Juli 2008 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by go4baby, Oct 20, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Zoveel?
    Ik heb 12 rollen beschuit en 11 pakken muisjes, whahahahaha :rolleyes:
     
  2. essie1979

    essie1979 VIP lid

    Oct 17, 2007
    12,753
    1
    38
    Adm. medewerkster
    Tiel
    Middag meiden,

    Ben hier al een tijdje in de weer, maar zet nu voor het allereerst de PC aan. Het 1ste wat ik lees is het fantastische nieuws over Patries.

    Dus Patricia en jullie hele gezinnetje: heel erg gefeliciteerd met de geboorte van jullie kleine Nilo!
    Geniet ervan, jullie hebben het verdiend.

    Wat waren er velen van jullie trouwens vroeg bij zeg! Niet normaal.

    Miss Sil leuk om te lezen dat alles zo goed gaat met jullie! En hoe is het met het slaapgedrag van Genaro, slaapt hij 's nachts een beetje lekker door?

    Knuffelkonijn prettig nieuws wat betreft je moeder.

    Duikster veel suc6 morgen als ze je gaan inleiden: wederom een juli moeder in aantocht.

    Verder nog geen babynieuws las ik. Ben benieuwd wie de eerstvolgende zal zijn.

    Verder hier vanochtend bij de VK geweest. Alles was weer in orde. Bloeddruk gewoon hetzelfde zoals de hele zwangerschap, gewicht minder, maar dat komt echt door het vocht. De baarmoeder was van 2/3 nx naar 3/4 nx gegaan en de kleine was totaal niet ingedaald (maar ik heb natuurlijk nog de tijd). Ze schreef op het formulier bbbi (oftewel bewegelijk boven bekkeningang). Volgende week mogen we weer. Wel heb ik instructies gehad, dan mochten mijn vliezen nu breken ik direct moet gaan liggen.

    Vanmiddag moet ik nog naar de tandarts. Normaal ben ik dan al weken van tevoren angstig, maar ik heb nu echt zoiets van "je mag problemen vinden zoveel als je wilt, ik laat er voor de bevalling toch lekker niks meer aan doen ;) ". Vandaar dat ik momenteel geen seconde mezelf druk maak over de tandarts en dat is wel eens anders geweest :rolleyes: .

    Verder iedereen met een mijlpaal natuurlijk gefeliciteerd. Mijn volgende mijlpaal is volgende week: dan ben ik 37 weken en mag ik thuis bevallen.

    Verder ga ik eens ff een mail sturen naar de man van de geboorteborden die jij hebt gevonden Senninha, want we zijn eruit. Het goedkoopste bord is bij hem € 55,- voor kopen. Huren voor 3 weken bij de meeste anderen kost ook rond de € 50,- dus we gaan inderdaad voor kopen. En qua type bord zijn we er ook uit.

    Tot later.
     
  3. Athina

    Athina VIP lid

    Oct 31, 2007
    23,848
    3,364
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    Hier hebben we het vorige week gekocht, ook in een ander dorp ;) . Was nog wel een beetje link, want ook daar kende ik heel wat mensen, maar gelukkig niemand tegengekomen. Een paar dagen eerder hadden we bij ons bij de super gekeken en daar bleken de roze muisjes op te zijn! Dus toen kreeg ik wel even de kriebels ;) . Mensen die gewoon muisjes op brood eten, kopen natuurlijk gemakkelijker (lijkt mij) de roze dan de blauwe. Dus die gaan wat harder. Of er was net een andere zwangere voor me geweest hihi dat kan natuurlijk ook.

    @duikster: heel veel succes morgen!
     
  4. Athina

    Athina VIP lid

    Oct 31, 2007
    23,848
    3,364
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    hihi ja wij ook zoiets... iets minder muisjes geloof ik, 7 pakjes. Maarja, voor het werk van mij en m'n man gaan er al wat rollen en pakjes doorheen, dus ik ben benieuwd, misschien dat we nog wel bij moeten halen ;)
     
  5. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Heb vanmorgen lekker bij gekletst met Patries.
    Ze is zo'n trotse moeder ik hoorde gewoon door de telefoon dat ze straalde van geluk.
    Ze zijn al lekker thuis en vanmiddag gaat ze ons spammen met foto's.
    Wat vervelend nou! :D
    Kom maar op met die foto's.
     
  6. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Ja hier precies hetzelfde, denk dat er nog wel wat bij moet komen. :)
     
  7. Anno niem

    Anno niem VIP lid

    Oct 28, 2007
    34,502
    3
    0
    hoi hoi,

    Duikster succes morgen!

    Ben weer voor twee dagen door de keuring..

    Ik eet juist altijd blauwe muisjes opbrood ipv de roze, waarom weet ik niet, maar vind blauwe m&m`s ook lekkerder ;)

    heb een pak roze en een pak blauwe gekocht, je weet toch maar nooit wat er uitkomt!
    en 4 rollen beschuit, is het niet genoeg dan is er zo meer bij gehaald.
     
  8. duikster

    duikster VIP lid

    Nov 13, 2005
    5,714
    73
    48
    Nina: Nick is inderdaad met een spoedKS gehaald. Juist om te proberen een KS te voorkomen gaan ze nu morgen toch inleiden, ondanks alle bedenkingen die er zijn tegen inleiden met een KS in de voorgeschiedenis.

