Juli 2007 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by kimkivits, Oct 28, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,025
    901
    113

    ja, moet gewoon. De kraamverzorgster moet op goede hoogte kunnen werken. Dus dat wordt een extra bed.
     
  2. Zanoni

    Zanoni Fanatiek lid

    Jun 26, 2006
    2,646
    1
    36
    Administratief medewerkster
    Nijmegen
    Mijn waterbed is op "ouwelullenhoogte" om het zo maar even te noemen. hij is dus al extra hoog. Zal denk ik niet veel schelen met een gewoon bed op klossen.
     
  3. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,025
    901
    113
    moet je even opmeten dan.. de bovenkant van de matras moet minimaal 70 cm zijn
     
  4. Zanoni

    Zanoni Fanatiek lid

    Jun 26, 2006
    2,646
    1
    36
    Administratief medewerkster
    Nijmegen
    Dank je wel voor de info!
     
  5. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,025
    901
    113
    hoe is het eigenlijk met jouw buikje Zanoni?
     
  6. Zanoni

    Zanoni Fanatiek lid

    Jun 26, 2006
    2,646
    1
    36
    Administratief medewerkster
    Nijmegen
    Buikje? Zeg maar gewoon buik. Hij danst veel in het rond :)
    Volgens iedereen is nu echt wel te zien dat ook ik zwanger ben maar ik zie het zelf niet. Het was en blijft gewoon een dikke buik. Ik draag ook nog eens in de rondte en niet naar voren dus voor mij zelf geen verschil te zien.

    Had ik nu toch maar foto's gemaakt aan het begin van de zwangerschap.
     
  7. Monique27

    Monique27 Fanatiek lid

    Mar 10, 2006
    2,096
    28
    48
    Gemert
    @Evelieveling, welkom terug,fijn dat je een goede vakantie heb gehad en heel veel sterkte met je moeder

    @Kar, klinkt niet lekker die harde buiken. Wat zei de VK?

    @MelanieM, lastig he dat maagzuur, bij mij helpt Regla PH perfect.
    Ik hoop dat je iets vindt want is echt mega vervelend

    @Twinny, en nog een broek gescoord?

    @Zanoni, gefeliciteerd met je aankomende huwelijk, gaaf hoor

    @Jacquelien, gelukkig is het alleen je ijzer. Die krijgen ze met pillen altijd weer prima op orde

    @Jekkia, fijn dat Apk van jullie kleine meid helemaal goed is!

    @Loltsje, probeer jezelf niet gek te maken door de opname van je schoonmoeder.
    Daar heeft zij op dit moment echt niets aan (geloof me maar)
    Mijn moeder is ook al een paar keer opgenomen geweest en wij zijn dan eigenlijk alleen maar blij, want dat betekende rust voor ons.
    En zijzelf merkt het op dat moment toch allemaal niet meer

    @Kieteltje, fijn dat de Apk goed was en heerlijk dat hij nou al een eigen willetje heeft

    @Koeky, het hoofdje voelen, wow zeg dat klinkt al wel heel echt.
    kan je het zelf ook voelen?
    Hoop dat je opknapt van je ijzertabletten en hoop dat je halve dagen mag werken

    @Marloes, hoop dat je zusje succes heeft vanavond
    en zit er geen elastiek aan de bovenkant wat je kan aantrekken?

    @Lma, een klein ventje, leuk hoor

    Hi hi hi, ik ben zwanger :)
    Vorige week zei hubbie al dat ik zo aan het groeien was en ook mamsie die mij een week van tevoren nog had gezien, zei afgelopen zondag, zooooooo dat is hard gegaan deze week, ik dacht nog ja ja
    Moest ik vandaag werken en wat denk je de hele dag reacties ( ik had niet eens een buikband aan).
    Wel gaaf hoor, heeft echt heel lang geduurd, ik kreeg nooit reacties vond dat toch wel beetje jammer.
    Vandaag dus verschillende reacties, vind ik toch wel grappig (nog wel)

    Groetjes Monique
     
  8. kimkivits

    kimkivits Fanatiek lid

    Jun 28, 2006
    2,209
    0
    0
    Eigen zaak, fotografe
    eindhoven
    hey dames,

    ff snel dan.

    kieteltje, wat gaaf dat jij nog weet dat leon voetbalt! en ook waar etc. dat vind ik kei leuk. leon ook trouwens hahha. hij is idd geblesseerd. scheur in zijn hamstring maar volgens mij komt het allemaal wel goed zo richting de nacompetitie. met steven gaat het gelukkig al wat beter. hij heeft alleen moeite met accepteren dat hij ziek is en dat hij naast crohn nu ook een nierziekte heeft die misschien wel nooit weg zal gaan. hierdoor kan hij niet meer alles doen zoals hij vroeger deed zoals lang op stap gaan, sporten etc etc.

