Juli 2011 mama's!

Discussion in 'De mama's' started by belliebel, Aug 6, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. patriesja

    patriesja Fanatiek lid

    Jul 26, 2007
    2,183
    0
    36
    Heey meiden

    @anna, ohjee hopelijk idd geen vocht in/achter je longen, anders idd gelijk naar de ha als het erger wordt hoor!
    Ja het is natuurlijk lekker als je kids ook af en toe even weg zijn, maar idd een nadeel als ze dan weer terug zijn en helemaal uit hun ritme.
    Maar dat zal je altijd wel een beetje houden waarschijnlijk...

    @ennas, lekker hoor! Ze slaapt goed! :)

    @miracle, jeetje die van jou maakt wel hele lange nachten! wouw! Dat is hier nog niet aan de orde :p
    Geen idee na hoeveel uur ze weer voeding moeten.
    Ah lekker saampjes vandaag! :)

    @marleen, veel plezier vandaag!

    @henrieke, gezellig, handig dat Emma daar dan kan blijven, veel plezier!

    @kaatje, oh veel drinken waarschijnlijk vandaag...
    Veel plezier op de verjaardag!

    @martje, zo 13 voedingen! dat is nogal wat idd!!
    hopelijk vandaag iets minder.

    @dani, ah dat zou lekker zijn idd, hopelijk mag hij mee naar buiten!

    @bapsie, beterschap!

    @jac, idd heerlijk weer voor een zwembadje :D geniet ervan!

    Hier is vandaag jeu de boules toernooi, me zusjes, vriend en een vriendin doen mee en nog heel wat bekenden, dus gezellig :D
    Ga zelf niet mee doen, maar wel gezellig om naar toe te gaan, hapje en drankje erbij, muziek en niet te vergeten heerlijk weer :D dus ik vermaak me wel met de kids!
     
  2. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Patriesja, veel plezier bij Jeu de Boules
     
  3. Miracle08

    Miracle08 VIP lid

    Mar 6, 2008
    6,426
    0
    0
    Verkoopster
    Noord brabant
    Patriesja, ik vind 9 uur stiekem toch ook wel erg lang, haha ( tis ook nooit goed he :p ). Veel plezier!


    Zo ryan slaapt eindelijk even, ga ik even de was aanzetten.
     
  4. fightforlove

    fightforlove Niet meer actief

    goedemiddag

    nog steeds ziek...pfff beide kids liggen nu te slapen dus zo ff stofzuigen en dan vind ik het wel best voor vandaag. manlief is om 4 uur thuis.

    levi heeft vannacht bij ons in bed geslapen het arme kind heeft steeds nachtmerries denk ik hij gaat ineens keihard huilen en rent zn bed uit.

    en ik ben isa dr gouden armbandje kwijt was wel een keer te verwachten dat ding is zo klein. heb het hele huis al 10 keer doorgelopen en gezocht maar nergens te vinden. ik zeg maar niets tegen schoonouders.:) als we zelf een armbandje hadden gehaald was het echt een goedkoop zilver ding geweest voor zoals nu als je dat ding kwijt ben dan is de schade niet zo erg. dat armbandje was 130 euro:):(

    ik ga nog even verder met zoeken..
     
  5. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
  6. kikker1

    kikker1 Fanatiek lid

    Jan 22, 2011
    2,078
    879
    113
    Female
  7. Miracle08

    Miracle08 VIP lid

    Mar 6, 2008
    6,426
    0
    0
    Verkoopster
    Noord brabant
  8. kikker1

    kikker1 Fanatiek lid

    Jan 22, 2011
    2,078
    879
    113
    Female
    Nou, Elin heeft verhoging en Lotte blijft aan het krampen...Gelukkig kwam manlief net thuis, 6 uur te vroeg :D dus ik heb versterking. Gaan we mooi even een buitenwandelingetje maken.

    Lees later wel bij...
     
  9. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,024
    901
    113
    Gaaf, Kaatje... dat wordt veel buiten spelen voor Levi!! Waar heb je hem nu uiteindelijk gekocht?
     
  10. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    Oct 14, 2010
    16,563
    3,067
    113
    Leuk kaatje!
     
  11. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Middag!

    Zo, ik zit achter me nieuwe laptop:D. Die andere heeft het gisteravond echt begeven. Scharnieren zijn kapot en het licht van het beeldscherm doet het niet meer. Dus vanmorgen samen met manlief en kids richting Zoeterwoude gegaan naar de bcc. Daarna nog door gegaan naar de action en de hobbywinkel.

    Men oh men, die laatste is een hele slechte winkel voor me. Ze hadden zulke leuke dingen. Heb er niet heel veel gekocht, want tis best wel een prijzige winkel. Maar ach, heb een potje met vlindertjes en bloemetjes mee genomen en witte roosjes.

    Fabiënne d'r haarbandje is nu helemaal af:D. Ben er echt blij mee hihi:p.

    [​IMG]
     
  12. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Hihi, kan manlief wel laten rijden, maar die heeft zijn rijbewijs nog niet! Issie wel mee bezig nu. Maarem nee, ik kijk wel of mijn moeder, schoonmoeder of schoonzus mee kan:p. Kan mannetje fijn op de kindjes passen hihi:p.
     
  13. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Kaatje, is levi vandaag jarig? Zo ja: Gefeliciteerd! Zo niet: dan nog gefeliciteerd of alvast gefeliciteerd hihi:p.

    Ennuh, ziet er goed uit zeg! Leuk ding, zou mezelf er ook wel mee kunnen vermaken hoor hihi:p.
     
