@ Katalaya; Ja, ik ga heel erg hard met je meeduimen! Maare voor jou wordt het ook weer een spannende tijd.. Lopen we ook nog ong gelijk op!! Ik ga ook heel erg hard voor jou duimen..!!
Hey beginneling, wat was je uitslag? Hier zondag begonnen met het spuiten van decapeptyl en nu is het afwachten totdat ik ongi word! Dan bellen voor een afspraak voor een echo en als die goed is mag ik beginnen met onze 1ste icsi en met de persist-studie waar ik aan mee mag doen!! Tis allemaal weer spannend
@ all; Yes, yes, yes!! Ze zijn bevrucht!! Eindelijk een stapje verder! Van de 3 eitjes waren er 2 rijp, en beide eitjes zijn bevrucht en hebben zich gedeeld! As vrijdag hebben we een tp! Of we 1 of 2 terug geplaatst krijgen, horen we dan. Ze willen nog ff kijken hoe ze zich verder ontwikkelen! We zijn zo blij!! Maar we houden ook in ons achterhoofd dat het ook nog zo kan wezen dat het niet gaat innestelen! maar voor nu zijn we heel erg opgelucht en vrolijk!! @ Wanda; Spannende tijden voor jou! Ben heel benieuwd hoe je dat gaat bevallen om met zo'n studie mee te doen! Ik vind het wel een goede zaak, omdat je er uiteindelijk andere mensen mee kunt helpen! Succes!
Kijk, Beginneling, stapje voor stapje komen we ergens!!! Ben vanmorgen op echo geweest, wat ik zo snel kon zien: rechts zitten er twee tot vier, links zitten er vijf tot zeven. Vrijdag de punctie!
@ Katalaya; Dus ook goed nieuws! Mooi meid, weet je ook hoeveel eitjes ze eruit gaan halen.. Of hoor je dat vrijdag! We gaan mooi samen oplopen, kunnen we samen op het bankje gaan zitten!
Het is natuurlijk afwachten hoeveel follikels er vrijdag aan te prikken zijn, en of er inderdaad in elk follikel een eitje zit. Dat horen we na de punctie, denk ik.
@beginneling wat een goed nieuwd!!!! top meid ben er benieuwd hoe het vanndaag gaat het hoeveel je er terug krijgt laat je dat nog eventjes weten??? succes!!!! @katalaya succes met de punctie hopelijk een goede score! hier alles goed. 2 nov een tp gehad van een top cryo .maandag mag ik testen spannend!!! komt nu wel dicht bij hoor, denk ook van alles te voelen maar je lichaam kan je natuurlijk mooi voor de gek houden haha even afwachten dus. succes all!
@ Katalaya; Dat is een mooi aantal.. Hopen dat het bevrucht wordt. Wordt je morgen gebeld of moet je tot zondag wachten?? @ all; Nou, ik ben 2 boontjes rijker! Nu maar hopen dat het gaat lekker warm in m'n baarmoeder blijft zitten. Tp stelt niets voor, t was zo gedaan! Maar de beide embryo's waren 6 cellig, dus liep iets achter op de ontwikkeling! Het enthousiasme van manlief en mij is dus meteen een stuk minder.. Hoop nog heel erg dat het allemaal blijft plakken, maar door dit nieuws ben ik toch wat voorzichtiger geworden met blij zijn!
Boontjes zijn ook ooit babyboontjes geweest. Als ze maar door blijven ontwikkelen... Ik word morgen al gebeld. De vorige keer was dat 2 dagen na de puntcie, toen konden ze me ook al vertellen hoeveelcellig de emmies waren. Ik denk dat het daarvoor morgen nog te vroeg zal zijn, en dat ze het hooguit bij bevrucht of niet zullen houden.
Whoehoeiii: 7 bevruchtingen! Dinsdag om 15:30 de terugplaatsing. Dan horen we ook of er misschien weer een cryo'tje bij zit.
@beginneling dat zegt niks meid! heb echt verhalen gelezen van meiden die gewoon zwanger waren! maak je niet te druk lekker rustig aan doen en lekker broeden nu ik ga zo voor je duimen!!!! @kat jij zit op bij ivf moeders toch?? haha maar ook hier nog eventjes hartstikke goed die bevruchtingen ik heb gisteren positief getest, heb 3 dagen eerder getest omdat ik weer bruinverlies had.vandaag weer getest nog steeds positief maar ook nog bruinverlies is dus nog maar afwachten nu erg hoor die onzekerheid toch ik in feb een positieve test had had ik ook bruinverlies het zkh vertelde toen dat erg veel vrouwen hebben en dat het niet erg is zolang het maar niet rood is nou meiden rustig aan fijn weekend
@ Sas; Wat een super goed nieuws! Dus nu voorzichtig gaan genieten van dit mooie kleine wonder in je buik! Hoop dat katalaya en ik je snel zullen volgen!
Een topper (cavitatie) is teruggeplaatst, en we hebben maar liefst vier cryo's! Samengevat: 10 eicellen, 7 bevruchtingen en 5 succesvolle celdelingen! Dat is een hele mooie score, als ik de arts mag geloven! *trots*
@ Sas; Hier is alles goed! We zijn toch wel aan het fantaseren hoe het zal zijn als deze embryo(s) zouden blijven plakken.We moeten wel een beetje oppassen, omdat het toch ook heel anders kan uitpakken! Voel natuurlijk wel vanalles, maar goed, dat zal iedereen wel hebben! Katalaya, Super meid! En 4 eskimootjes, wat een goed aantal! Nu de ellendige wachtweken..! Hoop dat je voor ons beide goed nieuws is!
@beginneling spannend meid! ik voelde ook al vrij snel van alles kan alles betekenen natuurlijk wanneer is je testdatum @kat wat een goede score meid daar kan je trots op zijn! nu lekker broeden
@ sas; wij mogen vrijdag 25 november testen, maar ik denk dat we wel iets eerder gaan doen.. Weet jij wanneer de pregnyl helemaal uit je bloed is?? Heb ik zaterdag 05 nov gespoten..