Is dat mogelijk?

Discussion in 'Zwanger worden' started by romyatilla, May 30, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    Dec 8, 2014
    4,816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Sterkte meid!
    Je hebt al heel wat te verduren gehad hé..
    Indien je ongerust bent, contact opnemen met je huisarts hoor!
    Knuffel x
     
  2. romyatilla

    romyatilla Fanatiek lid

    Jan 22, 2015
    1,325
    14
    38
    Female
    Zaandam

    Dankje wel, het was natuurlijk wel een beetje te verwachten, maar dan lees je zoveel verhalen waarbij het wel goed ging...
    Ja ik ben idd een bammam. Ik vertel ook altijd iedereen gelijk dat ik zwanger ben en als het mis is gegaan, dan vertel ik het ook.

    Ik hoop dat het ooit goed gaat. Ik ga wel vragen aan de gyn of ik progesteron mag, ik word zo gek van die cyclussen.

    X
     
  3. romyatilla

    romyatilla Fanatiek lid

    Jan 22, 2015
    1,325
    14
    38
    Female
    Zaandam
    Dankje wel!

    Jij hebt ook al veel meegemaakt! Ooit hebben we beide een kleintje in ons armen! Daar gaan we gewoon voor!!

    Xx
     
  4. Babywish2016

    Babywish2016 Fanatiek lid

    Nov 28, 2015
    3,048
    0
    0
    Wat enorm kloote meis dikke knuffel 😘💋
     
  5. romyatilla

    romyatilla Fanatiek lid

    Jan 22, 2015
    1,325
    14
    38
    Female
    Zaandam
    Ja zeker klote, maar ga me nu helemaal focussen op de temp methode!
     
  6. Madelie

    Madelie VIP lid

    Jun 14, 2014
    11,473
    8,734
    113
    Na 3 miskramen spreken ze van herhaalde miskramen en mag je je door de huisarts laten doorverwijzen naar een fertiliteitsarts. Dan checken ze het een en ander om te kijken of ze een oorzaak kunnen vinden die mogelijk behandelbaar is. Heb ik ook onlangs laten doen.
     
  7. romyatilla

    romyatilla Fanatiek lid

    Jan 22, 2015
    1,325
    14
    38
    Female
    Zaandam
    Ja ik weet het, maar ik wacht toch nog even af. Ik ga sowiezo 12 juli naar naar de gyn toe en dan ga ik navraag doen over progestron, omdat ik hele onregelmatige cyclussen heb.

    Kijk het zit zo:

    Ik slik vanaf kinds af aan al medicijnen, voor mijn Epilepsie. Ben daar heel erg van aangekomen, zoveel dat ik gewoon morbide obesitas ben. Op een gegeven moment besloten zij mijn andere medicatie te geven, ik was toen een jaar of 15. Ik ben toen ook in 3 maanden tijd 30 kg afgevallen. Deed ik er veel voor? Nee.. Alleen die pillen slikken en gewoon mijn ritme wat ik altijd deed (gezond eten, genoeg beweging, niet te veel koolhydraten). Op een gegeven moment was ik van maat 52 broek naar maatje 46 gegaan, ik was zo blij! Op een gegeven moment viel ik gewoon niet meer af, hoeveel ik mijn best ook deed.

    Toen besloot ik hiermee aan de gang te gaan (rond mijn 19e), want los van dit alles heb ik ook PCOS en dan gaat alles gewoon een stuk moeilijker. Ik kreeg toen op mijn 19e andere Epilepsie medicatie van de dokter (wat veilig is voor het ongeboren kind). Het jammere van de medicatie die ik van mijn 19e tot nu (22jr) nog steeds slik is dat bijna alles wat je eet wordt omgezet naar koolhydraten. Alles wat ik was afgevallen kwam er dubbel zo hard weer aan.

    De artsen hebben al gezegd dat een maagverkleining geen zin zal hebben bij mij, aangezien ik normaal eet. Het ligt hier echt aan een pillen kwestie en aan een hormonale kwestie.

    Nu ben ik sinds 17 mei op de Maca pillen van Joyvit en je wil het niet geloven. Deze zorgen dat als je hormonale problemen hebt, ze brengen het weer in balans.

    Ik geloofde er eerst niet in. Nu slik ik er dus 2 per dag en ben sinds 17 mei al 23 kg afgevallen. Ik eet gewoon koolhydaten enzo he.. Wil niet zeggen dat het voor iedereen zo is, maar voor mij is het een wonder middel.
    Ook heb ik weer 1 tabletje van mijn oude medicijn terug.

    Maar waar waren we.... Ze zullen het dus hoe dan ook gooien op mijn overgewicht en dan gaan ze zeggen: je moet afvallen. Ik heb al 3 dieëtistes geprobeerd in het verleden, maar met de medicijnen die ik heb zal het mij niet lukken om af te vallen. Toen ik 16 was zei mijn kinderarts: Romy, jij hebt geen obesitas, jij hebt pech!


