Oooo princes ik had zo gehoopt dat jij als eerste positief zou testen dat zou ons moed geven om feestdagen door te komen ...Ik hoop dat het niet doorzet! !!
Ik heb geen hoop meer. Het heeft nog niet verder doorgezet maar de zwangerschapstest geeft ook negatief aan. Helaas, volgende ronde. Heb er nog weinig vertrouwen in bij ons, als er van de 34 miljoen al niet eentje doorkomt, wat heeft IUI dan nog voor zin. Ben verdrietig.
Hoi dames. Ik heb nog niet meegepraat maar wel meegelezen. Was vooral erg benieuwd naar prinses met haar 34 miljoen!! Ik dacht wow! Dat moet zeker lukken! En dat dacht je zelf natuurlijk ook. Ik snap best dat je er geen geloof meer in hebt. Maar zwanger worden blijft een wonder. Op wat voor manier je het ook probeert te bereiken! Maakt blijkbaar niet uit hoeveel miljoen zaadjes of hoeveel eitjes......het moet gewoon op de juiste tijd en de juiste plaats samen komen. En die tijd en plaats is voor mensen als wij blijkbaar moeilijk te bereiken. Je moet niet bij de pakken neer zitten hoor! Het kan echt! Alleen dan helaas niet deze keer maar de volgende keer! Hoor mij nou....ik zit ook de uren af te tellen. Morgen is mijn NOD. Ik geloofde er deze keer ook echt in: 2 eiblaasjes, genoeg zaadjes (volgens de arts), naar de osteopaat geweest én naar de voetreflex geweest voor ontspanning. Je kan het zo gek niet bedenken of ik heb het geprobeerd. En toch weet ik bijna haast zeker dat het wéér niet gelukt is deze keer. Ik hoop natuurlijk van wel! Tussen het typen door loop ik voor de 100ste keer naar de wc om te kijken of het nog 'schoon' is hihi. Nog steeds geen ongi dus zal morgen wel komen.....leuk morgen kerst vieren. Had de familie graag leuk nieuws verteld maar ik denk niet dat het er dit jaar nog in zit Succes dames met wachten en met het zien van slecht nieuws PS. Prinses ik hoop dat het allemaal niks te betekenen heeft en je toch zwanger bent!
Ik heb vrijdag weer een iui. Deze keer doet de zelfde arts als met onze zoon. Toen was het meteen raak. ben niet bijgelovig ofzo Ik denk altijd dat alles een rede in het leven heeft. Bij onze zoon waren er maar 13 miljoen zwemmers. Nu hadden we de laatsre keer 33 miljoen en niet zwanger. Dus bekijk het positief wijn bij het kerst diner. Al had ik prima zondrr gekund
Nou bij mij zit de 1ste IUI erop.. Het viel idd erg mee en mijn vriend mocht het naar binnen spuiten (onder begeleiding natuurlijk)Nu wachten tot 9 januari.. Dan mag ik testen!! @Prinses.. Dit is echt rot voor je!! Geef de moed niet op meid..weet dat het zwaar is maar geef niet op!! Voor iedereen..Ik wens jullie hele fijne kerstdagen en een liefdevol gezond en gelukkig 2014.. Dat al jullie dromen waar mogen worden!!!
Succes allemaal. Het is nog niet doorgebroken, maar ik wacht erop...... Laat maar snel komen anders ga ik toch weer hopen.
Pfff.. prinses, wat een geduld moet je hebben zeg! Heb je nog weer getest vandaag? Ik duim voor jullie!!
Nee niet getest. In mijn hoofd ben ik al verder naar de volgende ronde. Heb gisteren heel hard gehuild en ga nu weer door..... Heb echt geen vertrouwen er in.
Hoi prinses, misschien moet ik het niet doen maar doe het toch. Ik heb 5x iui gehad met de volgende aantallen, 19mlj -30 mlj - 33mlj -19mlj en de laatste keer 6 mlj en juist die is raak geweest. Heb geen bloed gehad maar teste pas 4 dagen na mij nod positief. Heb elke dag getest na nod. Dus ik zou zeggen zolang het niet doorzet is er hoop. Ik ga voor je duimen!
Gefeliciteerd Silver !!!! Jij hebt echt engelen gedoeld gaat om 4 dagen te testen. Alle deze spanning is volgens mij ook niet goed voor ons , mijn gedoeld begint ook op te raken en ik moet nog 6 dagen wachten !!!!!!
Tsja en bruinverlies wil ook niet zoveel zeggen. Als het daarbij blijft kan t gewoon nog steeds. Zolang t niet doorzet
Hey meiden! Ik wil jullie een hele fijne kerstavond wensen! Dat jullie gedachten maar op iets anders gezet kunnen worden al is het maar voor 1 avondje. . @prinses.. Geen bloed geeft moed. Kan nog alle kanten op. En Denk aan de mooie woorden van MSI. Denk dat het commentaar voor iedereen wel even binnenkwam, bij mij in ieder geval wel. Liefs van mij
Ik wil jullie ook een fijne kerstavond wensen! Geniet er lekker van! Ik heb zojuist een kv testje gedaan..Spierwit, dus de Ovitrelle is m'n lichaam uit! Nu wachten op zaterdag..14dpo en cyclusdag 32.. Spannend! Fijne dagen dames! Groetjes, Noux
Goedemorgen meiden. Hier geen goede hoop meer. Heb pijn in me buik en roze slijm. Teken dat ik ook gewoon ongesteld ga worden..
Och, wat naar. Ik hoop dat het niets te betekenen heeft. Hier ook buikpijn, gevoel dat ik ongesteld ben, maar geen bloed nog. Leven tussen hoop en vrees, steeds broekgluren.