joehoee go mc hier geen trek in niks nu weer last van die heftige ongie krampen met harde buik :S bahhh verveel me ook blegh
***** update maatjesnieuws Suusefruus ***** Sophie is 50cm lang en weegt 3110 gram. Alles is tiptop in orde en ze mogen vandaag nog naar huis! Vanmorgen meldden zij zich voor de afspraak bij de gyn om te bespreken om maandag in te leiden. Toen bleek dat ze al 5 cm cadeau had gekregen, zonder weeen. Toen braken vrijwel meteen haar vliezen en 5 uur later was Sophie er. ***** einde maatjesnieuws ***** PS: wensen wij niet allemaal zo'n voorspoedige bevalling???
Suusefruus, gefeliciteerd met Sophie! Ben ook benieuwd hoe het met Essie is.. Lynd, loop je nog steeds rond meid? Had wel verwacht dat je al zou bevallen.. Prikkelbaarheid: had ik de dagen voor de bevalling in ernstige mate last van.. Hier vandaag mijn eerste kraamtranen, snik. Loop om niks te janken.. Morgen is trouwens de kraamzorg voor het laatst.
Suzanne: Ach, meid toch! Wat een rot dag voor je zeg! Dikke knuffff Suus: Gefeliciteerd met jullie dochter!!! Wow! Wat een bevalling zeg! Lekker naar huis en genieten!!!! Stampvamp: Goed van jou zeg! Lekker gevoel he, dat alles weer schoon is. Lynd: Whahahaha, wel erg lief van ze. Maar volgens mij moet je er op een gegeven moment ook wel moe van worden of niet? Ik word meestal dan boos. Zeg dan .ik ben niet invalide! Ben zwanger en kan best iets zelf. Maar ze hebben wel gelijk, ik mag nu eigenlijk weinig tot niks doen. Sanne: Nou .ik denk dat ongeduldig niet het juiste woord is voor Jeroen. Maar hij houd nu wel overal rekening mee ja. En het liefst heeft hij dat ik de hele dag op mijn bed ga liggen en niks ga doen. Hij is ontzettend bang dat er iets fout gaat hahahaha. Ise: Hey!!! Hoe is het met jou en de kleine??? Jou heb ik al een tijdje niet gezien hier. (Dacht ik)
Bevallingslijst: Blaine (35+3) - 5 december 2009 - zoon Quinten (3176 gr.) Eleni (34+6) - 21 december 2009 - zoon Mason (2620 gr.) Eleni (34+6) - 21 december 2009 - zoon Ayden (2780 gr.) Rebbel (34+6) - 22 december 2009 - dochter Luna (2695 gr.) Nikkie80 (37+6) - 23 december 2009 - zoon Tygo (....gr.) Nikkie80 (37+6) - 23 december 2009 - dochter Sanne (.... gr.) Sjees (39+5) - 24 december 2009 - dochter Aylani (3450 gr.) Marieke (39+1) - 26 december 2009 - zoon Job (4570 gr.) Ruby82 (39+1) - 27 december 2009 - dochter Nadia (.... gr.) Ise (39+1) - 2 januari 2010 - dochter Jade (3500 gr.) Jada (39+4) - 3 januari 2010 - zoon Julian (3140 gr.) Hilli (38+1) - 5 januari 2010 - zoon Sam (3350 gr.) Butterfly (38+4) - 5 januari 2010 - dochter Melissa ( . gr.) Noname (40+1) - 5 januari 2010 - zoon Liam (4365 gr.) Kareltje (39+4) - 6 januari 2010 - dochter Elise (3220 gr.) Mamanama (38+3) - 6 januari 2010 - dochter Tessa (3910 gr.) Juni (38+5) - 7 januari 2010 - dochter Maja (3065 gr.) Suusefruus (40+5) - 8 januari 2010 - dochter Sophie (3110 gr.) Er zijn al 8 jongetjes en 10 meisjes geboren
We zijn weer on air. Ben net terug van de zwangerenfitness. Voor de tijd deed hij het nog niet. Allereerst: Noname gefeliciteerd met de geboorte van Liam. Wat een flinke knaap zeg! Suusefruus gefeliciteerd met de geboorte van Sophie. Uiteindelijk een vlotte bevalling, daar teken ik voor. Heb gisteravond niet meer gebeld. Voel me dan zo opgelaten, er is vast niets. Heb een paracetamol genomen en ben gaan slapen. Vanmorgen nog wel hoofdpijn gehad, maar op dit moment is het weer weg. Ik kijk het nog wel even aan. Ik ben vandaag voor Jeroen's werk even aan de slag geweest. Het gaf me een goed gevoel om weer even wat met het koppie te werken. Daarna ben ik naar de fitness gegaan. Nu lekker aan de boerenkool, met spekkies en worst.
