Zoo was ik ook weer Lekker geshopt! Oehhh wat een ^&(%^& die verloskundige!! Daar zou ik ook ruzie met krijgen!! Anna; Lastig!!! Mannen... Ik zou ook niet weten wat je moet doen/zeggen.. Eten; Geloof macaroni! Henrieke; Das idd wel heel toevallig Hoe is het met Emma? Slaapt ze lekker?
Nou ik vind het dagje alleen toch wel tegenvallen. Ik moest nog met mijn broer mijn moeder's auto naar de garage brengen (die stond hier). Dat hadden we om kwart voor 1 afgesproken. Nou het was een heel gedoe om neia haar boterham klaar te maken, nila haar flesje en te zorgen dat we allemaal in de auto kwamen. Pff kan echt nog niet tillen. We waren weer binnen 20 min terug, maar het geregel alleen al. Daarna wilde Nila natuurlijk bijna niet slapen, dus ik kon ook niet mijn rust pakken. Nu liggen we met z'n 3tjes op bed dora te kijken. Even bijkomen hoor. Ben blij als mannetje straks thuis is.
Jac, nu maar hopen dat het helder rode bloed niet van de wond is. Kan me voorstellen dat het frustrerend is dat je niet weet waar het vandaan komt. Tamara, wat een mooie foto zeg! Oh haha bij jou op het cb zeiden ze dat dus ook, raar hoor. Jeetje belachelijk zeg van het cb, gelukkig gaat het nu op deze manier wel goed. Kaatje, welk setje van noppies heb je gekregen? Ai kiespijn, gelukkig kun je woensdag terecht. Danitjuh, nog iets in huis kunnen doen? Patriesja, en nog droog gehouden? Miracle, gelukkig gaat het dagje alleen bij jullie erg goed. Hier kreunt nila meestal wel als er iets is, ook als ze krampjes heeft in haar slaap. Bellie, ah wat lief van je mannetje. Nu zul je wel lekker bijgeslapen zijn. Rono, als hij voldoende aankomt mag je hem lekker laten slapen hoor. Dat zou ik zeker doen. Henrieke, klinkt een beetje als KISS, hoop het niet voor je. Gelukkig heb je een afspraak met de ha.
HIer heel makkelijk, heb een quiche gehaald bij de appie, heb nog pizza in de vriezer, patat heb ik ook nog, dus iets van die 3 hihi
Bapsie, ik ben benieuwd naar Thomas. Bailey, wat een verhaal zeg. Heb je de vk er nog wel over aangesproken? Frummel, jeetje heftig en vermoeiend. Gelukkig gaat het nu weer beter. Meerdere die dus aan KISS denken. Jongensnaam: houden we nog even voor ons. Bellie, leuk ja Dinand en Waylon. Anna, Livenne had ik ook nog nooit gehoord, mooi. Spannend! Danitjuh, grr irritant zeg wachten op visite. Eten: kip siam. Henrieke, dat is toevallig zeg.
Miracle, heerlijk je mannetje weer thuis, hier denk ik nog een uurtje. Ennas, nog iets leuks gekocht? Bellie, haha box onveilig aan het maken. aaah schatje.