    kar, meid ik kan maar 1 ding zeggen. DOE RUSTIG AAN. harde buiken zijn altijd een teken van TE veel doen zei de gyn tegen mij. en het is denk ik niet echt goed als ze ook eens pijn doen. straks heb je net als mij weeen en ben je te laat. hopelijk kun je in de ziektewet of in elk geval gedeeltelijk zodat je wat gas terug kan nemen!

    melanie, hier ook zo een waarbij het maagzuur de hele dag opspeelt. MAAR bij mij werkt antagel heel erg goed. misschien kun je die ook eens proberen? en helaas is het ook nog eens waar dat bepaald eten maagzuur erger maakt. ik krijg het vooral bij chocolade, koffie, gekruid eten en dingen met tomaat...

    zanoni, gefeliciteerd! wat gaaf dat jullie gaan trouwen! en lekker eind lente begin zomer. jij zal vast mooi weer hebben :)

    jacquelien en koeky, wat vervelend dat jullie een laag hb/ijzergehalte hebben. is dat wel goed te behandelen? met die pillen bedoel ik? hoop dat jullie je snel beter voelen en niet meer zo duizelig zijn.

    volgens mij ben ik een paar vergeten maar ik mag nog maar 10 minuten van leon op de comp hahaha. dan moet ik hem weer inleveren en ik wil ook nog mijn mail checken hahaha

    hier was de urine gelukkig goed! zo blij was kimmie. maar omdat ik gisteren weer erg pijnlijke harde buiken had en de kleine bijna niet had gevoeld moest ik toch weer ff komen. even ctg en inwendig onderzoek en ik kon weer gaan. kleine lag weer lekker eigenwijs met de billen naar beneden en koppie boven mama's navel. dus hopelijk was dit het laatste bezoekje tot donderdag. dan gaan we op afspraak nog 1x naar de gyn en kan ik denk ik weer terug naar de vk.

    ik wil nog even de dames op het hart drukken dat als je je niet lekker voelt je echt WEL moet bellen. heb vandaag weer te horen gekregen (voor de 3de x) dat je beter 10x voor niks belt dan 1x te laat. het schijnt dat er steeds meer vrouwen doorlopen met klachten of twijfels en dat wanneer ze komen het al te laat is voor het kindje of hun. ik ben zelf ook zo iemand die niet snel belt maar ga dat toch maar doen voortaan want hun zeggen you never know!

    hoe is het trouwens met peeetje?

    ik ga nog ff snel mijn mail checken
    xxx
     
  9. Koeky

    Koeky Fanatiek lid

    Ja, dat is heel raar. Ze deed m'n handen op de plek waar zij het voelde en dan voel je echt zo'n hard bolletje. De maat viel me eigenlijk wel mee. (nu nog dan) Was heeel gek maar wel leuk. En zat helemaal niet diep. Heel zachtjes duwen was genoeg. Nu weet ik dus hoe het voelt en kan ik 'r ook volgen. hihi ze lag nog in stuit natuurlijk. Lekker eigenwijs.

    ja als het goed is werken die staaltabletten heel goed. (Tenzij het niet van de zwangerschap komt. Maar dan zien we wel weer.) Ik moet ze alleen met sinasappelsap innemen. Beter voor de opname. En je mag niet zo veel melk. Balen daar gaat m'n maagzuur redelijk van over. Dus we gaan maar gewoon antagel slikken, punt is dan weer wel dat je staaltabletten en antagel niet tegelijk mag innemen. Phoe, gek wordt ik van al die bijsluiters.
     
  10. Kar76

    Kar76 VIP lid

    Oct 30, 2006
    5,124
    0
    0
    Maastricht!
    Dag meiden,

    heb nog niet bijgelezen..

    Ik kom net uit het ziekenhuis. Mijn bloeddruk bij de VK was veel te hoog (op een gegeven moment 140/95). Plus hoge buikpijn, bandgevoel.. Ik heb een ctg gehad, er is bloed en urine getest, en bloeddruk natuurlijk weer gemeten. Alles gelukkig prima. Ook de bloeddruk was weer keurig gezakt. Junior deed het ook super, gelukkig. En geen weeën.

    Ik moet donderdag weer terug voor een ctg en bloeddruk, en ik krijg dan ook een echo bij de gynaecoloog (voorzichtige *joepie!*). En daarna zien we wel weer.

