Jaimy

Discussion in 'Babynamen' started by eisje26, Aug 13, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    Jul 23, 2008
    10,153
    63
    48
    Ik vind de naam helemaal niet ordinair, komt misschien ook door de Jaimy's die ik ken. Alles behalve Tokkies ;)
     
  2. Lt20

    Lt20 Niet meer actief

    Nou jij hebt wel een uitgesproken mening zeg pff, tokkie gehalte? Dan denk ik aan een Sjaan en niet aan Jaimy!
     
  3. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    Jul 29, 2008
    11,656
    230
    63
    Sorry, waar wij vroeger woonden toch echt wel. :) Misschien is "tokkie" niet de juiste omschrijving maar laat ik zeggen uit een bepaald "milieu". En tis maar een mening he, als je zelf de naam leuk vind gewoon doen! ;)
     
  4. Anias

    Anias Bekend lid

    May 25, 2011
    855
    0
    0
    Zuid-Holland
    Het is niet mijn smaak. Maar ik hou ook niet van Engelse namen en zeker niet met een J of Y. HAHA dus alle ingrediënten zitten in deze naam. Als het jouw naam is, moet je het gewoon doen! Lekker je eigen plan trekken. :)
     
  5. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    Aug 7, 2006
    10,145
    0
    0
    Hilversum
    Ik vind het zeker geen ordinaire naam, erg leuk juist, maar voor mijn gevoel is het een jongensnaam omdat vrienden van ons een (superleuk) zoontje hebben met de naam Jamie. Dat is voor sommige mensen dus een kwestie van wennen maar ik vind de naam op zich lief en stoer tegelijk!
     
  6. tulip

    tulip Niet meer actief

    er wordt door de ts duidelijke gevraagd of mensen die een naam snel ordinair vinden of ze jaimy ook ordinair vinden. Dan geeft ze toch precies antwoord op de vraag???
     
  7. goldy

    goldy Fanatiek lid

    Sep 1, 2009
    2,253
    0
    36
    NULL
    NULL
    ik vind het een mooie naam voor een stoere meid en helemaal niet ordi!
     
  8. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Ik sluit me -wederom ;)- bij Tord aan!
     
  9. mamamandy

    mamamandy Actief lid

    Aug 27, 2008
    250
    0
    0
    kerkrade
    ik vind hem mooi
     
  10. Chivay

    Chivay Fanatiek lid

    Oct 31, 2009
    3,552
    0
    0
    Utrecht
    Erg leuk!
     
  11. wonderbaby1

    wonderbaby1 VIP lid

    Jan 9, 2010
    7,063
    90
    48
    Noord-Brabant
    ik snap ook echt niet waarom mensen dat zo zeggen!! HOE beledigend is dat! sorry maar als je echt zo arrogant bent vind ik diegene juist tokkie!
     
  12. Lt20

    Lt20 Niet meer actief

    Klopt, dat mensen zeggen dat de naam niet mooi is of ordinair.. Prima, smaken verschillen maar om nou te zeggen dat het een tokkie naam is vind ik wel erg ver gaan.
     
  13. wonderbaby1

    wonderbaby1 VIP lid

    Jan 9, 2010
    7,063
    90
    48
    Noord-Brabant
    ;) x
     
  14. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    Jul 26, 2009
    1,679
    0
    36
    Female
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Niet mijn smaak maar ik vind het niet ordinair! En ik vind de reactie dat het een hoog Tokkie-gehalte heeft een beetje overdreven ;)

    Ik zou denk ik voor Jaimie gaan, maar dat komt omdat ik de y in een naam minder mooi vind.

    Als het voor jullie DE naam is moet je er gewoon voor gaan hoor!! :)
    Groetjes Lara
     
  15. tulip

    tulip Niet meer actief

    ach, die mensen vinden een andere naam misschien kak of saai. Ik zie het probleem eigenlijk niet. Tokkie, is in de volksmond gewoon een term om aan te duiden dat je iets ordinair vind, en als je hier een naam neerzet, dan kun je verwachten dat er ook mensen zijn die het niet mooi vinden.

    Ik denk dat als je voor een apartere naam kiest, hoe mooi jij die ook vindt, je ervan bewust moet zijn dat die associaties oproept bij andere mensen. Zoals deze naam en namen -lano of namen met dj-, roepen voor mij zo'n associatie op, en namen eindigend op -ella -anna een beetje kak misschien. Dat mag iedereen voor zichzelf weten toch??

    Als je niet wil dat iemand dat zegt, moet je die naam hier misschien ook niet neerzetten.
     
  16. ella27

    ella27 VIP lid

    Jan 22, 2010
    13,977
    1
    0
    super leuke naam!
    en totaal niet ordi!(maar dat vind ik al snel niet haha)
     
  17. Tara84

    Tara84 Fanatiek lid

    Apr 10, 2011
    3,878
    0
    36
    Ik vind namen al behoorlijk snel ordi, inderdaad namen met dj, y en -lano. Maar Jaimy vind ik voor een meisje toch net wat anders. Ik zie er ook wel een pittig stoer meisje bij.
    Gewoon doen als jij hem leuk vindt!
     
  18. Doortje25

    Doortje25 Fanatiek lid

    Jul 25, 2010
    4,056
    884
    113
    Ik vind het een stoere, vlotte naam.
    Ordinair valt wel mee, ken veel ordinairdere namen hihi!
     
  19. nojumidy

    nojumidy Fanatiek lid

    Feb 8, 2011
    1,330
    0
    36
    Female
    Jabeek
    Dit... :)
     
  20. Malinie

    Malinie Lid

    Apr 19, 2011
    52
    0
    0
    Ik vind het een stoere naam en ik vind een stoere naam bij meisjes niet zo leuk! Ik houd meer van lieve, zachte namen, zoals bv. Lynn, Emma, Sofie, Liv
     

Share This Page