Nou ik ga zo lekker op de bank ATWT kijken en dan lekker me bed in..Of misschien ga ik atwt kijken ín bed
En heb blijkbaar goed nieuws gemist Mayo PROFICIAT met je Dochtertje Sterkte Bloem zal aan je denken..... En de tranen schieten alweer in mijn ogen, erg behulpzaam zijn de dames ook niet he effies snel bevallen..... (Is grapje hoor) xxx Nance
Bestaat er geen gulden middenweg in La douce France? Het is of stikken van de hitte of verzuipen in de plensbuien.
Silla, coole naamsticker! En een mooie gedachte erachter! Lientje, hier nog geen beschuit met muisjes ingeslagen aangezien we niet weten wat het wordt. Bloem, wow dat is snel gegaan. Succes! Nance, tjeetje al 2 cm en gestript. Ziet ernaar uit dat het echt een babyboom word deze dagen Gelukkig is alles met Heidi goed. Voor degene die er ff doorheen zitten, dikke knuffel! Voor degene met een goede apk, gefeliciteerd. Zo ga ook ff bankhangen bij atwt. Lee
Die kindertjes luisteren goed naar je! nu je eigen nog maar het is nog geen 00.00 dus er kan nog van alles gebeuren!
Jeetje, alweer een baby. MAYO van harte gefeliciteerd met jullie dochter. Oh ja ik was in eerste instantie ook op 3 juli uitgerekend en dat is later bijgesteld naar 30 juni, dus eigenlijk een juni mama, maar ik laat het ook maar zo. Heb ergens het idee dat het wel op 3 of 4 juli gaat komen, maar het kan snel gaan. Bloem succes met persen!
Zeg dan nu maar vast dat ik na 18.00 uur weg ben en pas aan het einde van de avond weer thuis. Dus als er in die tijd wat gebeurt sms ik je! Kindjes gaan heerlijk logeren dus moet ze even naar opa en oma brengen.
Dat gaat hard hier zeg, hopelijk blijft dit tempo zo tot de laatste bevallen is Mayo: Gefeliciteerd met jullie dochter ! En is zeker 'n hele mooie naam ! Bloem: Succes, 3 op 'n rij vandaag.. moet lukken toch
Is goed, dan houd ik mn tel extra goed in de gaten! Lekker dat ze uit logeren gaan, moeten ze niet naar school dan morgen?