Juli 2007 mama's

Discussion in 'De mama's' started by Amle, Jun 26, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    Wij hebben precies dezelfde. Van de oplader af houdt hij het bij ons zo'n 3,5 uur uit. Mar het bereik is niet zover, ik denk dat wij net 150-200 m halen

    Hiervoor hadden we die van Philips maar daarmee kon ik bijna alle kinderen uit de buurt horen :(
    Hij staat hier alleen aan als we beneden zijn met tv of muziek aan of buiten.
     
  2. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    MIDDELBURG (ANP) - De oudste inwoner van Nederland viert woensdag haar verjaardag met taart en bloemen. De 110-jarige Grietje Jansen Anker uit Middelburg viert haar feestje bescheiden en bedankte voor bezoek van de burgemeester en de commissaris van de koningin.


    Hoe zou het zijn om zo oud te worden?
     
  3. Tweety31

    Tweety31 Bekend lid

    Sep 17, 2006
    644
    0
    0
    ik werk in de kinderopvang
    ik woon in het westland
    Jekkia: ik zat net even op Raven's site te kijken, en jullie foto's te bewonderen. Ik zag een foto van Het dagrogramma van Raven. Wat hield dit in?
     
  4. Loltsje82

    Loltsje82 Fanatiek lid

    Oct 20, 2006
    3,624
    0
    0
    zorgcoordinator
    Friesland
    Haha de voetjes wilde niet zo goed, hij is kietelig.... hihihi. Maar heb het met sok en al gedaan nu. (het gaat toch om het idee he ;) )
    En de handjes hield ie steeds in een vuistje, dus heb ik zijn vuistje omgetrokken, haha.

    Groetjes Miep
     
  5. Loltsje82

    Loltsje82 Fanatiek lid

    Oct 20, 2006
    3,624
    0
    0
    zorgcoordinator
    Friesland
    110 jaar? pfff weet niet hoor, lijkt me dat je dan weinig plezier meer kan hebben, tenzij je natuurlijk nog alles kan, kijken, luisteren, lopen....

    ohhh 3,5 uur, dat haalt die van ons ook wel, klopt dus wel ongeveer.

    Ik zal ff de kamer en de box van Jarno versieren.
     
  6. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    Herken dit probleem bij mezelf, zeker nu we naar een andere plaats zijn verhuisd... :(
    Ivo zegt ook dat ik meer voor mezelf moet doen maar das best lastig als hij weinig thuis is. Ik ken hier praktisch niemand dus ik kan Raven niet even voor uurtje wegbrengen als ik iets voor mezelf wil doen. Zit eigenlijk veels te veel thuis, kom niet verder dan winkelcentrumpje aan einde van de straat en mis soms mijn vrienden. Soms heb ik het helemaal gehad. Over anderhalve week moet ik weer gaan werken en dan kom ik eindelijk weer eens tussen de mensen en ben ik even niet meer alleen maar mama en huissloof.
     
  7. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    En.. mag je het houden. Klopt het bedrag?
     
  8. Lexi73

    Lexi73 Fanatiek lid

    Sep 22, 2005
    2,180
    0
    0
    Docent
    Zeeland
    Misschien is het dezelfde man als die met die bijl? Dat was ook op het station, de stationsstraat zal daar wel in de buurt zijn he? Wie weet loopt er een of andere gek rond in Roosendaal (kijk dus maar uit Tan!) die mensen omlegt? Ik ga in elk geva maar even niet meer met de trein via dat station... :(
     
  9. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    Dat was het dagschema van Raven de eerste week nadat ze geboren was. Daar stond op hoe laat ze gevoed werd, waneer ze gewassen werdt en waneer ze op haar zij, rug of buik kwam te liggen. Zo konden wij ook een beetje bijhouden wat er allemaal met Raven gebeurde als wij er niet waren (toen konden we haar nog niet via internet zien omdat ze altijd een verduisteringskap over haar couveuse had liggen).
     
  10. Vissie

    Vissie Fanatiek lid

    Aug 1, 2006
    1,413
    0
    0
    Kar, Ja ik denk het eigenlijk ook hoor, dat het de flesvoeding is. Ik ben benieuwd hoe hard het dan nu ineens gaat. Of als hij straks volledig op fles zit, wat hij dan binnen krijgt en aankomt... Is een teamsport niks voor jou. Vaak is het samenzijn belangerijker dan fanatiek te sporten. en zo maak je heel snel veel vrienden?!

    Jody, ik hoop voor je dat je het mag houden!!!

    Miep, gefeliciteerd met je vriend! Ik hoop dat hij de tekning van Jarno mooi vind!

