Juli 2008 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by go4baby, Oct 20, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Minka

    Minka Fanatiek lid

    Dec 25, 2006
    1,466
    0
    0
    Gelderland
    Hallo allemaal,

    Hier even een kort berichtje van mij.
    Alle meiden met slecht nieuws:
    Ik heb er geen woorden voor, ik denk aan jullie Dikke knuf!
    Patricia, ik vind het prettig dat je de lijst hebt aangevuld met de namen van iedereen die al voortijdig is moeten afvallen. We hadden het liever anders gezien, maar zo worden ze niet vergeten.
    Ook ik heb vorig jaar een MA gehad en zit tot nu toe ook nog steeds op hete kolen. Kan (nog) niet genieten van mijn zwangerschap.
    Vandaar dat ik ook niet altijd reageer op berichten, het is allemaal nog steeds zo onzeker, maar ik weet dat ik hierin niet de enige ben!

    Meiden, ondanks mijn tot nu toe weinige posts, ik denk aan jullie allemaal!

    Liefs Minka
     
  2. Patricia01

    Patricia01 VIP lid

    Oct 31, 2007
    6,577
    0
    0
    Office Manager/Freelance model
    Zuid Holland
    Heeft iemand het programma ExpectantSee..?
    Ik ben hem nu aan het downloaden via Emule :oops: :D

    Zie hoe je zwangerschap zich ontwikkelt op je eigen PC
    Stel je voor hoe het zou zijn om af en toe alvast even naar je baby te gluren.
    Zwanger zijn is een bijzondere tijd in je leven. Een wonder voltrekt zich en je bent nieuwsgierig naar het nieuwe leventje dat zich aan het ontwikkelen is.
    ExpectantSee is een populaire zwangerschapsscreensaver uit de U.S. Op je computer kan je nu iedere dag zien, hoe je kindje zich ontwikkelt (het product werkt alleen op een Windows PC).

    Wat is ExpectantSee?
    ExpectantSee is een screensaver die je je zwangerschap visueel laat beleven op je eigen PC. Geef je uitgerekende datum in en het programma past zich aan je eigen zwangerschap aan. De bewegende animaties groeien met je mee en iedere dag leer je nieuwe feiten.

    Voor wie?
    ExpectantSee is een mooie screensaver voor een ieder die betrokken is bij je zwangerschap. Vaders, moeders, opa’s en oma’s en iedereen die met je mee leeft. En het is natuurlijk een leuke manier om je andere kinderen voor te bereiden op de komst van een broertje of zusje!
     
  3. meisje0123

    meisje0123 Fanatiek lid

    Aug 24, 2007
    3,343
    0
    0
    Noord Brabant
    Goed idee Patries, ga ik denk ik (voor thuis) ook eens proberen!
    Kan op het werk nog niet (valt zo op he, als ze nog niks weten ;) )
     
  4. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    Oct 28, 2007
    10,662
    0
    0
    Nog 1 week en een aantal zijn de welbekende 12 weken voorbij! Wat gaat het hard!

    Nou wij hebben zondag tijdens het sinterklaas feest aan onze familie verteld dat we zwanger zijn! We hadden tussen de cadeautjes van onze dochter ook een shirtje ingepakt met daarop "broertje of zusje..?" nou ze begonnen haast allemaal te gillen of "dat meen je niet" te roepen dus was erg geslaagd!

    Helaas waren mijn vader en schoonvader er niet bij, dus gisteren bij schoonvader langs geweest, maar weet niet echt of hij nou blij was of niet...? Waarschijnlijk gaan we donderdag even bij mijn vader langs om het goede nieuws te vertellen!

    Me werk wacht ik nog even mee tot ik 12+ weeknatuurlijk ben... Heeft iemand van jullie het al verteld?

    Ohhhhhh en heeeeeeeeeeeel veel sterkte voor de meiden die slecht nieuws hebben gekregen, leef met jullie mee!

