Juli 2008 mama's!

Discussion in 'De mama's' started by Miss Sil, Jun 28, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    Dec 14, 2007
    20,859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Ja maar het zou me niks verbazen als ze gewoon niet weet wie nou eigenlijk de vader is of dat ze gewoon alles bijelkaar lult. Heb haar laatst gevraagd wie de vader was van het ongeboren kindje zegt ze dat haar man dat is want wie zou dat anders dan moeten zijn bla, bla, bla... Denk dus als het kind inderdaad van die andere jongen is die het kind alleen maar via foto's op het internet te zien krijgt. Ow als ze me te dicht in de buurt komt, zal wel niet want roeland moet niks van dat mens weten, dan ligt ze zo plat zwanger of niet zwanger :evil:
     
  2. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    Dec 14, 2007
    20,859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Ik ook weer!
     
  3. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    maar een beetje jaloezie is wel gezond hoor!
     
  4. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    Oct 28, 2007
    10,662
    0
    0
    Mijn schoonzusje zou zeggen: "wat ik sloeg haar? Ze liep tegen me vuist!" :)
     
  5. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    nou van mij kreeg ze nog een trap na
     
  6. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    Dec 14, 2007
    20,859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    beetje wel ja. Ik ben een keer ontzettend jaloers geweest in de kroeg. Ik was even aan het dansen met wat vrienden en roeland danst nooit dus die zat aan de bar, kom ik terug zie ik net dat er zo'n stom mens op zijn schoot gaat zitten. Roeland had mijn drinken nog dus ik zo tussendoor, mag ik mijn drinken schat en geef hem een kus op zijn wang. Zegt dat wijf zo tegen hem ow is dat nou je vriendin nou je kan wel beter krijgen hoor. Toen heb ik dus ook inderdaad uitgehaald en toen lag ze op de grond. Wilde ze toen ze opstond me terug slaan werd ze eruit gegooid door de uitsmijter hahahaha. Dat was een vriend van mij en die had alles al gezien. Nadeel van roeland is dat hij geen grens heeft met dat soort dingen, hij zal er nooit wat mee doen maar heeft ook niet zoiets van ow er gaat iemand op mijn schoot zitten zal ik eens zeggen dat ze eraf moet gaan :rolleyes: Inmiddels wel hoor, volgens mij is hij bang dat hij de volgende keer zo'n klap krijgt hahahha
     
  7. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    Dec 14, 2007
    20,859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    :) :) :)
     
  8. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    dat zou mijn vent dus wel doen, die laat echt geen andere vrouw bij hem op schoot zitten
    en als ie dat wel doet dan krijgt ie van mij ook nog wat te horen :)
     
  9. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    Oct 28, 2007
    10,662
    0
    0
    Go Ingrid, Go Ingrid!

    Owwwwwwww ik zou ik vet uithalen! Een keer dacht ik te zien dat Fred een kennis van ons op d'r mond zoende (ja was hoogzwanger van Liset dus de hormonen waren niet echt fantastisch te noemen) nou toen ben ik zo ontiegelijk kwaad geworden op Fred! Meid kon er niks aan doen maar hij wel, sindsdien is hij een stuk rustiger geworden hahahaha! Weet eigenlijk nog steeds niet zeker of hij het wel of niet deed, hij was zwaar beschonken dus hij weet het ook niet meer hahahaha!

    Maar goed beetje jaloezie is wel oke, maar té is niet normaal, gelukkig is hier alles een stuk rustiger dan in het begin en dan vooral van Fred zijn kant... Want iemand die om alles jaloers is (bijvoorbeeld al om een Brad Pitt film) is echt NIET leuk!
     
  10. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    Oct 28, 2007
    10,662
    0
    0
    Ik zat me trouwens te bedenken dat ik een paar meiden al heel lang niet meer gezien heb hier:

    Misspiggle
    Mrietje
    Ehhh moeder van Chris (weet ff niet meer hoe ze heet)
    Mamavanperine

    Weten jullie waar ze zijn? Of hebben jullie ze gezien toen ik er een keer niet was?
     
  11. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    die heb ik ook al heel lang niet meer gezien
     
  12. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    Dec 14, 2007
    20,859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    ik ook niet, maar ja ben er zelf nog maar sinds een goede week weer.
     
  13. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    Dec 14, 2007
    20,859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Ik ga jullie verlaten, ga afsluiten en dan snel tanken en naar assen rijden om mijn kleine man weer van het kdv te halen. Eens kijken of hij weer zo lief is geweest als altijd hahaha

    Tot vanavond!
     
  14. nee, kleiner kan ook vast niet...
     
  15. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    Oct 28, 2007
    10,662
    0
    0
    En Lientje
     
  16. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    Oct 28, 2007
    10,662
    0
    0
    Oke spreek je weer! Kus aan Julian
     
  17. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    groter dan?
     
  18. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    Oct 28, 2007
    10,662
    0
    0
    Duikster heet ze!
     
  19. als het zover is, kan ik jou dus om hulp vragen?
     
  20. shopperhal?
    woon je ergens boven dan?
     

Share This Page