ik heb de foto's in mijn album om het gemakkelijk te maken... Vandaag zit ik trouwens precies op de helft (gaat snel) en Jesse is vandaag 11 maandjes. Volgende maand alweer één jaartje...
Hey meiden! Ik ben al een hele tijd al mijn vriendinnen, vriend en moeder aan het overhalen mee te gaan naar de 9 maandenbeurs. Helaas moeten ze allemaal werken of hebben al andere afspraken of ze hebben totaal geen zin. Het lijkt me echt leuk om heen te gaan, maar in me eentje zie ik niet zo zitten. Zijn er meiden tussen de 20 en 30 die zin hebben met mij over de beurs heen te lopen? Het klinkt wat raar vind ik, het is zo net een contact advertentie haha. Lijkt me gewoon leuk om met iemand heen te gaan die het ook leuk vind en ook zwanger is. Ik wil graag vandaag, morgen of vrijdag heen gaan. (overdag)
Goedemorgen dames! Nou, voor degene die gaan, een leuke dag gewenst op de 9 maanden beurs! Enne, ik had me graag aangeboden om mee te gaan, maar ik kan al amper van en naar school lopen, dus je hebt niet echt iets aan mij... enne, ben de 30 inmiddels ruim gepasseerd Leuk te lezen dat er weer echo's zijn gemaakt die goed zijn! Wat zijn er al veel over de helft... ik zit bij het laatste deel en over twee weken is het ook zover. Dan zijn we er bijna allemaal Ik heb gisteren een bekkenband aangemeten gekregen en heb daar toch wel wat baat bij gelukkig. Eerst flink door de fysio onder handen genomen en daarna heerlijk gemasseerd zodat de spieren wat ontspannen waren. DIrect de band aan en ik voelde me een ander mens! Nu krijg ik er volgende week stabiliteitstraining bij en dit is het laatste wat we kunnen doen. Hopelijk kan ik het hiermee uitzingen *duim duim* Hier wel een drukke beeb in de buik, maar nog niet of nauwelijks voelbaar van de buitenkant... wel jammer, maar mijn buik wordt super veel geknuffeld en gezoend, dus dat is wel weer lekker natuurlijk Fijne dag allen en tot snel weer! Liefs
Hihi dat had ik ook, gister voor het eerst- rennen door het zwembad, rare bewegingen, zwemmen maar achteraf natuurlijk heerlijk ontspannen! Hebben jullie het ook in een doelgroepenbad? Die van ons is 34graden Ik weet niet of wij nog naar de beurs gaan, vriendlief is ziekig en niet lekker in z'n vel, dan is het wel erg relatie op de proef stellen om hem mee naar die beurs te slepen. Ik laat het er wel vanaf hangen of hij er zelf over begint. Alle dames die gaan: heel veel plezier, ben benieuwd naar de verhalen! Gister weer naar vlos, degene die me steeds per mail een echo belooft is er dus nooit, dus we weten nog het geslacht niet. En nu zouden ze weer vergeten bloed te prikken, ik bijna tranen in m'n ogen van pissigheid, heeft ze het toch geprobeerd, lukt het niet! 'wij proberen het altijd maar 1 keer' nou lekker is dat. Kan ik nog naar het ziekenhuis om te prikken. Hopen dat ik volgende keer weer gewoon een aardige vlos krijg! Tot zover ego, dames, het lijkt wel voorjaar hier! Geniet!
sucre bedankt voor de tip leuk dat hubbie de beeb ook heeft gevoeld hier heeft manlief geen geduld en kleintje scjopt niet veel dus moet maar net een keertje de tref hebben dat het lukt daisy balen meid van de pijn in de rug bij manlief flink aan de paracetamol en met de rollator naar de 9 maanden beurs! sabbe dat vibrerende stoeltje heb ik ook maar heb hem nooit aan romy vind er niks aan ha ha de poppetjes vind ze wel leuk mamabeer hoop voor je dat jou beebje de benen niet tegen elkaar houd enne tijdens het kijken gewoon spieken hoor deed ik ook ze was naar de niertjes aan het kijken en ik maar tussen de benen ha ha duimelijn gefeliciteerd met je magische grens van 20 weken!
Mamabeer; oh de buren hebben zo'n kraakpand, balen zeg. Tja daar kan je niet zo veel aan veranderen.... Heb je al eens een makelaar langs laten komen? en wat zeggen die er van dan? En heb je ook al de gemeente er over gesproken? Zou verder ook niet weten, vind het echt heel rot voor je! Heel veel plezier bij de echo! Deetje balen zeg van het prikken en dat je ook nog altijd geen echo hebt gehad! Hoop dat je het snel weet! Snuffeltje hoop dat die band helpt! Ik heb het ook gehad bij de vorige zwangerschappen, alleen zitten lukt niet, maar zolang je loopt en staat is het prima! Succes! Sarah ik ga vrijdag, maar ik heb ook een vriendin mee genomen. Je moet zelf weten of je zin hebt om mee te gaan. Ik ben trouwens 30 haha Sabbe mooie foto's in je album! En ook al weer 20 weken heerlijk he die mijlpaal Pooh succes met klussen! Passie ook al zo'n mooie echo! Vandaag weer mega veel aan het spugen geweest! Echt balen hoor, de ene dag gaat het super en de andere dag blijf ik weer spugen Ga er niet vanuit dat het nog overgaat deze zwangerschap. Ik had het bij de jongens ook, en nu dus weer 9 maanden lang bleh. Nog meer meiden daar last van? Mijn buik is echt mega aan het worden! Je kan er letterlijk niet meer omheen. Ik voel de baby ook heel duidelijk bewegen, en mijn man heeft de beeb gisteren voor het eerst ook gevoeld! Echt een super gevoel is dat!
