Sonya wat is Chedella toch een mooi meiske! Idd mooie grote donkere ogen heeft ze. (leuk truitje heeft Chedella aan, Raven had vanochtend hetzelfde aan totdat ze alles onderspuugde)
Ik heb nog niet van die leuke 'portretfoto's' van mezelf en Sverre - ik hou niet zo van op de foto gaan.
*Zucht*, wat worden ze toch weer snel groot Zit net in Sonya's fotoalbum te kijken en wat is die kleine meid toch al veel gegroeid. Tis nu al een echte baby. Hoeveel weegt ze inmiddels? En hoe lang is ze nu?
welke onderkinnen? hou er zelf ook niet zo van om op de foto te gaan, behalve als ik ze zelf maak (al dat geposeer en dan er toch nooit leuk op staan )
nou ons wondertje weegt nu 4590 9ram en is 52 cm groot. het gaat zeker hard en dan te bedenken dat ik pas 5 weken geleden was uitgetelt! jekkia bij website staat onze site...staan heel leuke foto,s op vind ik zelf dan...zie je hoe klein ze eerts was..maar jou meisje is ook al harstiike groot en erg mooi!
Jekkia, wat lacht Raven lief! Sonya, wat een mooie foto's! Zo'n cuty-pie, die Chedella! Karlijn, toch een hele leuke foto van jou en Sverre, ook al is het niet echt een 'portret'. Leuke kinderkamer trouwens, rood met wit, net zoals bij ons! En die visjes-mobile hebben wij ook Vindt Tica prachtig... Ik moet nou echt weg, damn wat is dit forum soms verslavend!
hahah ja inderdaad...is leuk om te horen als mensen ze voor het eerst zien ze hebben het meteen over haar ogen..maar als ze huilt pffffffffff dan is ze lelijk hahah
Als ik foto's van Chedella zie in het ziekenhuis, zie ik gelijk raven liggen. wat hebben wij een geluk gehad met onze mooie meisjes. Rond welke datum was jij officieel uitgeteld? Ik rond 20 juli.
echt....who ik ook 20 juli, maar ons meisje dacht er anders over... ja he hoe ze erbij lagen in het ziekenhuis pfffff wat een nare tijd..gelukkig dat ze het allemaal niet meer beseffen he.. ja ik heb ook fot,s van raven gezien en gek he maar die prematuurtjes lijken allemaal een beetje op elkaar..die hoofdjes en die houdingen hoe ze liggen.. chedellla lag veel op haar buikje, wat ze trouwens nu nog graag wil! ja ik besef elke dag dat ze door de oog van de naald is gekropen en ik dank god elke dag dat ze het heeft gered! pfffffffff gelukkig is het nu tijd voor ons om te genieten he
volgens mij hebben wij ook de zelfde kinderwagen hahah maar goed ik ga er eentje de fles geven en dan het bed in duiken! weltrusten iedereen tot morgen
Toevallig zeg. Vond het niet zo'n nare tijd in het ziekenhuis. Wist gewoon vanaf dat ze geboren was dat het helemaal goed zou komen. Raven ligt amper meer op de buik, alleen nog in de box om haar nekspieren te oefenen. Ze ligt wel nog graag op haar zij. Ze probeer zich ook altijd te draaien (met als gevolg dat ze soms dwars in haarwiegje ligt) Besef ook maar als te goed hoe "close" het was voor ons allebei, we hebben zeker beschermengelen erbij gehad. Hierdoor geniet ik ook des te meer van Raven
de quinny xl3? Ik ga scarface kijken tot Raven zich meld voor de laatste voeding. Teruste alvast en tot morgen!