Juli 2006 mama's

Discussion in 'De mama's' started by sweetangel100, Sep 25, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sweetangel100

    sweetangel100 Niet meer actief

    En erna heeft Iman nog geslapen van half 10 tot 12 uur :confused:
    Dus echt een relax dagje vandaag :)

    Net naar kruidvat geweest, zwemluiers gekocht en bij de hema weer te veel kleren voor Iman :oops:
    En nog een nieuw badpakje :)
     
  2. Karagoz

    Karagoz VIP lid

    Apr 14, 2006
    7,984
    0
    36
    Moeder en verzorgende
    ergens in het land
    selam

    zie dat jullie weer gekletst hebben.
    heb vandaag gewerkt tot 13 uur. en toen zijn we naar huis gegaan. heb tamer in bed gelegd en hij is vrijwel gelijk in slaap gevallen.

    tamer drink zo veel zuivel. ´smorgens krijg hij een beker melk (rond de 150cc), daar maak ik pap van en verder krijgt soms een danoontje of turkse yoghurt. heb verschil per dag. ik probeer soms om hem ´savonds voor het naar bed gaan tamer nog pap te geven maardat wil hij niet. een paar happen dan is het modnje dicht houden. ik geef af en toe wel wat melk in zijn fles maar dat drinkt hij ook niet leeg.
    Is dat heel erg.

    Gisteren hebben we dus de foto gehaald. er waren zo leuke foto´s maar ik heb ze toch niet genomen. heb vande foto een banner gemaakt.

    ik ga morgen weer werken van 7uur tot 10 uur en ik gadan met de fiets. abdullah zijn rijbewijs is verlopen en die nieuwe is vrijdag pas klaar en hij gaat met de tram en de bus naar zijn werk. balen. ik moet nu in de kou naar mijn werk op de fiets.grrr. had ik mijn rijbewijs maar gehaald.
     
  3. Mamavyas

    Mamavyas Fanatiek lid

    Mar 22, 2006
    2,691
    0
    36
    utrecht
    Hello Ladys,

    Ik wist niet dat een bepaald maximum aan zuivel producten was :confused: . Yassir krijgt sochtends 220cc en savonds 240cc en heel soms overdag ook nog melk met pap. Hmmm dit betekent dat ik over het max zit. Dan doe ik het niet goed dus?

    Mensi@ heel veel plezier! en we willen fotos zien!
    Lin@ zodra ik weer leuke fotos heb dan zal ik deze mailen.
     
  4. sweetangel100

    sweetangel100 Niet meer actief

    Goedemorgen!

    Hanan en Layla; voor de opname van vitamines en mineralen is meer dan 500cc zuivel per dag niet goed.

    Hier verder niet veel te melden. Heb weer een rotnacht gehad, bijna niet geslapen. Ik wil niet elke nacht een slaappil nemen, want heb er maar 10 gekregen. Geen idee waarom ik steeds wakker wordt, maar ik word er wel gek van.

    7:15 uur meldde Iman zich.

    Net al kleren van Iman ingepakt voor morgen.

    Als Iman strakjes slaapt ga ik ook nog even liggen, erna dag zeggen bij mijn schoonmoeder en dan ga ik de rest inpakken. Heb morgenvroeg ook nog tijd, we vertrekken pas om 13 uur.

    Ik heb nog 2 leuke fotos van Iman die zelf op de bank geklommen is.

    Kijk eens wat een ravage ze maakt:

    [​IMG]
     
  5. sweetangel100

    sweetangel100 Niet meer actief

    En ze was zooo moe:

    [​IMG]
     
  6. toerist18

    toerist18 VIP lid

    Oct 23, 2005
    8,317
    1
    0
    ik maak babymutsjes met naam
    Nederland
    BOE :D

    Groetjes vanuit Landal.
    Leuk huisje,we hebben hier een grotere slaapkamer als thuis
    zwembad was klein 1x gezwommen.
    Net broodjes gehaald, leuke plaza hier.
    Vanavond uit eten.
    Steven slaapt goed, al moet ik hem wel naast me op ons bed in slaap laten vallen, en dan leg ik hem over in z'n campingbedje.
    Sweetangel veel plezier morgen!
    Vanmiddag naar een kasteel.
    Steven was vanmorgen al om 5.45 wakker.
    Doei doei iedereen een fijne zondag gewenst, xxx Mar.
     