    Groetjes
     
  5. Patricia01

    Patricia01 VIP lid

    Oct 31, 2007
    6,577
    0
    0
    Office Manager/Freelance model
    Zuid Holland
    12+ maanden? :) :) Sassa loopt 12 maanden, arme meid ;) :)
    Leuk he die reacties dan! :D En van sommige mensen krijg je dan geen hoogte hahaha
    Ja gaat nu lekker snel he, als je eenmaal die 3 mnd voorbij ben dan vlieg de tijd!
     
  6. Lientje10

    Lientje10 Fanatiek lid

    Sep 17, 2007
    1,395
    0
    0
    Sassa,

    Hier tegen de plannen in wel op de zaak verteld wat er gaat gebeuren. Ik voel me zo belabberd soms dat ze zich echt af gingen vragen wat er aan de hand was. Het hielp wel, ik kan nu wat meer thuis werken en er is wat meer begrip dat ik niet altijd mijn "gezellige zelf" ben.

    Wij gaan het binnenkort ook aan ons zoontje vertellen en ik kijk er heel erg naar uit!

    Liefs,
    Lientje
     
  7. Thura

    Thura Actief lid

    Nov 18, 2007
    365
    0
    0
    ik zit hier op mijn werk met een paperclip ipv een knoop aan mijn broek. ik heb zo'n broek met een overslag met twee knoopjes, en dat wappert natuurlijk lekker in eht rond als je dat neit vast zet. Maar die knoopjes halen het niet meer, dus ik heb nu een paperclip op de flap gezet...
     
  8. Patricia01

    Patricia01 VIP lid

    Oct 31, 2007
    6,577
    0
    0
    Office Manager/Freelance model
    Zuid Holland
    :) dat is ook een optie...! En dat paperclipje blijft ook zitten als je gaat lopen?
    Ik zou niet meer zonder mijn zwangerschapsbroeken kunnen, alhoewel ik het liefst 's avonds lekker in een joggingsbroek rondloop in huis...heerlijk!
     
  9. justfortoday

    justfortoday Fanatiek lid

    Oct 23, 2007
    2,312
    0
    0
    Jootje wat erg meis...
     
  10. Penny

    Penny Bekend lid

    Jun 18, 2007
    917
    0
    0
    Zuid Holland
    Ben blij om te lezen dat jullie ook je broeken niet meer dicht krijgen! Haha, ookal ben ik pas 6 weken en een paar dagen, ik krijg m'n broeken echt niet meer dicht. Draag dan ook altijd wel hele strakke broeken, maar het lijkt gewoon alsof ik breder ben geworden. Kan m'n buik ook niet meer intrekken. Gelukkig zijn die lange jurk-truitjes nu in, haha, zaterdag direct een paar gekocht, zo kan ik m'n broek gewoon openhouden zonder dat iemand het ziet. Niet verder vertellen he!

    Liefs, Penny
     
  11. meisje0123

    meisje0123 Fanatiek lid

    Aug 24, 2007
    3,343
    0
    0
    Noord Brabant
    Nog 10 pagina's en dan hebben wij de juni-2008 dames al ingehaald.
    Twijfelachtige eer, met al dat gezever van ons, hihi ;)
     
  12. goudvis22

    goudvis22 Fanatiek lid

    Sep 15, 2007
    1,984
    0
    0
    Vind het leuk dat de afvallers nu ook op de lijst staan is wel een fijn gevoel!
     
  13. Patricia01

    Patricia01 VIP lid

    Oct 31, 2007
    6,577
    0
    0
    Office Manager/Freelance model
    Zuid Holland
    Ik twijfelde eerst, dus even een PB naar Freesia gestuurd...wilde niet dat jullie een naar gevoel erbij zouden krijgen. Maar wil ook niet dat jullie vergeten worden, want ooit hebben jullie het ook hier van de daken gescheeuwd dat je zwanger was. Jullie mogen niet vergeten worden!
    Ben blij dat het jullie een fijn gevoel geeft, daar is het ook voor bedoeld.
     
