Ik weet in ieder geval dat Ingrid het nu doet, maar ben de 2e ff kwijt...Sorry. Zou fijn zijn als iemand de pagina wist waar de lijst staat. Dan hoef ik niet te zoeken. Wil m ook graag even zien.
De laatste variant staat op pagina 2363, maar die is niet helemaal actueel aangezien Mirre nog verplaatst moet worden.
Mirre en partner gefeliciteerd met jullie zoon! Ik zie ineens op de lijst dat "onze" naam er toch tussen staan hahaha. Nou ja, is er in ieder geval nog iemand met dezelfde smaak
*******BUDDY NIEUWS********* Athina stuurde net om 16:57 dit sms-je: Ruggeprik gehad. 8 cm ontsluiting. Behoorlijk veel pijn gehad, maar het einde is inzicht. Moet wel een nachtje blijven. Groetjes Athina *******BUDDY NIEUWS********* Heb haar namens ons allen heel veel succes gewenst.
Nee dat niet, maar me vriend is nu weer met Genaro naar haar toe en vind het niet leuk. Vin dhet veel te moeilijk nu al mijn kind te zien weggaan al is t maar een uurtje Ze heeft me wel weer een mail gestuurd maar heb haar laatste sms en laatste 2 mails niet gelezen omdat ik bang ben voor mijn eigen reactie.
@Veraatje: wat een mooi meisje meid. @Knuffelkonijn: fijn dat je weer thuis bent. @Senn: pfeiffer, da's minder zeg. heb het jaren geleden ook gehad. Er zijn voor zover ik weet idd geen meds voor. Zoveel mogelijk rust ja. Niet werken scheelt dan al een heleboel hoor en verder goed naar zn lijf luisteren.
!!!!!!!!!!!!!!!!!BUDDYNIEUWS!!!!!!!!!!!!!! Kreeg smsje van Esther: Ben vanmiddag om 10 over 1 bevallen van een zoon: Sem Harm. Hij weegt 3440 gram. En het is een scheet. Met een vacuum. Morgen naar huis. !!!!!!!!!!!!!!!!!BUDDYNIEUWS!!!!!!!!!!!!!!
mirre en partner ook jullie van harte met de geboorte van jullie wondertje ook nu foto's en verhaal ben ik zeer benieuwd naar