nog nooit koekjes voor jur gebakken... wel pasta gemaakt eergister, vond hij lekker! (macaroni koken diepvrieserwtjes met scheutje water, en ladinkje sherrytomaatjes gehalveerd erbij. even laten prutten. beetje roomkaas erdoor en alles in de foodprocessor (wel de losgelaten tomatenvelletjes er even uitvissen) afkoelen en voeren maar)
Daar geloof ik niet zo in. Kunstvoeding (oeh wat klinkt dat slecht op deze manier)..............flesvoeding is ook gewoon voeding, ik denk niet dat hij daar nou van moet overgeven. Hij kan ook gewoon ziek zijn. Hoe lang zit hij al op de flesvoeding?
Nou het zijn echt dikke pannenkoeken geworden. Ik weet niet of dat de bedoeling was, maar ik heb alleen het recept maar opgevolgd.
Zo daar zijn wij weer! We zijn uiteindelijk naar de kinderboerderij gewandeld. We zijn bijna 2 uur weggeweest Indi zit nou heerlijk in de box te spelen en vond het geweeldig Essie wat een leuk idee zeg om die koekjes te bakken! Rensie ik weet niet of het door de voeding komt..Weet alleen dat ik er bij Indi geen last van heb gehad. Maar goed hij heeft ook verhoging dus dan lijkt het me niet dat het door de fv komt!
\ volgens mij alles wel goed ingrid moet beslissen of ze hun hond gaat laten inslapen ivm agressiviteit kwebbels gaat haar zaterdag baantje van de winkel inruilen voor haar oude werkgever (cafetaria) daar hoeft ze minder te werken voor hetzelfde of meer loon ind trekt zich al op aan de box en kan al wat aan de hand meelopen nickyz haar opi is overleden en daardoor minder aanwezig hier sorry voor wie ik nu allemaal vergeet
Heb Indi toch maar op bed gelegd..Ze werd een beetje huilerig! Pf ik heb echt 2 eigenwijze katten. We hebben een keertje een ander merk voer...Eten ze het niet! Ze lopen telkens te zeuren om eten en dat staat er dus gewoon..
Hier is het wel goed geloof ik. Geen schokkende dingen wat mij is bijgebleven. Alleen, maar ik dacht dat je dat had meegekregen, dat Nickyz haar opa is overleden.