Dankjewel! En jij ook heel veel plezier morgen! (ik doe het nu bij jullie persoonlijk, maar als ik morgen tussen de voorbereidingen de tijd vind, kom ik jullie morgen nog even ALLEMAAL veel plezier wensen )
Vind het zelf ook erg lekker, niet meer de héle dag baby gedoe Jah.. toch ff dubbel kijken of ie écht wel op de rem staat (en dan zou je zien, dan krijgt ze de vinger tussen de deur oid )
En wel zonder valse plooien hè 8) Veel plezier morgen!!![/quote] De echte plooien liggen nog bij de krinloop... 8)
Thanks meis, heel erg lief van je! Natuurlijk genieten wij van deze belangrijke dag voor ons kleine ventje, maar in gedachten zal ik ook stiekem bij jullie zijn!!!!!!
heey meiden helaas komen wij niet ik heb al 2 dagen de buikgriep en het wordt niet echt minder kan net zo goed op de wc gaan wonen pff ik baaal zoo erg he wil er zo graag bij zijn iedereen eindelijk in het echt zien en de kids mooi met elkaar spelen hoop dat we snel weer eens af kunnen spreken en toch elkaar kunnen ontmoeten ik duik mijn bedje weer in heb hoofdpijn ik wens jullie heeeel veel plezier morgen en wel foto's maken he
Ah daar is mn antwoord Ik dacht dat er een neefje of nichtje ofzo gedoopt werd, maar dan is het een belangrijke dag.
Oei, ja dat had ik met Joost gisteravond . Die zit altijd aan de babyfoon op de overloop.....en ik had Joost dus ergens anders neergelegd, de babyfoon goed gezet en Rick welterusten gezegd en ik check nog 1 keer de babyfoon en wil de deur dicht doen en denk "verrek, snoertje zit niet goed" .....zat Joost met zijn vingertje onder de deur .
Joost wordt idd gedoopt hier in de grote kerk in het dorp en na afloop bij ons thuis wat eten en drinken .