Jouw break up liedje?

Discussion in 'De lounge' started by iMoeder, Feb 4, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    Oct 30, 2015
    5,943
    6,290
    113
    Zat laatst dwdd terug te kijken en ging over break up liedjes. Ik zat daarna eens na te denken over die van mij zelf.

    Toen mijn eerste relatie over was ben ik de eerste tijd vooral ontzettend boos geweest. Vond het toen heerlijk om te luisteren naar Kelis- I hate you so much right now. Hij was niet vreemd gegaan maar die boosheid, heerlijk. Later werd het Abel - onderweg. Omdat ik het gevoel kreeg dat we in verschillende werelden hadden geleefd terwijl ik dat niet doorhad.

    Andere break up songs van andere relaties:
    What you're made off - Lucie Silvas
    Rolling in the deep - Adele

    En nu van mijn laatste relatie, huwelijk wat een scheiding werd: Say Somerthing I'm Giving Up On You- a great big world & Christina Aguilera. Eigenlijk woord voor woord precies het gevoel waar ik herhaaldelijk bijna een jaar mee rondgelopen heb. Heel bijzonder dat je dat zo goed kan verwoorden in een liedje.

    Wat is/zijn julli break up liedjes waar je na een breuk veel aan gehad hebt en/of naar geluisterd hebt?
     
  2. missiej

    missiej Fanatiek lid

    Jan 25, 2012
    1,232
    0
    36
    NULL
    NULL
    als 16jarige vele tranen gelaten op het nummer van clouseau (of zo iets haha) met laat me nu toch niet alleen... deze "relatie" duurde 2jr.. bij mijn eerste echte relatie van 7jr geen break up song want het voelde juist als een ontzettende opluchtinf om de stap te hebben genomen om weg te gaan... ik luisterde toen juist naar weg vrolijke muziek :)
     
  3. Clapat

    Clapat Fanatiek lid

    Mar 10, 2009
    1,059
    17
    38
    Duitsland
    Toen mijn eerste huwelijk stuk liep (langs mijn kant een streep eronder getrokken): too late to apologize van one republic feat timbaland.

    Bij mijn eerste grote liefde: Emilia met Big big world
     
  4. Jazziepooh

    Jazziepooh Niet meer actief

    My chemical romance met I don't love you en Pink met So what. Oh en taylor swift met December.
     
  5. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    #5 Joycey, Feb 4, 2016
    Last edited by a moderator: Feb 4, 2016
    Since you've been gone - Kelly Clarkson bij de eerste 'echte', hij ging zeker een keer of twaalf vreemd ofzo, dus erg rouwig was ik er niet om. Lily Allen - zowel Not Fair als F*ck you very much bij de tweede. Beiden keren door mij gedumpt. Daarvoor ook een aantal relaties verbroken, maar ik was te jong/kinderachtig om daar überhaupt een liedje voor te hebben. Dat stelde in mijn ogen niks voor.

    Gotye - Somebody that i used to know; ging gewoon niet meer goed. Ik voelde het al maanden toen dat liedje een hit was en die gebeurtenis heeft me echt veel verdriet gedaan (zo niet het meest van alles); maar ach, nu kan ik er wel een beetje om lachen. Een beetje eelt op de ziel kweken doet best goed. Dus die heb ik omgezet naar een krachtliedje: Pink - f*ckin' perfect. Daar kon ik een stuk meer mee. En tot nu toe is het ook f*ckin' perfect gelukkig :D

    Verder geen breakup songs; alleen nog nummers die ik geluisterd heb tijdens moeilijke periodes in mijn leven die een gevoelige snaar raken. Maar dat zijn er zoveel!
     
  6. Uuz

    Uuz VIP lid

    Dec 8, 2014
    6,241
    818
    113
    De laatste keer (al enige tijd geleden): Skunk Anansie-Weak.
    De keren daarvoor van die gevoelige new wave nummers, van The Cure b.v. :)
     
  7. HappyRabbits

    HappyRabbits Fanatiek lid

    Jan 20, 2014
    4,891
    4,387
    113
    Ik weet alleen nog die van mijn zusje. Eerste liefde en ze had hem na het uitgaan van de verkering een avond later al zoenend betrapt met een ander meisje. Het nummer is Believe van Cher :D.
     
