Juli 2008 mama's!

Discussion in 'De mama's' started by Miss Sil, Jun 28, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Knuf voor jou.
     
  2. lee74

    lee74 Fanatiek lid

    Oct 24, 2007
    1,031
    0
    0
    Zoetermeer
    cute!
     
  3. lee74

    lee74 Fanatiek lid

    Oct 24, 2007
    1,031
    0
    0
    Zoetermeer
    :) :)
     
  4. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Wat ik van het thuisfront begreep heeft Karsten ook een goede nacht gehad na zijn groeisprong dag van gisteren.
    Hij heeft geslapen van 10 tot 8 en ik ook (alleen dan op de camping :) ).
     
  5. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Wat een lieffie! :D
     
  6. lee74

    lee74 Fanatiek lid

    Oct 24, 2007
    1,031
    0
    0
    Zoetermeer
    :) :)
     
  7. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Denkt hij zeker dat hij reuze rozijnen krijgt. :)
     
  8. lee74

    lee74 Fanatiek lid

    Oct 24, 2007
    1,031
    0
    0
    Zoetermeer
    zo net klaar met bijlezen en Sandro wordt wakker. Dat mag ook wel aangezien hij om 5:30 voor het laatst gedronken heeft. ga dus maar ff naar mijn mannetje toe.

    Doei
     
  9. Senninha

    Senninha VIP lid

    Aug 13, 2007
    62,755
    0
    36
    Ben er weer van tussen want de rij bij de pc groeit dus laat ik nou niet asociaal zijn door er een half uur achter te gaan zitten. :p

    Kom straks nog wel even gluren.
     
  10. pluys

    pluys Fanatiek lid

    Jul 30, 2006
    4,587
    1
    36
    Harderwijk
    goedemorgen allemaal!

    Jeetje joh een paar dagen niet echt de tijd gehad om alles bij te lezen, kom ik vandaag kijken is er geen beginnen meer aan :) !

    Vandaag is onze dochter 4 weken oud! Raar hoor 4 weken geleden lag ik nog flink te persen en dacht dat het nooit meer goed zou komen. En nu 4 weken later.........een wereld van verschil!

    Vannacht een redelijke nacht gehad. Alleen werden we rond 4 uur wakker omdat mevrouwtje heel erg aan het persen was. Ze maakte heel veel geluid erbij. Dus wij even wachten en ja hoor daar begon ze te huilen want de luier zat helemaal vol. Maar gelukkig viel ze met hulp van haar speen weer snel in slaap, tot 6 uur!

    Hey ik heb een vraagje: je hebt van die speciale slaapzakken waar ze met de handjes in liggen (die normale liggen ze met de handjes buiten de slaapzak). Het is een beetje het idee van inbakeren. Weet iemand waar je die dingen kan kopen en hoe duur ze ongeveer zijn? Ben al bij de prenatal geweest maar die hadden ze niet.

    En maandag komt er een vrouw van de babydoos. Wat kan ik hier van verwachten? komt ze echt om je dingen aan te smeren?

    Ik ga me zo opfrissen en dan even snel boodschappen halen.
    Vanmiddag ga ik voor het eerst naar mijn oma toe! Ze is dement en zit in een verzorgingshuis. Vind het erg spannend, hoe gaat ze reageren op mijn kleine meid. En zal ze het doorhebben dat haar kleine meid (zo noemt ze me altijd) nu zelf een kleine meid heeft?!?

    Meiden allemaal een hele fijne dag alvast!
     
  11. Miss Sil

    Miss Sil Fanatiek lid

    Jan 19, 2008
    2,513
    0
    0
    Arnhem
    Morguh!

    Nou Genaro weet niet wat doorslapen is hoor, 22:45 laatste fles en 3:15 brult hij t al weer uit.

    Net lkkr in badje gedaan, doe t altijd een halfuurtje na t eten, want voor t eten heb ik vaak gehad dat hij toch heel erg honger heeft en alleen maar huilt.

    Gister voor t eerst bij consultatiebureau, Genaro is nu 53 cm (hihi) en 4175gram! Lkkr aangekomen en 2 cm gegroeid sinds 30 juli haha.

    Genaro lachte af en toe al maar vanaf vandaag heeft hij echt de smaak te pakken, kben blij want vond het al lang duren bij hem haha.
     
  12. Hey allemaal...

    Esmée ligt heerlijk te slapen, Christian is de auto helemaal aan het uitruimen en zuigen en ik kan ff lekker achter de pc zei Christian.. Lief he?

    Ik zou zo niet weten waar je die slaapzakjes kan krijgen Pluys.. Sorry..

    Senn, geniet jij nou lekker van je vakantie!

    Bij de augustus mama's gaat het ook hard nu.. Ik mis dat babynieuws wel hoor.. Jullie niet?

    Liefs Wendie
     
  13. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Hier ook al 1, iets van:

    Kleine Demi ga nou slapen
    Doe je oogjes toe
    Want papa en mama zijn zo moe
    Ga nou slapen
    Want mama loopt al uren te gapen

    Of zoiets hahah
     
  14. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    hey mama's

    hier hebben we een nacht gehad waarbij de kleine dame behoorlijk aan het spoken is het geweest en bijna niet geslapen heeft.
    En als ze de fles kreeg dronk ze het niet eens leeg. Vanmorgen om 5.15 heeft ze 50cc laten staan (van de 135cc) en om 8 uur en 10.45 uur heeft ze ongeveer 40cc laten staan van de 135cc.
    Weten jullie of dit misschien iets met de regeldagen te maken heeft?
    Want normaal drinkt ze altijd de fles leeg, soms op 10cc na....
     
  15. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Heb ik ook gezien, bizar he !
    M'n vriend had 'm gezien en toen heb ik 'm op youtube opgezocht :D
     
  16. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    :)
     
  17. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Awwwww wat lief !
     
  18. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Wow van 10 tot 8 !? Ik kan niet wachten tot dat hier ook gebeurd.. maar ik reken er maar niet op :D
     
  19. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    ben ik ook wel benieuwd naar want volgende week krijg ik ook zo'n vrouw op bezoek
     
  20. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Wat komt zo'n vrouw doen dan? Voor mij hoeft ze niet te komen hoor :(

    Heb nu een kolfapparaat gehuur, de medela symphony om de bv weer omhoog te krijgen maar voorlopig is 't nog maar 80 wat ik eruit krijg.. Dus geen hele maaltijden.. Ga maar elke 2 uur kolven misschien wordt 't wat meer..

    Hoe voelt 'n toeschietreflex eigenlijk? Volgens mij heb ik dat helemaal niet.. en de enige reden als ik melk lek is als ik lang heb geslapen (naja lang.. een paar uurtjes)
    Ik voel helemaal niks, ook niet toen ik Demi gewoon aanlegde..

    Miss Sil: Demi was bij de geboorte 53 cm en 4060 gram, bijna net zo groot al Genaro nu is.. Wat 'n verschil he !

    Ingrid: Hoe was de wandeling ?

    Nou ik dacht even rustig te kunnen bijlezen en douchen maar ik hoor Demi al 'n tijdje pruttelen en af en toe komt er 'n huilgeluidje bij dus zal zo wel gaan brullen.. :(

    Laten jullie je kindje liggen als ze de hik hebben? Ik vind 't zo zielig en dan hou ik haar rechtop tegen me aan..

    En ja hoor, daar is het gebrul al.. ik ben er weer vandoor 8)
     

Share This Page