    Tweety, hier hebben we ook een blikje met klei gehad.. Ik vond het best moeilijk. Je kan de klei het beste in het deksel doen want dan is het randje niet zo hoog. Wij kregen het eerst nl niet voor elkaar. Nu hebben we een lichte afdruk (ik durfde echt niet harder op zijn handje te duwen). Och je tis wel geinig. Maar of ik het neer ga zetten... hmm denk het niet hoor.

    Ik ga d'r hier één in bad doen. tot later!
     
  11. Lexi73

    Lexi73 Fanatiek lid

    Sep 22, 2005
    2,180
    0
    0
    Docent
    Zeeland
    Goeie vraag... Maar ik denk dat mocht er iemand hier zo gelukkig (?) zijn om zo oud te worden de rest er al niet meer zal zijn om te horen hoe het is. En anders zijn we toch al doof. Of dement. En dan snappen we het ook niet... ;)
     
  12. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    Dan kun je Zeeland haast niet meer uitkomen met het openbaar vervoer. :p

    Dit was overigens weer een andere vent en de Stationstraat, daar ligt inderdaad het station aan ;)
     
  13. Tweety31

    Tweety31 Bekend lid

    Sep 17, 2006
    644
    0
    0
    ik werk in de kinderopvang
    ik woon in het westland
  14. jekkia

    jekkia Fanatiek lid


    stel je moet je kleine op straat verschonen om een of andere reden, krijg je dan een Terneuzense boete voor natuurlijke behoefte :D
     
  15. Loltsje82

    Loltsje82 Fanatiek lid

    Oct 20, 2006
    3,624
    0
    0
    zorgcoordinator
    Friesland
  16. Loltsje82

    Loltsje82 Fanatiek lid

    Oct 20, 2006
    3,624
    0
    0
    zorgcoordinator
    Friesland
    Hebben jullie ook (de BV mama's dan) dat als je hebt gedoucht de melk eruit drupt of spuit? Ik moet dan heeeel snel mijn bovenlichaam afdrogen, dan snel bh met zoogcompressen om doen en verder afdrogen.
     
  17. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    geen last van maar ik douche 's ochtends altijd na het voeden dan zit er niet meer zoveel in.
     
  18. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

  19. Irena

    Irena Actief lid

    Apr 15, 2007
    456
    0
    0
    Docent Engels (Voortgezet Onderwijs)
    Groningen
    Goedemorgen allemaal!

    Miep, lekken na het douchen doe ik niet, maar ik douche dan ook net als Jekkia direct na de voeding.

    BTW, Jekkia, ik zie in je album wat een leuk activity center Raven daar heeft! Volgens mij is dat zo'n oude van Fisher Price ofzo, uit de 70s-80s, toch? Cool! Die vind ik veel leuker dan die van tegenwoordig, die hebben me net iets tevéél toeters en bellen. En er moeten batterijen in tegenwoordig, pffff alsof speelgoed niet leuk kan zijn anders. Weet iemand van jullie een leuk activity center dat nièt zo van de kermis is weggeplukt?

    Verhalen zoals dat van Naat :cry: ... Ik durf eigenlijk nog steeds nog geen verhalen over overleden kindjes en miskramen te lezen, maar zoiets is vreselijk en ik wens haar veel sterkte. :cry:

    Karlijn, wat vreselijk vervelend dat je zo verdrietig was gisteren. Praat met de ARBO straks hoor! Wel fijn dat je al wel met Alex hebt gepraat. Ik denk dat hij gelijk heeft. Maar het is moeilijk hè, als je tot nu toe gewoon 'overleefd' hebt om nu iets voor jezelf te bedenken. Toen ik in 2003 moest gaan revalideren had ik hetzelfde. Ik moest leren ontspannen en iets voor mezelf gaan doen... :( Ik had altijd alleen maar gestudeerd, gewerkt en de pijn verbeten! Ik ben toen eerst maar eens begonnen met een boekenlijstje. Er is altijd wel iets waarvan ze zeggen, dat moet je echt gelezen hebben! Nou, dat heb ik toen maar gedaan. ;) En verder kocht ik een PC-spelletje (The Sims 2), zwáár verslavend. :oops:
    Ik vind Vissies tip ook heel goed, bij een teamsport gaan. Zeg, wat je zei over 'overleven' en geen tijd voor vrienden herken ik echt heel erg. Je mag me altijd mailen! Ik heb zelf al een draft naar jou liggen, maar hij komt maar niet af... :oops:

    Zoals nu, ik moet Tica nu gaan voeden en dan boodschappen doen en dan schoonmaken hier. Nu, hopelijk heb ik vanmiddag weer tijd. Bye allemaal!
     
  20. Kirby

    Kirby Fanatiek lid

    Jun 1, 2006
    4,175
    0
    0
    Roeselare

Share This Page