Nikki, gefeliciteerd met de geboorte van je zoon en dochter. We hopen dat alles goed gaat met jullie, en zijn benieuwd naar je verhalen en foto's. @ Mecha, dus nog even spannend ik hoop voor jou dat je zo naar huis mag. @ Sjees, zet hem op meid, je kunt het. @ Lynd en de rest bedankt voor het melden . @ Kareltje, welkom terug fijn dat alles goed is met jullie, je was al gemist en je hebt wel hyves maar kon je zo gauw niet vinden anders hadden we daar kunnen checken of alles goed was. @ Hier, zo heen wegen met de kleine, ben benieuwd of hij gegroeid is, vanacht heeft hij weer heerlijk geslapen en wij dus ook Hij wordt nu wakker voor eten dus tot later
@Nikkie: Gefeliciteerd met Tygo en Sanne! Wat leuk, een zoon en een dochter @Mecha: Hopelijk wordt je buikje wat rustiger en mag je gewoon naar huis!
@Jada: Ik heb net je kaartje aangekregen Leuk, leuk. Bedankt hé Ik hoop dat mijn kaartje ook snel aankomt.
Graag gedaan meissie, kaartje heeft er precies 1 week over gedaan, dus ik zal die van jou wel ergens volgende week krijgen
Ise: Klopt. Ze zou om 7 uur ingeleid worden. Spannend!!! Suzanne: Hihi, ik denk dat die van mij juist rustiger wordt omdat ze geen kant meer op kan. Alleen een voetje voel ik soms. Of als ze heel af en toe volledig omdraait. Suzanne: Wat balen zeg dat je kleintje niet wil draaien. Maar je moet doen wat jezelf het best vind hoor. Het lijkt mij niet echt een lekkere bevalling in een stuitligging. Jij moet het doen, dus ik vind dat ook jij het mag beslissen. Lynd: Lekker dat je nog even 2 uurtjes hebt geslapen. Ik heb zelf nog 3 uurtjes kunnen slapen. Suus: Yep! Je hebt me inderdaad gewaarschuwd. En ik zal nu naar je luisteren hihihi. Nikkie: Gefeliciteerd!!!! Een jongen en een meisje zeg! Wat super!!! Jada: Leuk dat je zon lijst op het forum bij houd. Staat er ook zon lijst op de site? Mecha: Wat fijn om jou/jullie even te horen. Mag je dan wel naar huis als je zoveel harde buiken hebt met ontsluiting? Of lees ik dat nu verkeerd.
tja ik ben thuis.. ik ben niet eens meer getoucheerd .. meneerr zei dat het niet erger was geworden.. die heeft vast een glazenbol want niemand heeft bij mij gecontroleerd... de harde biuken zijn niet minder geworden ... maar ook niet erger dus hij zei dat het dan niet doorzet.. moet maandag eterug komen voor een ctg en als ik meer last krijg moet ik terug komen ik moet wel in me bed blijven zover mogelijk.. ben eerlijk gezegt erg geirriteerd want alleen door ff te kijken of ik neit verder ontsluiting had had ik tenminste met een gerust gevoel naar huis gegaan maar ja toen ik wegging lag sjees volgens mij te persen .. klonk heftig namelijk maar heb haar niet meer gezien dus ik denk dat we zo wel nieuws krijgen
Hallo mama's van januari 2010! Ik ben een januari 2009 mama, en mijn meisje is dan pas 15 januari jarig.. Maar bij ons zijn er ook in december al kindjes geboren en ik dacht hier ook maar eens kijken.. En ik wil alle mama's die bevallen zijn van hun kindje(s) van harte feliciteren met de geboorte van hun zoon of dochter.. Lekker van genieten!!!