  7. pluk

    pluk VIP lid

    Dec 13, 2005
    16,281
    4,513
    113
    Dat hadden wij in Amerika ook vaak zeg, dan was meneertje om half 5 al wakker en dan alleen nog maar gillen, dus dan legden we hem maar tussen ons in en dan sliep hij weer verder :rolleyes:

    Vreemd toch want over een max aan zuivel is er bij ons niets gezegd, zijn schema was volgens hier prima.
    Het is ook niet zo dat hij alles altijd opdrinkt hoor maar dan nog zit hij ver over de door jullie aangegeven max.
    Hmmmm misschien toch maar geen karnemelk meer bij het brood tussen de middag.

    Gisteren wezen shoppen en geslaagd voor een jas. Dit keer een zwarte en een langere (halverwege mijn bovenbenen). Tjeetje zeg je moet er wel moeite voor doen dit jaar om iets zonder een bontje te vinden :rolleyes:

    Afgelopen vrijdag waren mijn schoonmoeder en haar man er even en ik was even lekker aan het bekkeren op de was, dat die al twee dagen te drogen had gehangen naast de verwarming en dat, toen ik het van de lijn afhaalde de broekboordjes van Kylian's broeken nog niet droog waren :evil: :evil: :evil:
    En dat ik zo noooooooit door de was heen kwam en dan met name de badhandoeken, want die zijn weer zo groot dat ze op zolder moeten hangen en dat de waslijnen op zolder zo oud waren dat er al een paar geknapt waren en dat Jan er maar niets aan deed en dat ik (het moge duidelijk zijn) het helemaal schijtzat was :rolleyes: :( :)
    Belde ze gisteren op of wij om 1 uur even met haar mee konden gaan, mijn schoonzusje en zwager zouden ook mee gaan.
    Hebben we toch ieders een wasdroger van haar gekregen, mochten het zelf uitzoeken en de prijs maakte niet uit. :D :thumup:
    Dus als het een beetje meezit heb ik deze week nog een droger 8) .

    Oja en sinds gisteren kan Kylian zelf Kiekeboe spelen, hij doet dan zijn handjes voor zijn ogen (die mist hij soms wel eens :) ) en dan zeggen wij Kiekeboe als hij ze er weer weg haalt.
    Hebben jullie dat ook dat je kind het eerst uit zijn rompers groeit.
    Kylian heeft rompers maatje 86/92, die passen zo precies dat als hij een plas doet de buitenste 2 drukkers open springen :rolleyes: .
    Deze week dus maar op stap voor grote rompers., wat is eigenlijk de volgende maat 98/104 ? en daarna houdt het op ?

    Groetjes Anita
     
  8. Karagoz

    Karagoz VIP lid

    Apr 14, 2006
    7,984
    0
    36
    Moeder en verzorgende
    ergens in het land
    selam

    meiden ik ben moe. ik ben niet moe van het werken maar van het fietsen. ik fiets zo weinig.

    Daarna toen ik thuis kwam, ontbeten, opruimen, afwassen, stofzuigen, douchen, afstoffen en nu even zitten.

    abdullah en tamer zijn lekker aan het wandelen buiten.

    Tamer draagt nu 98/104 ondergoed. maar geen rompertjes. tamer draagt hempjes en onderbroeken. ik vind die beter zitten dan onderbroeken. Bij de hema hebben ze die maat nog. tamer draagt normaal maat 86 en die is nog iets te groot maar voor ondergoed veel grotere maat. heel raar. maar die hempjes zijn lekker lang maar de onderbroeken vind ik toch weer klein.

