Juli 2007 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by kimkivits, Oct 28, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kar76

    Kar76 VIP lid

    Oct 30, 2006
    5,124
    0
    0
    Maastricht!
    Hee Miep heb ik het gemist, of ben je na je APK niet meer online geweest? Was alles okee?
     
  2. Amle

    Amle Niet meer actief

    Nou, eindelijk terug van het etentje. Het was erg gezellig en het heeft zeker goed gesmaakt, ik zit barstensvol! Heb zelf nog een lief klein afscheidscadeautje gekregen; een rammelaar en een 'knisper'-knuffel.

    Sonya: wat een domper. Ik snap dat je het nu ff helemaal beu bent. Ik duim voo je dat vanaf nu alles vlekkeloos gaat verlopen en je Chedella maandag mee naar huis mag nemen en tot vervelends toe mag knuffelen ;)
    Lexi: inderdaad heel typerend van je school... beetje jammer!!
    Karlijn: hoe gaat het met je? Voel je je al iets beter? Gewoon rustig aan blijven doen hé!!

    Voor iedereen die me nog op Hyves wil toevoegen: http://l-ma1.hyves.nl/. Moet zeggen dat ik er niet zoveel mee doe, werk voornamelijk met dit forum of onze beebiesite, maar misschien moet ik me er nu dan toch maar eens meer/beter in gaan verdiepen!

    Slaap lekker allemaal en tot morgen.

    Liefs Elma
     
  3. pienie

    pienie Fanatiek lid

    Oct 29, 2006
    1,418
    1
    0
    zuid holland
    Sonya, erg vervelend hoor voor je/jullie. Een flinke dooddoener: maar je kan zo wel een beetje bijtanken na de zwangerschap/bevalling. Probeer er het meest positieve uit te halen, ook al is dit niet zoals je het wilt...

    Lexi, gek van die school idd. Maar je moet maar zo denken dat de mensen die het hardst naar anderen kunnen wijzen, vaak zelf de meeste steken laten vallen.
    En wat betreft die kraamvisite: ik snap het wel hoor. Hoe aardig ook van iedereen (het zou erger zijn als er niemand geinteresseerd was...), je wilt weer een beetje je eigen leven gaan leiden. Je wereld staat zo op zn kop na de geboorte dat het wel fijn zou zijn als er af en toe weer eens iets 'gewoons' zou zijn.
    Toch had ik, hoe onvriendelijk het ook klinkt, na ieder kraambezoek zoiets van: ,,zo, die is weer afgevinkt".
     
  4. Loltsje82

    Loltsje82 Fanatiek lid

    Oct 20, 2006
    3,624
    0
    0
    zorgcoordinator
    Friesland
    Hallo meiden!

    Ik ben er ook weer. Ik had mijn potje mee, een Remia satesaus bakje.... hihi. Ben na de tijd nog even naar de drogist geweest en heb een echt plas-potje gekocht, voor de volgende keer.

    Tanya: Dat is zeker spannend! Binnen een aantal dagen ben je gewoon mama! Ik ga er vanuit dat iemand je de naam al gePB't heeft (?) en anders PB je me maar dan PB ik je wel terug.

    Vliezen die breken: Geen idee hoe dat kan....

    Marloes: Dat heb ik ook hoor, nadat ik gedoucht heb ben ik kapot.... En ik vind het zo moeilijk om mijn benen en voeten te wassen en af te drogen. Kan er bijna niet bij.

    Ach Sonya.... wat een tegenvaller. Ik kan me voorstellen dat jullie je meisje het liefst bij jullie thuis hebben. Vooral na zo'n lange ziekenhuistijd. Ik ga voor jullie duimen dat ze maandag mee naar huis mag!

    Verder nog even over mijn APK (want ik ben inderdaad na de tijd niet meer online geweest): Bloeddruk was goed 127/83 (geloof ik). En junior is nu helemaal ingedaald en zit met het koppie zo vast als een huis. Mijn urine is goedgekeurd, ze controleren dit op eiwitten en suikers. Ik heb gevraagd of ze een schatting wilde maken van hoe groot junior zal zijn bij de geboorte, dit was nog een jonge vk met weinig ervaring op dat gebied (zei ze zelf), maar ze gokt op een 7 ponder.
    Toen ze mijn buik voelde zei ze meteen al: Wat zit je buik vol! Er is gewoon helemaal geen plek meer over. De enigste oplossing is bevallen. (Nou zeg dat wel, mijn buik zit zo ontzettend vol met baby. Zo voel ik dat zelf ook. Wat mij betreft mag junior wel bijna komen....)