mouschy-- Haha, ja ik had dit berichtje ook op een ander onderwerp gezet, vandaar die leeftijd een beetje. Heel lief dat ik mee mag, maar lijkt me leuker om met iemand te gaan die ook niemand heeft (anders val ik er zo buiten als je al met een vriend(in) gaat) Veel plezier!
goedemiddag dames, hoe is het hier? ook een beetje aan het genieten was de wat mooiere dag dan gisteren? hier in huis druk bezig geweest met opruimen en de was. manlief heeft de zolder een kleurtje gegeven. moet nog 1 keer en de balken nog een kleur. daarna kunnen we eindelijk naar boven en aan de babykamer beginnen. zo even jullie stukjes lezen. gr. gyino
@moushy we gaan proberen te regelen dat we een gesprek met de burgemeester krijgen die is wel bevoegd om hem uit z'n huis te zetten. De makelaar is al geweest en die vertelde ons hetzelde wat wij dachten dat het nu niet echt slim is om het te verkopen want zo zouden we het niet kwijt komen.
Hey dames, Hier weer even een berichtje van mij. Ik ga zondag met mijn moeder naar de negenmaandenbeurs. Zal flink vermoeiend worden maar wel leuk! Verders gaat het prima met ons meissie. Ze is heel beweeglijk maar helaas voel ik dat niet super goed. Waarschijnlijk komt dat doordat de placenta aan de voorwand van mijn buik zit. Ik heb trouwens ook mijn buikfoto's even geplaatst in mijn album. Voor 20 weekjes niet groot maar wel meer dan bij mijn eerste. Maar goed, toen woog ik ook enorm weinig voor de zwangerschap (ook niet goed natuurlijk) . Ik ben nu trouwens 6 kilo aangekomen. Ik vind dat best veel klinken. Bij mijn vorige zwangerschap was dit ook en toen ben ik uiteindelijk maar 10 kilo in totaal aangekomen. Hoe zit het bij jullie met de kilo's? Nou, groetjes weer en ik ben benieuwd naar de eerste verhalen van de beurs! Liefs, Alouise
hoi dames alles goed hier! normaal lees ik elke dag mee om het een beetje bij te houden maar nu een paar dagen niet geweest en moet flink bij lezen! morgen ga ik naar de 9 maandenbeurs met mijn mams! heb er echt heel er veel zin in! afgelopen dinsdag hadden wij de 20 weken echo! alles was goed alleen moet volgende week nog een keer komen omdat ze het ruggetje niet goed kon zien, de kleine lag erg laag en met zijn billen naar benenden dus die gaat ze volgende week nog een keer proberen te bekijken.. ook moet ik als ik 32 weken ben nog een keer terug komen om de niertjes van de kleine nog een keer te bekijken deze waar iets aan de grote kant! dus ze nemen liever het zekere voor het onzekere! en ik had eindelijk mijn vriend zo ver dat we het geslacht zouden weten, hield meneer of mevrouw haar benen bij elkaar. mijn vriend kwam niet meer bij van het lachen! maar we gaan volgende week voor de herkansing! vanochtend bij de bekkenfysio geweest en moet het nu toch echt rustiger aan gaan doen van haar! vind het echt zo moeilijk! maar ja zal wel moeten! hoe is het verder met alle dames? wat gaat het nu snel opeens hard he als je in de buurt van je echo komt of je hebt hem al gehad!
Hoi, Mag ik vragen waar je naartoe gaat te zwemmen? Ik woon zelf in de buurt van Leeuwarden en denk er ook over na om op zwangerschapszwemmen te gaan. groetjes spirit.
Je bedoelt mij denk ik ? Leeuwarden, die hebben op maandag, dinsdag en woensdag een (best wel grote) groep. Ook veel ontspanning. 'ns even kijken: anky heet ze, website www.ankyzwemmen.nl (hoe komt ze erop!). Je kunt mailen en dan gewoon een keertje meedoen!
Even een echo berichtje. Gisteren voor een pretecho geweest, echt geweldig. Alles zag er goed uit en we krijgen een ZOON. Over twee weken de 20 weken echo, kan nu al niet wachten. Van het weekend ga ik weer bijlezen.
Hallo allemaal, Hoe is het hier? Ik heb me weer even van de verbouwing los kunnen rukken(en zal me hier sowieso even wat minder druk om moeten gaan maken denk ik), ik zal echt blij zijn als we klaar zijn, wat een rommel is het hier. Vandaag was ik even naar de huisarts geweest en morgen moet ik extra naar de verloskundige. Ik bleek bij de huisarts een bloeddruk te hebben van 160/100 en ook wat vocht vast te houden daarnaast. Gezien ik normaal op 110/70 a 60 zit heeft de verloskundige met er voor morgen gelijk tussen gepropt (ik hoop echt dat die hoge bloeddruk eenmalig is) zodat ze kunnen kijken hoe het ervoor staat. Vrijdag mag ik voor de 20 weken echo. Erg spannend en erg leuk. Nu weer genoeg over mezelf, ik ga nu bijlezen hoe het hier allemaal gaat. Groetjes, Andrea
Hallo dames, Vandaag 20 weken! Joepie! En nog 2 nachtjes slapen tot mijn echo......nou ja, van slapen zal weinig komen met de zenuwen...hihi. Groetjes, Wendy
hoi hoi na de dag die ik heb gehad kan dit er ook nog wel bij, ik heb net een heel bericht getypt, valt mijn verbinding weg dus dag berichtje dus ik ga even een poging 2 doen tot zo liefs daisy