  14. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    Oct 28, 2007
    10,662
    0
    0
    Nou de vorige keer leek dat een eeuwigheid te duren hoor! Pfff en op een gegeven moment (laatste maand) ging het wel redelijk vlot, alleen toen ging ik angstpeentjes zweten voor de bevalling! Maar ja uiteindelijk heb ik een keizersnede gekregen, dus geen idee hoe het is om te bevallen!

    Waarschijnlijk zal de tijd nu wel sneller gaan, nu ik al een kleine rond heb lopen, maar de angst voor de bevalling zal ik ook wel weer gaan krijgen :confused: ...

    Ik kan mijn broeken trouwens ook niet meer dicht hoor, maar durf nog niet zo goed positiekleding te kopen... Nou nog 2 weekjes en dan kan het misschien wel :)
     
  15. Patricia01

    Patricia01 VIP lid

    Oct 31, 2007
    6,577
    0
    0
    Office Manager/Freelance model
    Zuid Holland
    Ik vond het na die drie maanden echt vlug gaan, maar zat toen met mijn fulltime job en mijn avondschool waar ik nog alle examens af moest leggen voor mijn bevalling. Had ik eindelijk verlof...potverdikkeme, 2 dagen later lag ik met Björn in het kraambed :D helemaal geen lange dagen uitslapen, winkelen en leuke dingen doen tot aan de bevalling hahahaha. Krijg het gevoel dat k dit keer ook eerder ga bevallen, zeg natuurlijk niets dat het de eerste keer is gebeurd maar heb gewoon zon gevoel. Iedereen knijp zijn billen samen, want wij hebben veel directe familieleden die in juni jarig zijn (waaronder ook mijn mannetje de 14de) :) Björn werd geboren op opa's verjaardag, dus mijn moeder begon al...uuhh Patries ik ben 19 juni jarig, dat doe je ons toch niet aan... 8) you never know :)
     
  16. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    Oct 28, 2007
    10,662
    0
    0
    Hihi, vind het wel leuk om die verhalen te horen van de dames die al moeder zijn hoe hun bevalling e.d. is verlopen!

    Ja ik zat in de ziektewet toen ik zwanger raakte, dus ik zat de uurtjes op de klok echt te tellen ;) Op een gegeven moment ging ik wel weer arbeidstherapeutisch werken, maar kreeg al snel last van harde buiken dus daar ook eerder mee gestopt! Mijn dochter lag in een keizersnede dus moest een geplande keizersnede, en ben bang dat deze ook in een stuit gaat liggen, heb namelijk een gekantelde baarmoeder en denk dat het daar mee te maken had...?

    Trouwens van mijn verlof heb ik ook niet fantastisch genoten met winkelen en lekker uitslapen, want ik werd wakker van de pijn in mijn rug en waggelde als een puinquin rond (had bekkeninstabiliteit)... Zware boodschappen kon ik niet meer tillen en ik woonde op 3 hoog zonder lift!

    Ben ik ff blij dat ik net verhuisd ben :D
     
  17. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    Kon me niet inhouden, net weer even de angelsound op m'n buik en nu zat die kleine aan de andere kant net boven m'n schaambeen ahaha, geen idee dat ie nog zoveel bewegingsruimte had
     
  18. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    Oct 28, 2007
    10,662
    0
    0
    Is dat wel goed voor die kleine? Tenminste ik begreep dat als ze nog zo jong zijn, dat die geluidsgolven schadelijk kon zijn voor ze?!
     
  19. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    nou ik heb het even opgezocht en dat blijkt dus de doptone te zijn, want de doptone zend stralen zeg maar en die kunnen de baby te heet maken en de angelsound versterkt alleen het geluid, dus die zendt geen stralen af. Las het gister in een topic hier op de site...
     
  20. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    Oct 28, 2007
    10,662
    0
    0
    Ohhhhh nou ook raar dan dat de verloskundige dan niet ook een angelsound gebruikt voor de eerste 12 weken... Stelt denk ik toch een hoop vrouwen gerust mocht het hartje gevonden zijn natuurlijk!
     

Share This Page