Januari 2011 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Wen1975, Apr 20, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Omelet

    Omelet VIP lid

    Nov 14, 2008
    14,874
    2
    0
    Wat verdrietig voor je vriendin Juul! Volgens mij kunnen kwaaltjes komen en gaan, ik heb ook wel eens een tijdje nergens last van gehad (en ga er vanuit dat het goed zit :)) Niet teveel zorgen over maken, wel heel begrijpelijk (doe ik ook) maar heb vertrouwen in je kleintje!
    Hopelijk is het snel weer raak bij je vriendin, kunnen jullie alsnog samen zwanger zijn!
     
  2. cyntje78

    cyntje78 VIP lid

    Nov 11, 2008
    6,297
    3
    0
    Genieten van ons ventje!
    Dat is zeker verdrietig Juul... en dat zal het voorlopig blijven voor haar helaas. Ik weet zelf ook hoe het is...
    Afgelopen februari waren ik en schoonzusje samen zwanger... scheelde 2 weken ongeveer. Totdat ik met spoed aan een bbz geopereerd moest worden. We wisten het van elkaar al.
    Na ongeveer 1,5/2 weken na de operatie heb ik ze uitgenodigd en hebben we goed kunnen praten (erg belangrijk!)

    Ze is nu de 20 weken gepasseerd en gelukkig is het bij ons nu ook goed raak. Had er niet aan moeten denken dat zij straks begin oktober gaat bevallen en ik nog niet zwanger zou zijn...

    Heel veel sterkte voor haar gewenst en voor jullie als jullie het nieuws gaan vertellen!
     
  3. goofychick

    goofychick VIP lid

    Dec 31, 2007
    12,116
    0
    0
    Zuid-Holland
    @Juul dat is heel heftig zeg!!! Ik loop met een van mijn beste vriendinnen ook zo goed als gelijk, zit een week tussen. Zou er niet aan moeten denken dat het bij een van ons niet door zou gaan. Dan zit je toch strakkies.
    Verdrietig hoor.
    En natuurlijk maak je je zorgen!!!! Logisch. En als je je er goed bij voelt moet je de echo wel gewoon naar voren halen hoor. Maar zal het dapper vinden van je als je het van je af kan zetten.
     
  4. Iniminie84

    Apr 27, 2010
    78
    0
    0
    jemig, dat is echt vervelend voor je juul. ik herken het wel een beetje, vond het vooral moeilijk om zusje te vertellen dat ik zwanger was, zij heeft september een baby verloren 1 dag na geboorte, dramatisch zoiets. En collegatje net kindje verloren na 27 weken zwangerschap en vergiftiging.

    Tip van cyntje is inderdaad erg belangrijk, blijf er over praten. heb mijn zusje heel duidelijk gezegd dat ze haar grenzen aan meot geven en aan moet geven als ze het even niet aankan (als ik enthousiast reageer bv soms). ik wil haar niet kwetsen namelijk. ze pakken het tot nu toe gelukkig goed op.

    hopen dat je vriendin snel weer zwanger wordt meid. en kanp van je dat je het probeert naast je neer te leggen, heel realistisch gedacht dat een echo er niets aan verandert nee. Sterkte ermee en probeer te genieten van je eigen goede nieuws meis.
     
  5. goofychick

    goofychick VIP lid

    Dec 31, 2007
    12,116
    0
    0
    Zuid-Holland
    @gyn verhaal.nou de verloskundige heeft me teruggebeld net.
    Ze was super aardig voor de telefoon en zo meelevend. Vertelde me dat ze maar eerst die gyn eens heeft gebeld want dit moest maar ff uit de wereld geholpen worden. Hij heeft NU wel de tijd genomen om even rustig in mijn dossier te bladeren. En wat blijkt. Bloedonderzoek was een beetje overdone, maar hij gezien mijn miskraam en klachten daarna in november wilde hij het daarom in de gaten houden tot de echo. Hij was bang dat er misschien toch nog wat was blijven zitten. Maar gezien mijn waarde nu is het gewoon hartstikke goed.
    EEN STORM IN EEN GLAS WATER DUS. Het was niet zijn bedoeling om mij onnodig ongerust te maken, hij had het me zelf moeten uitleggen zei hij.
    Verder zei de Vk, nou nu wordt het tijd om te gaan genieten he!!! (zelfde VK die destijds mij toe heeft gezet om de ziektewet in te gaan omdat ik zelf te eigenwijs was, hahahaha.....echt een lief mens)

    DUS IK GA NU GENIETEN!!!
     
  6. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,092
    7,843
    113
    Meiden dank jullie wel voor de lieve berichtjes. Ik denk ook dat het allerbelangrijkste gaat zijn om dit gewoon steeds bespreekbaar te houden met haar.

