hallo dames, jullie hebben het misshien al gelezen bij "zwanger worden" maar ik heb dus gisteren (2x) getest en de uitslag is ZWANGER! Bij de eerste teste durfde ik, ondanks de vette streep, nog niet te juichen dus een tweetal uurtjes daarna nog even de CB Digitaal gedaan en dara stond het toch echt...zwanger! Ik heb net de HA even gebelt en maandag mag ik even langskomen...vind het allemaal zo spannend!!
Gefeliciteeeerd meid!!! Wat geweldig voor jullie!!! Geniet ervan en veel plezier bij de huisarts :-D. Liefs, Anouk.
Jeet je wat een reacties...wat lief van jullie allemaal! Ik heb nog een vraagje voor de zwangeren hier onder ons...ging jullie partner ook mee de 1e keer naar de huisarts of daarna pas de 1e keer mee naar de verloskundige?
Ik ben niet naar de HA geweest. Ik heb alleen gebeld om het door te geven. Ik heb zelf de VK gebeld voor een afspraak en daar is mijn hubbie meegeweest.