Juli 2008 mama's!

Discussion in 'De mama's' started by Miss Sil, Jun 28, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief


    Hoe is de nacht gegaan?
     
  2. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    :(
     
  3. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Volgens mij wel!
     
  4. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Ben benieuwd!
     
  5. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Oh dat is ook toevallig!

    Jeetje Wessel is al 9 maanden geweest! :D
     
  6. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Lang leve de spiraal.. :(
     
  7. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Sorry moet wel een beeetje lachen :)

    Maar dat is natuurlijk wel rot voor je geweest!
     
  8. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Gefeliciteerd met Karstens 9e vermaanddag!
     
  9. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    :) :)

    Ik moet zeggen dat ik nu niks meer merk van sprongetjes of iets dergelijks dus ik geloof er niet(meer) zo in moet ik zeggen :oops: Er zijn natuurlijk periodes dat ze ineens een aantal nieuwe dingen erbij leert maar echt 'last' heeft ze niet van die '' sprongetjes'' ;)

    Maarr in het begin merkte ik het wel hoor als ze een sprongetje had! Maar nu dus niet meer..
     
  10. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    :( Ja dan kom je zo achter te lopen en dan ga je achter de feiten aanlopen pff..Nou ik kan alleen maar hopen dat je jongens snel weer beter zijn!
     
  11. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Je wilt het zo graag dat je het 2 x neer zet :)
     
  12. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Fotoooo!

    Enne fijn dat het wat beter gaat met Youame ;) ;)
     
  13. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

  14. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Nou hier een lekker nachtje gehad. Gister heeft manlief Indi op bed gelegd want ik was op school (was niet zo leuk op school want een klasgenootje gaat met de opleiding stoppen, en er zijn al heel wat afhakers dus het word een klein klasje zo!) en om 22.15 thuis. Alles was al donker en manlief lag al bijna te slapen..Op een bed met alleen het onderlaken dus ik moest hem het bed uit halen om er een schoon laken op te doen. Dat was ik vergeten smiddags dus ja...Maar goed we sliepen al snel en Indi werd om 7 uur wakker vanochtend. Dus een goed nachtje! Net ging Indi op haar knietjes zitten in de box, het staan lukkte niet...Ik heb er een foto van dus ik zal hem ff spammen ;)
     
  15. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    Dec 14, 2007
    20,859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Goedemorgen!

    Hier een kutnacht! Julian wilde eerst niet slapen en roeland zat nog beneden maar die hoorde het blijkbaar niet. Dus heb ik julian maar mee genomen naar ons bed waar hij mij weer begon te knijpen en aan mijn haar begon te trekken en op een gegeven moment zelfs in mijn vingers wilde bijten. Wel was hij toen lekker vrolijk dus kon er beter tegen dan wanneer hij lag te huilen. Toen roeland maar een sms gestuurd :oops: en die heeft hem toen opgehaald en mee naar beneden genomen zodat ik kon slapen. Daarna kon ik niet goed in slaap komen en om drie uur werd ik wakker van Julian die weer lag te huilen. Heb hem gewoon laten liggen en 10 minuten later was het weer stil en toen was zo half vijf en mocht ik er weer uit. Toen ik julian uit bed pakte was hij al klaar wakker en in de auto hebben we woezel en pip geluisterd maar daar wilde hij ook niet op slapen.
     
  16. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    [​IMG]


    Ik was alleen niet zo heel snel met de foto want ze maakte alweer aanstalte om te gaan zitten :)
     
  17. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    '

    Oh dus die was lekker druk vanacht! :(
     
  18. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Oh ja ik heb een skinny-jeans voor Indi gekocht en hij staat geweldig al
    zeg ik het zelf :) Enne het is ook nog eens een heupbroekje :) Ik heb er geen betere foto van maar ik zal vanmiddag nog eens een foto er van maken


    [​IMG]
    Ze zit alleen een beetje scheef hier maar het was ff snel een foto tussendoor want we stonden op punt om weg te gaan. Daarna heb ik haar uiteraard rechter neer gezet
     
  19. ja, die vond ik niet zo cool. dus ga straks een andere maken... 8)
     
  20. hoe weet je dat nou weer? :)
     

Share This Page