  14. bapsie

    bapsie Niet meer actief

    ooh je gister morgen met TM op de weegschaal gaan staan, nou vertrouw ik dat ding niet helemaal hoor maar als t wel klopt zou ik nu 5.1 kilo zijn :) ben benieuwd, van de week nog maar eens proberen en volgende week CB.
    Dinsdag eerst met XL naar t cb, zien wat mijn reusje weegt en wat ze daarvan vinden ;)

    Kaatje gefelciteerd met Levi!!!
     
  15. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    Oct 14, 2010
    16,563
    3,067
    113
    :)zo dik was haar buikje...
     
  16. AnnaB

    AnnaB Fanatiek lid

    Mar 18, 2011
    2,106
    0
    0
    Freelance
    Twente
    @henrieke
    kan me voorstellen dat je de zomerstop prettig vond :)

    @kaatje
    Nou het is/was een drama deze week. Dus zie het al lachend tegemoed helaas. Om de week 2 vervelende kinderen. bah.
    Auto was wel leuk. Niet al te duur ook niet per maan. Me moeder gaat morgen met me broer even touren om bij andere auto's te kijken.
    Maar me moeder zit mog in twijfel. Ik weet in ieder geval dat als er een auto komt dat die bij mij voor de deur staat en dat me ex gaat zeiken dat ik de kinderen wel kan halen of kan brengen. (nou dus mooi niet:p)
    Wat gaaf zeg dat ding in de tuin!

    @martje
    ach zo nu en dan bijlezen is goed hoor :) dan ben ik weer up to date.
    Auto was leuk. Me moeder wilt nog even kijken bij een aantal anderen. Nou ben benieuwd.

    @jac
    ja volgens mij hebben ze het wel leuk gehad. Ze praten er niet zoveel over. Ticho is erg gesloten en Ivy praat er nog niet over. Hoor dus niks maar merk dat er geen strakke hand daar is. En ik krijg de kinderen terug die ik ALTIJD extra bevestigingen moet geven. Zo irritant ze komen gewoon onzeker terug.

    @danitjuh
    Mocht Ismail naar buiten?

    *wie o wie wilt er vervelende kinderen? Ze smijten met de deuren en luisteren niet.*

    *ego*
    Zo die takke voortuin is klaar! Onkruid is eruit! Kan de bouw ook niet meer zeuren.
    Die stonden van de week voor de deur. Praten over de ruzie met de buurvrouw en over de woningruil. Uitgelegd waarom ik hier weg wil. Ik kreeg dus 2 weken de tijd om de voortuin te doen (en de achtertuin en zijkant van het huis) nou ben 3 uur bezig geweest met de voortuin. De houten tegels eruit gehaald om zelf daar het onkruid tussen weg te halen.
    nu moet nog de zijkant van het huis en de achtertuin. Daarna na goedkeuring van de woonconsulent mag ik opnieuw een verzoek indienen en dan wordt er gekeken naar de huurprijs en naar de omstandigheden! Dus ben erg benieuwd. Maar ze zei het positief dus heb nog goede hoop.

    Me moeder gaat morgen nog kijken naar een auto. Omdat het toch wel een hele last is per jaar zeg maar. Maar heb me moeder gezegd dat we de auto ook samen kunnen doen. Dus ze ging er over nadenken. Heb geen idee wat het wordt. Maar het is haar keuze :)
    En nu ben ik moe, kapot en moet/wil nog van alles doen. Krukjes afmaken, afwassen, stofzuigen, dweilen... maar zal weinig van komen denk ik :p
     
  17. martje

    martje Fanatiek lid

    Nov 12, 2006
    1,011
    0
    36
    Danitjuh; En nog met Ismail buiten geweest??

    Bapsie; Bah, klinkt niet lekker...beterschap!!

    ffl; En armbandje alweer terug??

    Kaatje; Wow, ziet er gaaf uit! Wat vindt Levi ervan??

    Kikker; Beterschap met je meisjes!!

    Bellie; Wat lief met dat vlindertje!! Fijn een nieuwe laptop!

    Chantal; Ach arm meisje...

    Anna; Nu maar hopen dat het nog wat wordt met de woningruil. Je tuin is in ieder geval weer netjes!


    Hier is Mika nog steeds niet helemaal zichzelf, drinkt meer dan normaal en huilt ook veel meer. Zelfs met echte traantjes, had ik nog niet eerder gezien. Vind het nog steeds moeilijk om te bepalen waar hij last van heeft, dacht eerst krampjes...kreeg hem niet rustig en hij was steeds weer aan het zoeken, dus toch maar weer aan de borst en dan is hij weer (even) rustig.
     
  18. Miracle08

    Miracle08 VIP lid

    Mar 6, 2008
    6,426
    0
    0
    Verkoopster
    Noord brabant
    Chantal, ahh arm ding.. Hoe gaat het nu met der? Is haar buikje nu wel minder opgezet als op de foto?

    Anna, nou je tuin is iig weer netjes! Nu duimen dat de woningruil doorgaat!


    Pfhoe wat is het warm *wappert met handen*
    Ryan ligt weer lekker te slapen en ik heb net gegeten, nu even op de bank een ijsje smikkelen :D
     
  19. danitjuh

    danitjuh Fanatiek lid

    Jun 19, 2007
    2,888
    0
    36
    West-Friesland
    Chantal das een beste buik jeetje heey.. zo te lezen op hyves wel van de beademing af. Heerlijk zeg. Ohh en die foto´s op je hyves in het badje! Geweldig zeg om te zien hoe ze geniet ervan.




    Zo hier lekker met Ismail op het terras van het ziekenhuis gezeten. Ongeveer een half uurtje en toen begon meneertje te jammeren dus huppateee naar bedje toe.. Nu ben ik ff thuis wat eten en dan weer heen...

    Moet wel oppassen dat ik me weer niet voorbij ga lopen....
     
  20. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Helaas max 50 kg :(
     

Share This Page