    Ik hoorde vanavond van iemand die zei: Oh dan duurt het geen 3 weken meer! Toen ik vertelde over dat junior al helemaal onderin vastzat. Weten jullie of dit zo is? Duurt het geen weeeeken meer als junior al is ingedaald? Of zegt dat helemaal niks?

    Groetjes Miep
     
  5. Loltsje82

    Loltsje82 Fanatiek lid

    Oct 20, 2006
    3,624
    0
    0
    zorgcoordinator
    Friesland
    Over 5 min. mag ik thuis bevallen!
     
  6. Loltsje82

    Loltsje82 Fanatiek lid

    Oct 20, 2006
    3,624
    0
    0
    zorgcoordinator
    Friesland
    Niemand meer hier?
    Ik ga ook op bed!

    Tot morgen!
    Groetjes Miep
     
  7. Niet meer actief

    Môgge,
    Ligt iedereen nog lekker te slapen? Groot gelijk!

    Miep Dat zegt niets hoor, of je kindje ingedaald is en dus snel komt. Bij een 1e zwangerschap dalen ze meestal rond de 36 weken in (behalve bij Karlijn, maar die heeft een eigenwijsje ;)), bij een 2e en volgende pas veel later. Het is ook van belang dat je het weet zodat als je vliezen breken dat je dus niet meteen plat hoeft ivm het gevaar voor uitzakking van de navelstreng. Oja, de naam is al gePB-ed, but thanks for the offer!

    Sonya Jee meid, wat zul jij balen! Ikkan me voorstellen dat je na 2 maanden nu wel eens eindelijk je meisje mee naar huis wilt nemen! Mijn duimen draaien hier voor jou dat je Chedella maandag mee mag nemen!

    Lexi Ja dat zegt wel wat over je school. Ik kan ook heel goed snappen dat je af en toe de visite weg wilt kijken, dat je lekker van je nieuwe gezinnetje wilt genieten! Enne, ik stuur je wel een sms hoor!

    Marloes Ook ik ben na het douchen en/of badderen helemaal op. Ik heb sinds een week of 2 een krukje staan in de douche en dan douche ik gewoon zittend. Daarna ga ik altijd even liggen bijkomen op bed.

    Karlijn Tygo was gisteren tijdens het uitlaten ook niet vooruit te branden, steeds dat gehang achter me, werd er niet goed van :( . Wel vervelend dat Morris zo uitviel, misschien wil hij jou nu gaan beschermen ofzo?

    Eveline Hoe is het nu met jou meid? En je gerommel?

    Sterrekind Nee, zoals het er nu naar uitziet wordt ik met een vetertje ingeleid. Tenzij ik zaterdagochtend wel verweekt ben, dan ga ik wel aan het infuus. De planning is zo, eerst veter met een gel, gaat het verweken en krijg ik ontsluiting dan gaan ze mijn vliezen breken. Blijven de weeën uit dan krijg ik een infuus (of als ze niet sterk genoeg zijn).

    Zo, die rooie hier heeft net zijn dagelijkse ochtenritueel afgewerkt (dat wil zeggen, schijten op de kattenbak :confused: ), en het stinkt nu...... als ik al niet misselijk geweest zou zijn werd ik dat nu wel...
    Zometeen Marc even wegbrengen naar zijn werk, want ik heb vandaag de auto want ik moet strakjes naar de internist toe.

    Tot later!