  8. In your eyes

    In your eyes Niet meer actief

    Snowpatrol - Run
    Wij 'moesten' door omstandigheden uit elkaar, dus het is nooit een vrijwillige keuze geweest. Jaren later kwamen we elkaar weer tegen en de liefde bleek sterker dan ooit (happy ending dus), maar dat nummer blijft me altijd aan die periode van afscheid denken.

    Bij mijn ex was het trouwens Attack van 30 seconde to mars, heel ander soort nummer dus ;)
     
  9. You Suck At Love van Simple Plan :D
     
  10. Youtan

    Youtan VIP lid

    Jun 9, 2015
    6,496
    4,332
    113
    Female
  11. Rietje88

    Rietje88 Niet meer actief

    Somebody that I used to know
    Pink - I dont believe you + so what
    ? - Goodbye my lover
    Sonata Arctica - Dont say a word
    Bullet for my Valentine - All these things I hate.


    Verder zou ik er denk ik een hele speellijst van kunnen maken XD
     
  12. RoxannaG

    RoxannaG Niet meer actief

    Speechles van Lady Gaga ^^
     
  13. ER14

    ER14 Fanatiek lid

    Apr 17, 2013
    3,127
    2
    0
    Against All odds - phil Collins

    En als ik in een survivor modus was:
    Fighter - Christina Aguilera
     
  14. RoIn

    RoIn VIP lid

    Feb 3, 2014
    5,918
    595
    113
    Female
    Listen -Beyonce
    Tranen met tuiten op gehuild
     
  15. Youtan

    Youtan VIP lid

    Jun 9, 2015
    6,496
    4,332
    113
    Female
    Oh de survivor modus ook leuk:

    Die van mij was; Pink met Get the party started!
     
  16. knutselkitty

    knutselkitty Fanatiek lid

    Jan 30, 2013
    2,026
    66
    48
    Female
    Sprookjesbos
    Toen ik net al mijn spullen in de auto had geladen en weg wilde rijden kwam 'Gotye - somebody that i used to know' op de radio, vond ik wel passend..
    Was blij weg te zijn uit dat huis en bij de jongen die me als een mooi vogeltje in gouden kooi zag
     
  17. Ntje

    Ntje Fanatiek lid

    Nov 11, 2012
    3,720
    90
    48
    Almere
    Single ladies van beyonce :p.

    En nobody's wife van anouk.

    En bij een jongen waarmee ik aan het daten was voor ik mijn man leerde kennen maar het door omstandigheden niks is geworden luisterde ik vaak naar need you now van lady antebellum.
     
  18. butterblue

    butterblue Bekend lid

    Nov 7, 2014
    716
    156
    43
    Werk in het ziekenhuis!
    NL
    Hier ook lady antebellum! Samen met adele, someone like you. Om een jongen waar het door omstandigheden nooit iets mee geworden is.
    Vind het zelf nog steeds treurig na al die jaren (die periode) dus als ik dan Adele hoor kan ik soms nog steeds in tranen uitbarsten om dat meisje dat zó'n hartzeer had destijds!
     
  19. RoIn

    RoIn VIP lid

    Feb 3, 2014
    5,918
    595
    113
    Female
    Iemand waarmee ik een heel korte maar heftige periode meemaakte. Het kòn gewoon niets worden maar was voor die paar dagen echt te gek.

    Three days in a row - Anouk
     
  20. Ijsbergsla

    Ijsbergsla Actief lid

    Aug 7, 2015
    185
    12
    18
    Na een hele ingewikkelde relatie was dat "this love - maroon 5"

    Eigenlijk zaten er wel meer nummers op die cd die goed passend waren. Op repeat op mijn discman 😂
     

Share This Page