MNM als ik weer twee handen vrij heb ga ik voor je kijken. ja best wennen he alleen met twee kids. ik moet er volgende week aan geloven eten: aardppelen, worteltjes, boomstammetje
Anna: vind het helemaal niet raar dat je niet weet hore je moet reageren! Danitjuh: hoe laat zouden ze er zijn? Heb er echt een pesthekel aan als mensen hun afspraken niet nakomen.. bah Eten: tahoe telor en morgen pastei pan. Aangezien we hier geen van alle van hollandse pot houden en Dex enkel aziatisch eten wilt hahaha. Zullen de indo genen van papa wel zijn
De naam Mila stond ook in mij to 3. Elin(Sofie) had anders Abel(benjamin)geheten en Lotte(jasmijn) Pepijn (Milan)
NAMEN!! Mijn oudste had Milan geheten tweede was Sylvan geworden derde was Noëmie geworden vierde wisten we al dat het een meisje werd. Maar is geen Noëmie geworden. konden geen jongensnaam vinden. Bij Naël was het weer noëmie AnnaB ik zou "gewoon" zeggen wat er is. Op die manier kan hij jou ook niks verwijten. Voor het geval je dat voor de voeten gegooid word tijdens de rechtzaak. En wie weet is het wel goedbedoelde interesse. Maar ja blijft wel vreemd. Eten. Hier lekker spaggetti gegeten. MNM dikke knuf meid. weer ff rustig aan doen. frummel geen idee wat jij nu gaat eten hihi. indonesisch iig. Jaëla wauwie dat is wel een hele aparte naam. En daar hou ik heel erg van! (voor het geval je het nog niet door had hihi) hier gebeld, Word morgen terug gebeld door de gyn. Degene die ik nu aan de lijn had durfde geen antwoord te geven.word wel pas aan het einde van de dag teruggebeld. Hoop niet dat ik nog langs moet komen, want dat is lastig te regelen met het varen. Maar goed wat moet dat moet dan maar weer he. Over 2 weken heb ik zowiezo afspraak staan. Dus hoop dat die gewoon kan blijven staan.
Haha Jac ja er stond ' maar het moest ë zijn inderdaad dus Jaëla. Vond het ook een erg mooie naam. Die blijft nu op 1 staan voor als er nog een meisje komt. Voor nog een jongen gaat het denk ik een ramp worden. Hou ook erg van aparte namen. Tahoe telor: is tahoe in blokjes gesneden, 3 eieren klutsen, kruiden, knoflook, alles door elkaar en in de pan als een omelet bakken. Rijst erbij, paksoi, tauge en tahoe telor saus maken(zit nogal wat in om hier zo neer te zetten haha) Errrrrg lekker in elk geval Vooral Declan is er dol op.
@kreunen, haha ja hier ook en idd vooral s nachts. @anticonceptie, ben weer aan de pil. @anna, ja ik schrijf het ook op, want vergeet anders echt wanneer hij nou gedronken had haha Hier ook regen gehad, maar gelukkig 2x droog (op wat spetters na) overgekomen. @naam andere geslacht, wij wisten al dat het een jongen zou worden, dus alleen een jongensnaam @mnm, best pittig zo een dagje he! Hier nog aardig droog 2x overgekomen (op wat spetters na) maar toch bij elkaar een uur buiten gelopen. @bellie, leuk filmpje
Grappig die namen van het andere geslacht @jac, hoe heten jou kids? @frummel, ja hier ook aparte namen, dus idd nog een jongen, dan ben ik bang dat er geen naam komt hahahah
Bellie wat een tof filmpje!! Hier hadden we Milan al 3 jaar maar toen het echt een jongen bleek ging ik twijfelen omdat ik vond dat ie wel heel erg vaak werd gegeven en dat vond ik toch niet heel erg leuk. Vervolgens namen gezocht die apart en uniek waren maar met geen van allen het klik-gevoel als met Milan. Bij ons stonden Ilay en Nikay ook op de lijst en even stond Nikay vast maar mijn gevoel bleef maar teruggaan naar Milan haha. Voor een meisje hadden wij Enora, dus ik moest wel lachen toen ik zag dat Kelly was bevallen en haar dochter Enora heeft genoemd want die komt ook niet heel vaak voor . Dat had voluit Forra Annette Eloise - roepnaam Enora geweest (3x vernoemd naar beide oma's en 1 overleden tante) en nu is het Martinus Otto - roepnaam Milan (vernoemd naar beide opa's). Ik hou nu mijn oren dus al open naar een jongensnaam die bij Milan past maar wel unieker is alleen vind ik het nog verdomde lastig . Jac, mag ik vragen hoe je het hebt gedaan met de bevalling qua varen? Ik bedoel wanneer ga je van boord enzo? Ben even nieuwsgierig hihi.