    Liefs, Tanya
     
  8. Kar76

    Kar76 VIP lid

    Oct 30, 2006
    5,124
    0
    0
    Maastricht!
    Goedemorgen allemaal,

    Miep, fijn dat alles okee is. Maakte me opeens een beetje ongerust gisteravond.. Fijn dat 'ie zo mooi vast ligt, en dat volle gevoel, dat herken ik! Dat je ook het gevoel hebt geen ruimte voor eten te hebben, omdat er al baby in zit. ;)

    Sterrekind, het is geen probleem dat 'ie niet is ingedaald; ik moet inderdaad alleen meteen plat als de vliezen breken. Dus wie weet haal ik de krant hier wel door bij de Appie plat te gaan.. ;)

    Ik heb zowaar redelijk geslapen, tot een uur of 6. Ik denk dat de pijn een beetje uitput ofzo.
    Heb nu alweer anderhalf uur enorme krampen maar kan er nog geen regelmaat in herkennen. Straalt door naar rug en benen. Pfff ik hoop echt niet dat dit nog weken gaat duren.
    Maar, voordeeltje, het zorgt er wel voor dat ik rustig aan doe overdag! Hard poetsen of opruimen komt niet meer in me op. Hihihi.
     
  9. tomenjerry

    tomenjerry Fanatiek lid

    May 15, 2005
    1,191
    0
    0
    winkelmedewerker
    emmen
    goeiemorgen Sonya wat een pech vanuit hier een dikke knuffel, sterrekind we vinden het heel jammer dat het niet doorgaat maar er zitten dus gewoon echt lekage's wat goed gemaakt moet worden en daar moet geld voor wezen als ze dan niet willen zakken is er geen geld, maar we verwachten niet dat ze in deze staat het huis snel zullen verkopen dus als ze over 2 maand nog niet verkocht misschien dat we dan een nieuw bod uitbrengen ze zullen er toch een keer vanaf willen neem ik aan.

    Hier dacht ik gisteravond dat het ging beginnen steeds buikpijn maar goed geslapen en nog niks erger geworden. zometeen gauw boodschappen doen zolang het nog kan je weet maar nooit he! voor nu de groetjes
     
  10. Niet meer actief

    Is het toch nog ergens goed voor... ;) ;)
     
  11. Sterrekind

    Sterrekind Bekend lid

    Aug 15, 2006
    738
    0
    0
    Goedemorgen meiden,

    Nou ik heb weer slecht geslapen.
    Pepijn huilde om half 2 omdat het regende en om 6 uur stond hij voor het traphekje overdreven te hoesten.
    Helaas heeft hij geen stickertje verdiend.

    Ik moet om 10 uur in het ziekenhuis zijn, ik ben erg benieuwd maar ik denk dat ik het weekend nog mag/moet doorlopen.
     
  12. Kar76

    Kar76 VIP lid

    Oct 30, 2006
    5,124
    0
    0
    Maastricht!
    Ik ben ook erg benieuwd! Jij bent zondag toch 40 weken?
     
  13. Sterrekind

    Sterrekind Bekend lid

    Aug 15, 2006
    738
    0
    0
    Ja, maandag ben ik 40 weken.
    Jij schiet ook al op.

    Dat hoesten.
    Hij mag niet roepen want dan verspeeld hij zijn stickertje dus gaat hij heel overdreven hoesten of stampen met zijn voetjes.
    Hoe bedoel je uitgekookt.
     
  14. landa78

    landa78 Bekend lid

    Mar 1, 2007
    559
    0
    0
    Goedemorgen meiden,
    Ik ben er weer en ga even rustig alles bijlezen en reageren. Hoop echt dat ik er binnenkort weer vaker zal zijn.

    Jezus, volgens mij wordt het merendeel van de juli mama's een meiden mama..

    Twinny & San: Hartelijk gefeliciteerd met jullie kleine meid!! Wat een plaatje :D

    Beebie: Gefeliciteerd met de kleine meid!

    Wietske Wat ontzettend jammer van het huis!

    Zanoni Wat heerlijk dat je mannetje dadelijk 6 weken vakantie heeft. Kunnen jullie echt samen genieten van en wennen aan de kleine..

    Evelieveling Wow eindelijk nieuws van de verzekering. Hoop voor je dat ze snel uitbetalen.
    Is het nu weer een beetje rustig bij je?

    Nieuwelingen Welkom :D

    Kaartje Fijn dat je APK weer goed was. Ik hoor trouwens mij iedereen dat ze het gewicht schatten van de kleine. Bij mij hebben ze dit nog nooit gedaan...?

    Tanya Geweldig super helemaal het einde dat je nu eindelijk wat duidelijkheid hebt!! Alvast sterkte en succes de komende dagen mocht ik niet meer online zijn en je dit nogmaals kunnen toewensen!