    ML: jij bent toch ook 2 juli uitgeteld....laten wij dan morgen gewoon met zijn drieen gaan. Sen, jij en ik...

    Sen jij kunt vooruit met de muisjes...:)

    Essie: wat lekker dat je nu ook een geboortebord hebt gevonden.

    Athina: normaal koop ik ook altijd roze muisjes inderdaad...Hier staat nu als het goed is een pak roze en een pak blauwe op voorraad....ja...het is en blijft een verrassing. Al had de echoscopiste vandaag bijna laten zien wat het was....maar nee die laatste dag(en) kunnen we nu ook nog wachten...
     
  9. bloem82

    bloem82 VIP lid

    Sep 5, 2007
    11,197
    601
    113
    Nou jongens, ik weet niet of het doorzet, maar tijd voor verdriet is er niet. Ben druk weeen aan het wegpuffen, tenminste ik denk dat het weeen zijn, in mijn onderrug en bovenste billen,niet in mijn buik.
     
  10. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Moest er vanmorgen nog aan denken wat je mannetje er van vond. :D

    Fijn dat alles goed was bij de controle en suc6 bij de tandarts.
     
  11. Anno niem

    Anno niem VIP lid

    Oct 28, 2007
    34,502
    3
    0
    :) spannend! zet hem op! hopelijk zet het door en heb je straks ook je ukkie in je armen!
     
  12. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    En Lee. :), mits haar banner niet klopt en de datum wel.
     
  13. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    Nou, wie weet... Spannend weer :D
     
  14. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    Bloem, ben je al aant het timen?
     
  15. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Jij nu aan de gang, oh spannend hoor!
    Ik hoop voor je dat het doorzet.
    Gaat wel rap zo bij ons.
    We moeten wel nog wat over laten voor de maand juli hè!
     
  16. Duikster wat fijn dat ze je morgen gaan inleiden, alvast heel veel succes morgen :)

    Wendie fijn dat je moeder zo snel geholpen kan worden en dat 'makkelijk' te behandelen is via een operatie. Hoe is het tussen jou en je moeder nu? Is de lucht weer wat geklaard sinds je verjaardag?

    Veraatje, dikke knuf voor jou. Hoop dat je je weer wat beter voelt.

    Athina voor jou ook een dikke knuf en snap je hoor. Ben het ook ontzettend zat. Alles gaat steeds moeilijker, veel harde buiken die steeds meer pijn gaan doen en ik begin nu vocht vast te houden en ik baal nog het meeste van het feit dat ik steeds moeilijker voor mijn zoontje kan zorgen. Doe lekker rustig aan en nog ff en we hebben onze kleintjes vast :)

    Senn vroeg me al af of je nog wat van Patries had gehoord :) Gelukkig ze is lekker thuis en kom maar op met die foto's van de kleine Nilo, ben heel benieuwd.

    Bloem wat vreselijk van je kat. :( Logisch dat je verdrietig bent, ze zijn toch een onderdeel van het gezin en horen erbij.
    Enne ga maar timen, ik duim dat het doorzet en je straks je kindje vast kan houden.
     
  17. Lientje10

    Lientje10 Fanatiek lid

    Sep 17, 2007
    1,395
    0
    0
    Hihihi Bloem, begin jij nou ook al? Nee hoor geintje. Wat spannend. Klinkt serieus. Zou het vandaag dan toch een babyboom worden?

    Sterkte!

    Lientje
     
  18. Nance1979

    Nance1979 Actief lid

    Feb 13, 2008
    131
    0
    0
    Huisvrouw
    Rotterdam

    En ikke dan? :cry: :oops:

    Kom trouwens net van de verloskundige, heb 2cm ontsluiting en ben net gestript/getoucheerd.... Heb nu ontzettend veel last van mijn onderbuik, temperatuurswisselingen (dan weer warm en ineens koud :( :( )
    Had al zwaar het idee dat ik heel erg ongesteld moest worden maar kan nu amper recht op zitten...
    Maar we wachten af...

    Wel heb ik maandag weer een afspraak om 15.45uur bij de verloskundige en als er geen veranderingen zijn wordt ik weer gestript/getoucheerd en is onze Ukkie er voor 4 juli nog niet moet ik om 15.45 bij de gyneaucoloog zijn en wordt er gekeken om ingeleidt te worden...
    Laten we hopen dat ze er net als wij genoeg van heeft en zich voor die tijd naar buiten heeft weten te wurmen :) :) :)
     
  19. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    Spannend Nance! Het schiet aardig op hier moet ik zeggen :)
     
  20. Lientje10

    Lientje10 Fanatiek lid

    Sep 17, 2007
    1,395
    0
    0
    Nance, gestript? Dan kan jij misschien ook wel ieder moment gaan beginnen!

    Ik blijf vanacht achter de pc zitten hoor!

    Zul je zien dat ik de enige ben die ze gewoon tot 42 en een halve week door laten lopen. Dan kan ik zelf nog met mijn zoontje naar de tandarts op 24 juli :confused:
     

Share This Page