jezus! sorry voor de gelovigen onder ons, maar wat is dat kut! oh meid dat is echt verschrikkelijk! wanneer hoor je meer? Ik hoop echt voor jou en haar man dat alles goed komt. heeft ze bloedingen gekregen ofzo? ik tril met je mee hoor mied, knuffel voor jou
Ben spontaan genezen van mijn: ik wil bij de volgende een keizersnede gedachten. Als er nog 1 komt dan gewoon op de oudewetse manier!
ik heb bij de eerste Ks gehad en bij de 2e gewone bevalling maar dit wens ik niemand toe veel sterkte meis
Essie, wat is Merel toch een lekker ding! Mooie foto's ook weer! Je nichtje is ook echt een schatje om te zien hoor! Hoe heet ze eigenlijk of heb je dat al een keer ergens geschreven dat ik het ben vergeten Gefeliciteerd met merel d'r 6de maanddag!
Eerste (julian dus) was een 'gewone' bevalling maar niet zo heel erg goed gegaan door verschillende redenen, volgens mij een beetje trauma aan overgehouden. Vandaar dat ik tot nu toe elke keer heb gezegd als er nog 1 komt dan wil ik een keizersnede maar als ik dit zo lees heb ik er nog wel een keer zo'n bevalling als bij Julian voor over.
Ik ga ervandoor, morgenochtend om half vijf gaat de wekker weer en ik heb al geen zin om te werken dus kan ik er maar beter nu in gaan voordat ik helemaal m'n bed niet meer uitkom. Slaap lekker allemaal en tot morgen!
meiden het was kort maar ik stort in! hopelijk slaapt justin door vanacht. hij heeft in ieder geval zijn laatste fles leeg voor het eerst dus hopelijk gaat het goed! iedereen fijne avond en tot snel xx