    Ik heb de zorgen alweer wat van me af kunnen zetten. Het scheelt ook dat ik L. vanacht besloot enorm last te hebben van een kies die doorkomt, dus misschien heeft mijn vermoeide hoofd geen ruimte meer voor zorgen? ;)
     
  7. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,092
    7,843
    113
    Goofy, goed nieuws! En vervelend dat hij ervoor gezorgd heeft dat je je zo'n extra zorgen zorgen maakte, maar tegelijkertijd ook wel fijn dat je zo extra in de gaten wordt gehouden toch?
     
  8. goofychick

    goofychick VIP lid

    Dec 31, 2007
    12,116
    0
    0
    Zuid-Holland

    Yep!!!!
    Hoe oud is je dochtertje???
     
  9. Danjay

    Danjay Fanatiek lid

    Dec 3, 2009
    1,407
    1
    0
    smurfenland
    Fijn goofy nou idd gaan genieten!
     
  10. Charpi

    Charpi Fanatiek lid

    Dec 26, 2008
    1,419
    0
    0
    Hoi Meiden,

    Hier weer even een berichtje vanaf mijn kant... ik lees wel (bijna) alles mee, maar heb vaak de energie niet om te reageren...
    Voel me erg misselijk en niet lekker en dat vreet energie.... laat staan de moeheid die er continu is. Maar ik lees dat ik niet de enige ben....

    Genieten dus ik nu dus nog niet echt, zit geloof ik in een zwangerschapsdipje...
     
  11. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    Nov 21, 2009
    3,619
    0
    36
    .
    Nederland
    #2931 Wen1975, Jun 11, 2010
    Last edited: Jun 11, 2010
    @Goofy Dat is nog eens goed nieuws en idd lekker gaan genieten nu van je zwangerschap.

    @Charpi Ik hoop dat je snel minder misselijk en moe bent. Zwangerschapsdipje heb ik ook wel even gehad toen ik moe, obstipatie had en misselijk was. Ik had echt zoiets van: Nou leuk hoor zwanger zijn, voel me alleen maar *piep*. Maar zodra je misselijkheid en moeheid minder worden, kom je ook wel uit die dip. Sterkte meid, knuffel!

    @Iniminie Jeetje wat een verhaal over je zusje, wat een verschrikkelijk drama... Ik kan me voorstellen dat je het moeilijk vond om haar te vertellen dat je zwanger bent.
     
  12. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    Mar 20, 2007
    12,175
    0
    0
    Noord-Holland
    ***INBRAAK***

    Heeft iemand van jullie ook contact met Antares? Wij hebben namelijk al een tijdje niets meer van haar gehoord :(.

    ***UITBRAAK***
     
  13. naomi123

    naomi123 VIP lid

    Mar 22, 2009
    8,840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak

    nu je het zegt! die heb ik hier ook al een tijdje niet meer gezien!
    hoop dat het allemaal goed gaat met haar.
     
  14. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    Nov 21, 2009
    3,619
    0
    36
    .
    Nederland
    Ik heb haar een PB gestuurd maar ook nog geen reactie gehad. Ze doet momenteel ook niets meer aan de site, vandaar dat ik haar gemailed had. Misschien is ze te beroerd?
     
  15. naomi123

    naomi123 VIP lid

    Mar 22, 2009
    8,840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    8 juni is ze nog wel op zp geweest geeft haar profiel aan! misschien inderdaad te ziek om te reageren.
     
  16. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    Mar 20, 2007
    12,175
    0
    0
    Noord-Holland
    ***INBRAAK***

    Laten we hopen dat ze inderdaad te ziek is om te reageren. Ik heb in ieder geval via haar Hyves ook een mailtje verstuurd. Als ik iets hoor, laat ik het jullie weer weten ;).

    ***UITBRAAK***
     
  17. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    Nov 21, 2009
    3,619
    0
    36
    .
    Nederland
    Dank je wel voor je berichtje en we hopen snel op een goed bericht van haar of via jou. :)
     
  18. naomi123

    naomi123 VIP lid

    Mar 22, 2009
    8,840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    hopelijk horen we snel wat!

    las net op internet dat met 11 weken de ideale gewichtstoename 1 a 2 kilo is ik zit nu op -3,5 hahahaha komt er nog niet echt bij in de buurt:p
     
  19. nooatje

    nooatje Niet meer actief

     
  20. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    Nov 21, 2009
    3,619
    0
    36
    .
    Nederland
    Hoe laat mag je voor echo morgen? Komt vast wel goed morgen! Maar kan het me helemaal voorstellen dat je onzeker blijft. Pas toen ik weer zwanger was, realiseerde ik me hoe erg mijn miskraam er in gehakt had. Laat je weten hoe het is gegaan?
     

Share This Page