Jee, een paar uur weg en zoveel nieuws!! Nikkie, gefeliciteerd met je tweeling!! We wachten met smart op nieuws!! Dames, even tussendoor, ik ken ook een man die Sanne heet (is wel zeldzaam), dus weten we zeker dat het een meisje is? Mecha, fijn dat je weer thuis bent, maar erg vervelend dat je met zo'n onzeker gevoel uit het ziekenhuis naar huis bent gestuurd. Had je er niet op kunnen staan dat ze je eerst eens even bekijken voordat ze je plots naar huis sturen? Je gemoedsrust is ook wat waard, zeker met de kerst!!!! Bedankt ook voor je info over Sjees, ben heel benieuwd!!! Wij zijn terug van de winkel, was niet zo druk en alles kunnen krijgen, dus dat zit er ook weer op, gelukkig! Hubby gaat nog even de laatste dingen schoonmaken en dan zijn we wel klaar, denk ik. In normale omstandigheden zou ik ook nog andere, extra dingen gaan poetsen zo voor de familie komt, maar heb ik echt geen zin om mijn energie aan op te maken, dus dan is het maar suboptimaal allemaal Onze ouders komen toch pas in de namiddag morgen, dus morgenochtend ook nog rustig.
sjees en hubby gefeliciteerd met aylani mooie naam btw good job girly owwh nikkie ook gefeliciteerd met je man en je vrouwke
AAAH, weer nieuws!! Wat een expres-service krijgen we hier, drie kwartier na het gebeurde zijn we al op de hoogte! Sjees, supergefeliciteerd met jullie dochter!!! Hoop dat dit betekent dat het allemaal snel ging, ben natuurlijk heeeel benieuwd naar je verhaal!! Heerlijk zeg, zo'n kerstkindje!! Wat een geschenk! O, ik word hier helemaal blij van
Ik heb net nog even de man van Sjees aan de telefoon gehad. Ze maken het allebei erg goed, als is Sjees wel doodop. Maar dat is ook wel logisch. Ze was inderdaad om 7 uur ingeleid en daarna ging het allemaal erg snel.
Sjees en man gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter Alayni!!! Ankje, ja op de site staat ook zo'n lijst (geboortelijst) alleen iets uitgebreider dan hier. Mecha, fijn dat je weer thuis bent, lekker rustig aan doen meid.
zo wat een snelle bevalling zeg van sjees. Geniet ervan meid van je mooie meisje! Nikkie: jij ook gefeliciteerd met je zoontje en dochter dat is toch wel speciaal als je het allebei hebt! Wat een drukke dag met bevallingen zeg!!
Bevallingslijst: Blaine (35+3) - 5 december 2009 - zoon Quinten (3176 gr.) Eleni (34+6) - 21 december 2009 - zoon Mason (2620 gr.) Eleni (34+6) - 21 december 2009 - zoon Ayden (2780 gr.) Rebbel (34+6) - 22 december 2009 - dochter Luna (2695 gr.) Nikkie80 - .. december 2009 - zoon Tygo (....gr.) Nikkie 80 - .. december 2009 - dochter Sanne (.... gr.) Sjees (39+5) - 24 december 2009 - dochter Alayni (....gr.) Er zijn al 4 jongetjes en 3 meisjes geboren
Woehoe!!! Goed nieuws allemaal! Nikkie: gefeliciteerd met de tweeling! Hopelijk kunnen we je snel hier begroeten en horen hoe het is gegaan! Sjees: ook van harte gefeliciteerd! Je bent echt ontzettend snel bevallen zeg! Wow!!! En nu maar genieten van jullie dochter!! Ik ben net terug van de verloskundige. Alles weer helemaal perfect. De baby is bijna helemaal ingedaald, ze ligt nog een beetje los in het bekken. Ik hoef in elk geval niet meer plat mochten de vliezen breken. Aangezien ik nog helemaal geen voortekenen heb zal dat nog wel even op zich laten wachten... Jada: wij willen een Wii kopen, maar ik vroeg mij af of het het waard is? Heb je er veel lol van? Zijn de spellen leuk? En een vraag van mijn man: is het niet te kinderachtig?
Super dat alles goed was bij de VK en de kleine al bijne is ingedaald. Wij hebben erg veel plezier van de Wii, vind het het geld meer dan waard. Spellen zijn leuk, ligt eraan waar je van houdt. Zelf vind ik de Mario spellen erg leuk en mijn vriend houdt meer van de voetbalspellen. Kinderachtig nee vindt ik absoluut niet.
belle: wij hebben ook een wii en het is zeker de moeite waard je hebt zoveel diverse spellen dat er altijd wel iets bij zit. Ik ben ook helemaal weg van de mario spellen! En kinderachtig vind ik niet want er zijn heel veel spellen voor volwassen bij verkrijgbaar!