    Kar Jij bent ook lekker aan het rommelen he? Hoop voor je dat het ook snel een keertje doorzet en je lekker mag gaan genieten!

    Lexi Wat klink je al als een echte moeder, geweldig! En dan ook nog zo veel hier blijven schrijven :D
    Mbt je school... grrr hoe typisch?

    Sonya Jeee wat kan ik me goed voorstellen dat je het beu bent. Balen zeg. Kom hier maar lekker klagen meid! Veel sterkte.

    Miep Fijn dat je APK weer goed was. Mijn kindje is vanaf week 31 ofzo ingedaald en volgens mijn VK zegt dit niets over de datum van bevallen.

    Sterrekind Heel veel succes zometeen!!

    Ikke Hier is het weer rustig. Heb wel de laatste dagen heftige pijnscheuten vanaf mijn onderrug naar mijn bil waardoor ik niet lang kan zitten. Iemand dit ook? Maar geen krampen etc meer gehad.
    Met mijn mannetje gaat het nog steeds hetzelfde, maandag weer naar het ziekenhuis.. dus ben benieuwd.

    Zo sorry voor het lange verhaal maar volgens mij ben ik nu weer aardig bij.
     
  15. landa78

    landa78 Bekend lid

    Mar 1, 2007
    559
    0
    0
    Kar: Ik moet trouwens ook plat als de vliezen breken, terwijl mijn kindje wel is ingedaald. Mijn Verloskundigen zijn denk ik nog van de oude stempel want vroeger moest dit ook altijd.
    Voordeel is wel dat als de vliezen breken de VK ook meteen even langs komt om te controleren, wanneer dan alles goed is mag ik wel weer rondhuppelen.
     
  16. peeetje

    peeetje Fanatiek lid

    Jan 3, 2006
    2,805
    0
    0
    rotterdam
    sonya wat een naar bericht vooral omdat je er zo naar had uitgekeken.
    sterkte en hopelijk is ze snel thuis!

    de dames die bevallen zijn!

    gefeliciteerd!!!!!!!

    super! en mooie kindjes en namen zag ik voorbij gaan!

    eef..hoe is met je moeder?

    en de rest die aan het rommelen zijn..niet vals spelen he ;) (geintje)
    wat komt dat komt! wat er in is gegaan moet er ook weer uit he :) :)

    groetjes......
     
  17. landa78

    landa78 Bekend lid

    Mar 1, 2007
    559
    0
    0
    Hé ik zie net dat mijn avater weg is... hoe kan dat nou weer?
     
  18. Vissie

    Vissie Fanatiek lid

    Aug 1, 2006
    1,413
    0
    0
    Goeiemorgen dames,

    Tanya, spannend zeg, wat fijn dat je wat meer weet over een datum en wat er gaat gebeuren!

    Elma, ik hoop dat het etentje leuk was???

    Sonya, och wat jammer dat Chedella nog niet naar huis mag. Wat een tegenvaller moet dat zijn. Heel veel sterkte ermee!

    Miep, mijn huisarts zei dat ook dat als ze volledig ingedaald zijn de kans heel groot is dat het binnen 2 weken komt, ik schrok er eerst wel even van, maar neem het nu ook maar met een korreltje zout, want je hoort zo vaak ook anders. Dus we zien wel...

    Sterrekind, sterkte in het ziekenhuis!

    Landa, gelukkig is het weer wat rustiger bij jou. Aan de andere kant kan het niet snel genoeg komen denk ik omdat je mannetje pas daarna geopereerd mag worden?

    Peetje, hoe is het bij jou? Jij hebt nl ook zo'n lastige zwangerschap achter de rug? Ik ben benieuwd hoe het nu is met je...
     
  19. landa78

    landa78 Bekend lid

    Mar 1, 2007
    559
    0
    0
    Vissie: Er zit alsnog een kans in dat we maandag te horen krijgen dat mijn mannetje nu geopereerd moet worden. Maar goed dan beval ik gewoon in het ziekenhuis. Maak me er nu niet meer druk om.. kan het toch niet veranderen.

    Hoe is het met jou?
     
  20. tomenjerry

    tomenjerry Fanatiek lid

    May 15, 2005
    1,191
    0
    0
    winkelmedewerker
    emmen
    this rustig vanmorgen Eef ook nog niet wakker of zou het?
     

Share This Page