    @mensi, fijn dat je het naar je zin hebt daar.
    @linda, veel plezier morgen
    @pluk, lekker dat je een droger hebt, maar ik zou geen droger nemen. ze kosten veel stroom
     
  9. mama aes

    mama aes Bekend lid

    Dec 10, 2005
    684
    16
    18
    ha iedereen

    zo wat een grote maat heeft kylian al zeg anne heeft nog maat 74 en soms 80 ik heb ook een paar zetjes onderbroekejes met hempjes voor haar vind het heel schattig maar het is niet handig heeft ze steeds een blote rug.
    Gisteren met mijn zusje en mijn moeder een trouwjurk voor haar uitgezocht echt een hele mooie geworden ze gaat in April trouwnen Anne wordt dan bruidsmeisje (ze heeft ook een heel mooi jurkje)
    en ik getuige. Alleen is het nog spannend of ik er wel bij kan zijn.
    lekker al die weekendjes weg heb ik ook wel zin in maar al ons geld gaat nu in de kamertjes en het opknappen van het huis zitten is ook wel heel leuk hoor.
    gisteren avond een verjaardag gehad mijn zusje heeft opgepast maar het was niet zo heel gezellig en we waarom ook al om 12 uur thuis.
    vanmorgen lekker uitgeslapen.tot 10 uur
    wat een leuke kleertjes heeft iman op die foto aan Anne heeft ookj veel in die kleuren ik vind het altijd heel mooi staan bij bruine oogjes.
    moeten zo weer op verjaardagsvisite en heb helemaal geen zin.
    ach blijven we maar even.
    Het ruikt hier heerlijk heb net met Anne pepernoten gebakken was echt heel leuk Anne vind het altijd erg leuk om me te helpen in de keuken.
    straks als ze wakker is maar eens proeven hoe ze geworden zijn.
    groetjes gerdien
     
  10. Lilith

    Lilith Fanatiek lid

    Feb 6, 2006
    1,848
    0
    36
    Heey allemaal... de harde schijf van mijn laptop is ws gecrasht. :cry: Zit nu boven op de computer maar dat is een rotding. Baal er zo van... was net met een trouwkaart bezig voor vrienden van mij en nu is alles ws weg. Ben ook zo goed in back-ups maken, NOT. Heb er wel meteen van geleerd.

    Komende dagen zal ik er wat minder zijn dus...

    xxx
     
  11. sweetangel100

    sweetangel100 Niet meer actief

    Hoi hoi,

    Even niet teruggelezen, sorry :oops:

    Las alleen van de harde schijf van Lilith, rot meid :(

    Vandaag bij prenatal een voetenzak voor de buggy gekocht, gewoon van prenatal merk.

    Verder druk druk, alles ingepakt, morgenvroeg de rest.

    Doeiiii
     
  12. Mamavyas

    Mamavyas Fanatiek lid

    Mar 22, 2006
    2,691
    0
    36
    utrecht
    Hello,

    Weekend is zo snel achter de rug :cry: .
    Wij zijn vandaag naar Ballorig in Houten geweest. Yassir heeft zich enorm vermaakt. Ik merk echt het verschil met de laatste keer dat ik daar was met Yassir. Nu rent Yassir overal naar toe en wil dan ook echt spelen en klimmen soo leuk om te zien. In alle haast was ik mijn diga thuis vergeten :x . Ik wilde zo graag fotos maken.

    Even over de maten en hemdjes/rompertjes. Yassir heeft maatje 86/92 in rompertjes. Ik koop bewust geen hemdjes en onderbroek omdat Yassir;s rug dan bloot is. Romperjte vind k beter. Ik heb weleens onderbroekjes gekocht voor Yassir en die liggen nog in de kast nooit gedragen.

    Wij gaan waarschijnlijk in december naar Marokko voor het offerfeest. Ik heb er zin in.



    Pluk@ heel lief van je schoonmoeder zeg dat je een wasdroger mag uitzoeken en dan nog eens dat de prijs niet uitmaakt.