@ ise huil maar lekker hoor meid hihi geniet van je kleine echt super @ suus jeetje dat is heerlijk 5cm kado en dan ooknog vandaag naar huis gefeliciteerd @ anke ja ik ken dat whaha hier ook iedereen als ik me tas oppak is het al nee jij mag niet tillen whaha me auto is afgekeurd 700 euro reparatie pfff dat red ik neit hoor dat is hij niet eens waard bah!!
Haha, nou Mecha zo stom is dat.. janken om niks.. Hoe is het met jou? Hey Anke, nee klopt, ben best druk met alles (en ik kolf volledig) en met de kraamverzorgster overdag hier ga ik eigenlijk niet op internet. Maar na morgen ben ik er vast weer meer. We genieten lekker van onze meid.. Jij ook alweer 38 weken, hopelijk hoef je niet lang meer te wachten!
Jaaaa, eindelijk nieuws!!! ***maatjesnieuws*** Essie is afgelopen nacht met een keizersnede bevallen van hun zoontje Yordin!! Hij weegt 2714 gram en is 50 cm. Het gaat naar omstandigheden goed, schrijft ze, en ze zal morgen het hele verhaal posten. ***maatjesnieuws*** Gefeliciteerd Essie met jullie zoontje!! Verder weet ik ook niks (bijv. over waarom van KS), dus ben ook benieuwd!
@ essie gefeliciteerd @ ise.pfff ik word moedeloos ik heb steeds meer pijn en ik heb af en toe ff zo een ik trek het niet meer moment bah als ik nou nog pijn zou hebben met doel tja maar zomaar gatver... heb nog steeds geen verder ontsluiting maar ik heb zo een pijn dat ik zweet handjes krijg en een nate onderbroek gewoon van het zweten van de pijn bah!!!
@ise: fijn om je weer even te 'zien' hier. Kraamtranen, tja, je hele lichaam moet zich binnen een paar dagen weer helemaal hormonaal omstellen, dat is ook niet niks. Zie je het zitten met de kraamzorg weg? Wat is trouwens de reden dat je volledig kolft? Suusefruus: jemig zeg, dat is ook wat! 5 cm cadeau! Hoop dat de rest ook voorspoedig is gegaan! @ankje: eerlijk gezegd laat ik het me welgevallen dat die twee zo voor me in de weer zijn, alleen wilde ik zeggen dat ik totaal geen reden heb om kribbig te zijn (en het toch ben). JUIST omdat ze zoveel voor me doen voel ik me schuldig als ik dan om het minste of geringste kan uitvallen... @sanne: heb niet het idee dat mijn man ongeduldiger is dan ik, denk juist van niet. Maar hij is wel startklaar, en elke keer als ik wat voel of 'auw' zeg dan springt hij er bovenop, "hoe voelt het dan?" en "gaat het wel goed?" enzo, daar word ik eerlijk gezegd een beetje kriegel van, en dat heb ik hem ook gezegd Ik ga echt niet elke wee beschrijven, hoor! Hier nog steeds regelmatig harde buiken (maar time ze niet, hoor), verder helemaal niks. We zien wel! Heb in elk geval een beter humeur nu.
@ lynd gelukkig dat je humeur beter is meid.. mijn verslechterd whaha lekker gegeten @ ise ik heb geen idee wat ze zou moeten doen??? tja ze zeggen paracetamol maar dat vind ik weer zo een onzin
Mecha, eerder halen ofzo.. Lynd, waarom ik kolf, na een paar keer aanleggen in het zkh was de hele boel alweer kapot om het zo te zeggen..8). De keuze was flesvoeding of kolven. Nu kolf ik voorlopig, mijn vriend is nog even vrij en tegen de tijd dat hij gaat werken kijk ik even hoe het gaat. Of ik het red met 2 koters en alles er om heen. Dan heeft ze iig de belangrijkste voeding binnen (voor mijn gevoel).
Essie, gefeliciteerd met jullie zoon Yordin, Ik ben benieuwd naar je verhaal en het waarom van de ks, vooral omdat het 's nachts was, dus met spoed? En wat een aparte naam heeft het nog een speciale betekenis? @ Suusefruus, heerlijk hoor al lekker naar huis, dat is toch veel fijner dan in het ziekenhuis. Fijn hoor zo'n vlotte bevalling. @ Mecha, meid als de pijn zo erg is gewoon de vk bellen hoor en niet mee door knoeien. @ Ise, lekker emotioneel dus , kreeg van mijn zusje in het kraampakket op de 4de dag oa een doos tissues , heb ze gelukkig niet te veel nodig gehad, was maar heel soms emo @ Chevenne, lekker hoor dat je zo toch nog even bezig kunt zijn. Hoe gaat het thuis valt het je mee? @ hier, mac was heerlijk , wat kun je daar van genieten. En wat zijn er ineens alweer veel baby's bij erg leuk
Zie het wel zitten trouwens, zonder kraamzorg, maar is ook weer de afsluiting van een periode.. Door mijn kraamtranen zie ik dat wat dramatischer in dan het is denk ik..
Haha, dat is een goeie Blaine, nog nooit gehoord..een doos tissues.. Oohhh, nu je het over de mac hebt..