    Oh ja, ik mag ook per direct niet meer werken..! Wel fijn dat de beslissing nu voor me genomen is. Nu alleen nog mijn werk op de hoogte brengen. :(

    Buikpijn is er nog steeds helaas. Buik was ook gespannen vond de VK in het ziekenhuis. Mijn 'eigen' VK dacht ook dat de baby in een stuit lag! :confused: 2 weken geleden nog niet.

    Ik ga nu even eten - eindelijk. En op de bank zitten. Morgen lees ik weer bij. (Tijd zat nu! ;) )

    Liefs!
     
  11. Kar76

    Kar76 VIP lid

    Oct 30, 2006
    5,124
    0
    0
    Maastricht!
    Oh ja, ik moet stoppen met de ijzertabletten. HB was 7,4; en anders hoopt het zich alleen maar op. En mijn suikergehalte was prima!
     
  12. Koeky

    Koeky Fanatiek lid

    Vervelend kar. Nou je moet nu toch echt je rust gaan nemen. Anders krijg je strafpunten. Wel fijn dat je gelijk door de molen bent gehaald. En je je beeb van de week weer ziet.
     
  13. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    Stiekum vind ik die extra controles ook wel fijn, heb zo al een hele verzameling echo foto's :D

    Mijn vriend is flink bezig met aansterken, dus straks kan ik eindelijk eens mijn welverdiende rust nemen. ;) We hebben afgesproken dat ik me verder niet met de verhuizing bemoei omdat het me te veel stress geeft (ben een echte regelnicht en blijf me anders ermee bemoeien). Op werk gaan we morgen bespreken hoe we mijn part time uren gaan invullen. De rest van de uren krijg ik aangevuld (maar goed ook want vriendjelief heeft een fiks boete ontvangen die nog ff snel betaald moet worden, lekker zo kort voor de verhuizing)

    Melanie gebruik jij iets voor tegen de maagzuur? Ik heb toen Pantazol40 gekregen (ook in ziekenhuis) omdat ik er zoveel last van had en rennies en galviscon niet meer hielpen. Als maagzuur zo aanblijft zo ik beslist contact opnemen met de dokter. Ik kon door maagzuur en de misselijkheid bijna niet meer eten en drinken en ben o.a. daardoor gaan uitdrogen. Vooral niet te lang met klachten blijven lopen, zijn veels te veel vrouwen die dat doen omdat ze denken dat het erbij hoort. Je kunt beter zekere voor onzekere nemen

    Fijn om te lezen dat bij iedereen het verder goed gaat, buiten de vervelende kwaaltjes hier en daar.
    Maar gelukkig kunnen we elkaar hierin steunen
     
  14. Lexi73

    Lexi73 Fanatiek lid

    Sep 22, 2005
    2,180
    0
    0
    Docent
    Zeeland
    @Marloes:
    Succes voor je zus he!

    Enne die namen met een A, hier wat inspiratie vanuit Zeeland. Ik ben voor tweede namen altijd wat meer voor lange namen, dus die krijg je van me, inclusief alle rare ;)
    Abraham
    Absalom
    Achilles
    Adonis
    Adria(a)n(us)
    Aeneas
    Aidan
    Alexander
    Alistair
    Amadeus
    Anatol(i)
    Andreas/Andrew/Andries
    Angelo
    Arnaldo
    Arne
    Arthur
    Asher
    Ayrton
    Zo even genoeg namen met een A?

    Hihi geintje!
     
  15. Lexi73

    Lexi73 Fanatiek lid

    Sep 22, 2005
    2,180
    0
    0
    Docent
    Zeeland
    Hoera, kwam er net achter dat ik donderdag zomaar vrij ben omdat mijn leerlingen op excursie zijn! IKKE BLIJ!
     
  16. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,025
    901
    113
    oooooh lekker
     
  17. kieteltje

    kieteltje Niet meer actief

    Hey Karlijn.... Dat is schrikken! Doe alsjeblieft rustig aan.... Vroeg naar bed, lang blijven liggen en verder helemaal niks! Kop op meid!
     
  18. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,025
    901
    113
    nieuws:

    Maxima bevallen van een dochter
     
  19. Koeky

    Koeky Fanatiek lid

    Alweer, ik had ze toch wel een zoon gegund dit keer.
     
  20. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,025
    901
    113

    gaan ze toch lekker door... genoeg plaats in dat huisje...
    stuk of 4 moet toch wel lukken
     

Share This Page