wat goed zeg...wat fijn dat het beebje zich duidelijk liet horen! wat zielig voor esmee zeg..beterschap voor haar!
Ooowwww wat lekker KK, toch weer een geruststelling als je het hartje hoort he Hier heb ik best wel een ruknacht gehad Eerst wou hij niet slapen en daarna was hij van 1 tot 1.30 uur wakker. En later was hij volgens mij nog een keer wakker, ik weet het niet eens meer, hahahaha. Ach, het zullen wel tandjes zijn
wat is het hier rustig ja! Ben net thuis van mijn sollicitatie, ging volgens mij wel goed. Maandag hoor ik er meer over dus nog even spannend! Julian is nog op het kdv, vond het zo zielig voor de andere kindjes om hem nu op te halen dus dat doe ik rond 5uur gewoon of dat roeland hem ophaalt dan kan ik ondertussen mooi even eten koken voor ons.
Wat zielig voor Esmée! Hoop dat ze snel van die rottige oorpijn af is! Wel lekker dat de beeb zich zo snel en goed liet horen, lijkt me toch wel weer een geruststelling.
Ik ga zo de ab-kuur voor Rick halen.....oogjes gaan wel iets beter maar temp wil maar niet zakken . Kreeg tegen 12 uur telefoontje vd assistente dat de ha het geen probleem vond om hem dan niet meer te zien en toch maar AB te geven. Nu maar hopen dat ie snel weer opknapt .
AUW, Joost ligt in de box een kartonnenboekje te "lezen" en nu laat ie 't zo op zijn snufferdje vallen .