naar uit dat als ik thuis kom ik zo kan aanschuiven.
    En als ik het zou vragen zou hij toch ook de groente en aardappels maken hoor. We hebben ook een zoon die gewoon moet eten.
     
  17. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Dat hebben we ook :D
     
  18. marb

    marb VIP lid

    Oct 21, 2007
    11,070
    4,729
    113
    O my, wat een aansteller :D "Ik weet niet hoe de knoflookpers werkt" :D

    Ik heb echt diep respect dat je het zo aangepakt hebt. Waarschijnlijk had ik na een kwartier gesnauwd dat hij te stom voor woorden is als hij niet weet hoe hij macaroni moet maken en was ik de keuken uitgestampt :p
    (gelukkig hakt mijn man nog liever zijn grote teen af dan dat hij toegeeft dat hij iets kan, dus faken dat hij iets niet kan is werkelijk het laatste wat hij zal doen)
     
  19. MaMa

    MaMa Fanatiek lid

    Dec 21, 2012
    2,663
    376
    83
    Female
    Utreg
    Heb hartelijk gelachen om je verhaal :D dankje had ik even nodig hihi
     
  20. MaMa

    MaMa Fanatiek lid

    Dec 21, 2012
    2,663
    376
    83
    Female
    Utreg
    Bij ons kookt manlief zon beetje sinds de geboorte van ons zoontje in de kraam Week meest hij namelijk wel een daarna had hij het ler om Mn eten weer eens af te zieken dus heb dat de laatste keer verklaart ik doe het niet meer toen moest hij wel leren koken en eerlijk is eerlijk het is erg lekker alleen niet zo gevarieerd
     

Share This Page