Hallo iedereen, ik heb zo'n early detection test gekocht bij de Action en die heb ik vanochtend direct gebruikt. Op het eerste oog lijkt hij negatief, maar als ik de test in een bepaalde hoek houd dan lijkt het wel alsof er een streepje staat. Echter betwijfel ik of dit echt een streep is of gewoon het lijntje waar de verkleuring plaats moet vinden. Ik zit nu 4 dagen voordat ik (niet) ongesteld moet worden. Wat denken jullie?
Nee helaas dat is echt het voorgedrukte streepje. Jammer! Maar het is nog vroeg, wie weet verschijnt er de komende dagen nog een streepje
Bedankt voor jullie reacties! Heb deze testen bij mijn laatste zwangerschap ook gebruikt en ik had zo'n 'voorgedrukt' streepje nog nooit gezien. Het was óf helemaal wit, óf een (licht) roze streepje. Het is inderdaad nog vroeg, ik houd hoop voor de komende dagen!