Mvp en Niesje, zet m op! You go Girls! Krijg wel helemaal kriebels hoor van de babyboom! Wordt zelf nu steeds nieuwschieriger! Ik zit een beetje met een dilemma.. We hebben de namen al een tijdje klaar.. Ik vind ze echt super, alleen kwam mijn mannetje er gister mee dat hij ze toch niet helemaal het vond.. Hij vind ze wel heel mooi de namen.. Maar ik voel er een maar bij zitten.. Hij zegt dat we de namen gewoon wel houden want hij vind ze wel mooi.. Maar ik verneem dat er een soort maar bij zit.. Lastig vind ik het..
Zo net terug van de vlos. Alles is goed met de kleine. Mooi krachtig hartje! Maar ik ben er niet echt vrolijker van geworden. Ze was niet zo optimistisch als de vorige keer. Ze zei: de kleine zit goed, zal er gezien je eerste bevalling best nog wel even in blijven En ze maakte zich serieus zorgen over mijn benen en voeten. Ze vond dat ze wel heel erg dik zijn (en dat zijn ze ook wel) en ze wil dat ik meer met mijn benen omhoog ga zitten. Als het nog erger wordt dan heb ik een probleem zei ze en kan of mag ik straks helemaal niet meer lopen. Nou zit ik eigenlijk alleen 's'avonds en 's nachts omhoog met de voeten, maar das dus te weinig. Minimaal de tijd dat ik ze naar benenden heb (zonder de nacht meegerekend) moeten ze omhoog, liever meer. En ik vind het zo lekker om rond te crossen, te shoppen, beetje te poetsen en natuurlijk te forummen. Ik lees wel graag, maar heb op het moment gewoon niet de rust om een goed boek te pakken. TV kijken idem. Nog iemand tips? Lientje
Dat is zeker even balen meid! Ik zou het ook niet weten eigenlijk.. Lekker in een koud badje met je benen/ voeten? Ik duim voor je dat het wat beter wordt! Ik heb een nieuwe buikfoto in mijn album geplaatst.. Vers van de pers net gemaakt..
ik had er helemaal nog niet aan gedacht dat dat ding ook opgemaakt moest worden! de voetenzak en het dekentje liggen er nu in, maar dat is misschien wel erg warm in de zomer en de matras moet natuurlijk ook beschermd worden! goh, voel me helemaal blond dat ik daaar niet aan gedacht heb!
Lientje, wat ontzettend balen. Mijn vk bleef ook zeggen dat het nog wel even duurde en dat vond ik ook vreselijk om te horen. Je kunt toch ook meer gaan forummen en tijdens het kletsen je benen omhoog? Je zult het toch echt rustiger aan moeten doen! Esther, mooi buikje! En.... nog een keer hoor maar wat is het toch een supermooie poezebeest! Tja, die namen... ik kan mij voorstellen dat als je man er een maar bijheeft dat het dan niet lekker voelt. Heeft hij dan nog andere suggesties? BD, ik heb de kinderwagen nog niet opgemaakt, dat komt tzt wel. Hoe ik de dagen door kom? Slapen, lezen, puzzelen, tv kijken, beetje huishouden en vooral veel forummen. Ik verveel me eigenlijk helemaal niet. Rensie, belachelijk zeg dat je een uurtje op de bank ligt te slapen!
ook ik heb de kinderwagen nog niet gedaan en zelfs het bedje niet en die moet ook nog een standje hoger. ik heb alleen de wieg opgemaakt. ik verveel me ook niet, maar nu heb ik ook al kids lopen natuurlijk. ik heb eerder tijd tekort dus
Dank je! Hij komt niet echt met andere suggesties ja eentje, maar die naam valt voor mij af want zo heet een zoontje van een irri bekende.. Hij zegt ook wel hoor dat hij de namen die we hebben ook wel mooi vind... Ach wie weet komt hij nog met andere namen.. Hij vind het ook allemaal super spannend.. Hij moest vanmiddag aan het werk tot vanavond 22 uur.. Als er wat is bellen he! De lieverd
lastig als je met een leuke naam gelijk een kind in je hoofd hebt! wie weet wordt hij toch weer verliefd op jullie naam!
mooie buik hoor esther meiden tessa lag in juli met 30 graden alleen onder een laken en met 20/25 gr onder een klein dun dekentje.....verder niet een hoes om het matrasje is erg verstandig en dan hydrofiel boven in....klaar dat namen verhaal gebeuren lijkt me erg vervelend dat je man nu zo zegt van ik vind ze wel mooi....(maar) je voelt het toch he die maar en ik wordt dan altijd meteen onzeker zo van ik wil wel dat hij het ook eens is met de naam..... nou meiden ik ga eten en dan straks meisje op bed gooien tot later
Silla: Van harte gefeliciteerd met je zoon Tygo! ML: Van harte gefeliciteerd met je zoon Mayron! Ons zoontje heeft vandaag weer drie hielprikjes gehad . 1 voor de bloedtest, uitslag: hij hoeft niet naar het ziekenhuis want de waardes waren weer licht gedaald ook hoeft het niet meer getest te worden. Toen kwam de vrouw voor het hielprikje, en zoals zijn bloed al 3 keer goed heeft gestroomd tijdens het bloed afnemen wou het nu natuurlijk niet en hij ging ook niet huilen, wat juist voor een goede doorstroming zorgt. Toen andere voetje gedaan eerst warm gemaakt met washandje en dat is nu wel gelukt. Hij heeft nu hakjes vol met gaatjes . Maar het is niet voor niets natuurlijk. navelstrengetje is er gisteren afgevallen en de kraamzorg was er vandaag voor het laatst . Ik had een hardstikke leuke vrouw die haar werk goed deed, en dan is het toch vreemd dat ze nu weg is omdat je een week intensief met haar hebt doorgebracht. Alle rommelende dames, succes! Bijlezen lukt nog steeds niet echt, sorry daarvoor. Buddy: ik hoop dat het voor jou ook snel een beetje doorzet
oooooh ik ben verlieeeeeeefdd Karsten is ZOOOO lief! En zo n knapperd Ik heb de lieverd een flesje mogen geven (vond het wel heel bijzonder, straks zitten ik en mijn man ook zo!) en lekker gezellig gekletst met Sen! Was een hele geslaagde middag... Bloem; Fijn dat de waardes weer gedaald zijn! Esther; Mooie buik hooor Heidi; Eetse! Ik heb de kinderwagen al wel opgemaakt, maar heb maar wat gedaan hoor. Heb gewoon een lakentje voor de wieg om het matrasje gedaan en een fleecedekentje. Straks maak ik hem wel goed op want ze mogen toch niet gelijk naar buiten! Ik kreeg net ineens de drang om het bedje opnieuw op te maken Dus de dekentjes zitten weer in de was en ga ze zo even opnieuw opmaken.
Mooie buik Rensie, lekker bescheiden... Net ff lekker fout bij de MAC wezen eten... Mmm.. Een zwevende parasol opgehaald en een ZWEMBAD! Eindelijk! Heerlijk... Liefs Wendie
mooi buikje rensie! Knuffelkonijn, heerlijk een zwembad! Hier al eventjes buikpijn.. Doet wel wat zeer.. voelt ook niet heel aangenaam.. En idd ML is online, ben heel beneiuwd!