    Lin@ Veel plezier morgen!

    Lilith@ jammer meid en nu maar hopen dat je laptop snel gemaakt word.
     
  13. sweetangel100

    sweetangel100 Niet meer actief

    Oh Hanan, wat leuk, naar ballorig!
    Iman is ook echt heel druk in die speeltuinen!
    Leuk is dat he?
    Ze zijn al zo groot!

    Mijn schoonmoeder zou eerst ook naar Marokko gaan voor t offerfeest, maar nu gaat ze weer naar Mekka :)

    Verder, iman heeft 74/80 in de rompers, maar die zijn nog wat groot en 62/68 past precies, maar ik koop alleen nog 74/80.
     
  14. Karagoz

    Karagoz VIP lid

    Apr 14, 2006
    7,984
    0
    36
    Moeder en verzorgende
    ergens in het land
    selam

    ik heb hyves. de mijne heet layla1984
     
  15. suusje

    suusje VIP lid

    Oct 7, 2005
    5,368
    0
    0
    Almere
    Hai

    ik wilde juist wel expres een bontje om mijn capuchon hihi, had ik nog nooit gehad en ik vind dat ik een hippe jas heb gekozen :D

    En ik koop rompertjes en ondergoed in maat 92
    ik heb net 6 setjes met onderhemd/boxertjes gekocht. Staat zo gaaf! echt een klein ventje. En zijn onderhemd stop ik in zijn boxer, en blijft goed zitten , dus geen blote rug hier. En makkelijk om luiers te checken zo... Bij Q ruik je het niet altijd en dan heeft ie evengoed toch flink gepoept haha... dus nu kan ik meerdere snelle steekproefjes doen en gelijk zonder uit te kleden , zien of hij zijn luier vol heeft :)

    Fijn dat het gezellie is daar mensi... tot gauw

    jammer van je werkje lilith, gauw opnieuw beginnen maar

    leuk dat yassir het zo naar zijn zin had in ballorig, Het wordt steeds leuker he?
     
  16. suusje

    suusje VIP lid

    Oct 7, 2005
    5,368
    0
    0
    Almere
    truste vannacht lin...wel slapen hoor! zet anders dat cdtje op dat ik voor iman naar je had gestuurd
     
  17. sweetangel100

    sweetangel100 Niet meer actief

    Goedemorgen!

    Vannacht weer een slaappil genomen, dus heerlijk geslapen!
    T gekke is dat telkens als ik een slaappil neem Iman ook heel lang slaapt :)
    Vanmorgen tot half 9.

    Nu ga ik snel verder met inpakken en ik ga mijn man uit bed gooien.

    Oh trouwens, mijn vriendin Miranda (minimuisje) is vannacht opgenomen in het ziekenhuis omdat ze zo'n pijn had van de ziekte van Crohn :(
    Ook nog net nu ik een weekje wegga grrr...

    Doeiii
     
  18. suusje

    suusje VIP lid

    Oct 7, 2005
    5,368
    0
    0
    Almere
    Veel plezier deze week lin...
    enneh niks een weekje puhhhhh zaterdag verwacht ik chocovlaai :D

    beterschap voor je vriendinnetje
     
  19. suusje

    suusje VIP lid

    Oct 7, 2005
    5,368
    0
    0
    Almere
    Ik ben trouwens mijn mobiel kwijt... lekker handigggg dus email me even je tel. plus adres nog een keertje... dan kan ik evt als ik hem echt noooooit meer vind en je internet bijv dood is, je met een andere tel bellen :) voor een tijdstip of als we verdwaald zijn nadat TOM en TOM er bijvoorbeeld mee uit gescheiden zijn ofzo.
     
  20. Karagoz

    Karagoz VIP lid

    Apr 14, 2006
    7,984
    0
    36
    Moeder en verzorgende
    ergens in het land
    selam

    @linn, veel plezier daar. ik hoop dat jullie het naar jullie zin zullen krijgen.

    @suus, irritant dat je je mobiel kwijt bent.
     

Share This Page