hoi meiden Bedankt voor jullie lieve reacties...... Kirby: hoop dat het wat beter gaat nu? Tanya: rustig aan doen hoor met die harde buiken en anders gewoon weer gyni bellen..... Peetje: hele dikke knuf...... dadelijk nog ff werken en dan weer weekend! Twinny
Ik ga ook nooit naar de AH dus als iemand die van mij nog wil en anders die de komende weken gaan komen. Moet je 't maar zeggen.
Ook ff hoi van Lexi, die gelukkig al minder verkouden is maar nog steeds niet superveel fut heeft. Dus ik ga ff lekker verder tv kijken, straks komt er een vriendin langs en gaan we lekker lunchen in de stad en daarna dvdtjes kijken. Relaxed!
pfff ga ik daar weer hele tijd aan zitten denken hihihi erg he.. beetje bezorgt typje maar ik bedoel het goed
Ooh, wat jammer dat ze niet graag mensen met kinderen hebben... Hoop dat het toch in orde komt voor je en je na de bevalling gewoon mag teruggaan op vaste dagen meis! Hier draaien de duimen alvast!
ow trouwens weet jullie hoe mijn stuiterballetje gister lag? volkomen stuitligging: de bovenbenen zijn langs het lichaam gestrekt, maar de knieën zijn gebogen, zodat de voeten naast de billen liggen (kleermakerszit). moest het opzoeken want wist dat er meerder soorten waren maar niet meer hoe of wat.
Waardoor ligt een kind in stuitligging? Meestal is het onbekend waardoor een kind rond de uitgerekende datum in stuitligging ligt. Bij een vroeggeboorte komt een stuitligging vaker voor, omdat het kind bij een kortere zwangerschapsduur nog vaak met het hoofd naar boven ligt. Daarnaast komt een stuitligging vaker voor bij: een meerlingzwangerschap een afwijkende vorm van de baarmoeder of het bekken een voorliggende placenta (moederkoek) of een myoom (vleesboom) bij de ingang van het bekken aangeboren afwijkingen van het kind Bij meer dan 85% van de zwangeren is er echter geen verklaring voor de stuitligging.
Hihi die van mij lag vorige week in een onvolkomen stuitligging. onvolkomen stuitligging: de benen liggen helemaal omhoog naast het lichaam, zodat het kind als het ware op zijn tenen kan sabbelen.
Ben net wakker! Ik heb zowaar een beetje kunnen slapen deze nacht Dus nu moet ik ff bijlezen M'n buik is ook weer wat rustiger, denk dat het grotendeels van de oververmoeidheid kwam... maar de druk op m'n schaambeen blijft, dus ik denk dat m'n kleine meid toch aan het indalen is...