    Dus voor de mensen die zeggen: 'Elk pondje gaat door het mondje' lees dit verhaal. Het geld echt niet altijd zo.
     
  8. dame82

    dame82 Fanatiek lid

    Sep 29, 2014
    2,660
    957
    113
    He meid, wat jammer dat het mis gegaan is :( en ook niet de eerste keer voor je! Ik hoop van harte dat je snel zwanger bent van een plakbeeb! Sterkte meis!
     
  9. jill1984

    jill1984 Actief lid

    Jun 10, 2012
    362
    0
    0
    NULL
    NULL
    romy

    ik was even niet geweest en ging meteen even in je topic kijken. wat erg dat je voorgevoel toch klopte :(

    Ik hoop oprecht dat het snel raak is voor je, echt!
     
  10. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    Dec 8, 2014
    4,816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Daar gaan we inderdaad voor! Met goede moed weer verder! X
     
  11. Pipo30

    Pipo30 Fanatiek lid

    Jul 31, 2014
    4,944
    681
    113
    Mag ik je wat vragen?Dit is gewoon oprechte belangstelling,en geen aanval;)
    Waarom kies je er op je 22e voor om bammam te worden?

    Voor de rest natuurlijk heel erg jammer,maar was er gezien je bloedverlies en je traag oplopende testen wel bang voor.
    Ik ga voor je duimen.
     
  12. romyatilla

    romyatilla Fanatiek lid

    Jan 22, 2015
    1,325
    14
    38
    Female
    Zaandam
    Dit is een beslissing geweest waar ikzelf heel lang heb over nagedacht, aangezien ik geen partner heb.

    Ik heb vanaf mijn 16e PCOS en eerst maakte ik mij er niet zo druk om, maar toen ik wat ouder werd ben ik er meer over gaan lezen.

    Je bent dus al verminderd vruchtbaar met PCOS en ik zie het genoeg om mij heen nu gebeuren, dan zijn ze een jaar of 32 en dan wil het nog niet lukken en dan kom je in het IUI en IVF traject terecht.

    Aangezien het mij ook niet lukt om af te vallen (los van de Maca pillen) (zie het bericht van mij voor deze), zal de Pcos ook niet minder gaan worden.

    Ik ben sinds mijn 16e niet meer echt gecontroleerd op de PCOS, omdat ik op dat moment toch geen kinderwens had. Wel had ik hele erge menstruaties en overal overbeharing (rug, buik en meerdere plekken) (geen baard ofzo).

    Dit is dus echt een bewuste keuze geweest, omdat ik nu nog jong ben en dat mee heb voor nu.

    Het maakte de HA wel zorgen dat ik al regelmatig opvliegers had. De HA was toendertijd bang dat ik jonger zal zijn als ik de overgang in ga, dan de gemiddelde leeftijd van 48/52.

    Dit heeft mij ook bang gemaakt en ik ben achteraf heel blij met deze bewuste keuze. ik ben ook heel blij met mijn donor (die ik persoonlijk ook ken). Ik kan het kindje alles geven wat hij of zij nodig heeft en ik kan het naast dat ook liefde geven, wat toch het belangrijkste is.

    Oja Pipo, ik ben nu aan het tempen, zodat ik zeker kan zijn van mijn ei... maar ze zeggen dat je temp hoger moet komen dan je basale, over welke basale hebben ze het? Laagste temp van die cyclus?


    xx
     
  13. romyatilla

    romyatilla Fanatiek lid

    Jan 22, 2015
    1,325
    14
    38
    Female
    Zaandam
    trouwens op dat stukje temperatuur heb ik antwoord gehad! :)
     
  14. Pipo30

    Pipo30 Fanatiek lid

    Jul 31, 2014
    4,944
    681
    113
    Bedankt voor je uitleg.
    Over het temperaturen...
    Je begint op cd 1,elke morgen op hetzelfde tijdstip,rectaal als je net wakker bent en dus nog niets gedaan hebt,in bed.
    Je basale temp is de temp die je hebt voor je ei.(handig om alles in ff,een app,in te vullen)Als je temperatuur 3 dagen lang minstens 0,3 graden boven je basale temperatuur ligt,is je eisprong geweest,op de dag voor de eerste verhoging.De app heet trouwens fertility friend.
     
  15. romyatilla

    romyatilla Fanatiek lid

    Jan 22, 2015
    1,325
    14
    38
    Female
    Zaandam
    thank you!

    dat van dat tempen op hetzelfde tijdstip wist ik, dat doe ik nu al een aantal dagen, alleen soms word ik 10 minuten voor de wekker wakker. ik neem aan dat dat niet zo heel erg is toch?
     

Share This Page