Juni 2007 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by patje, Sep 25, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. marianne 28

    Sep 29, 2006
    49
    0
    0
    informatiebaliemedewerkster
    almelo
    Ik ben ook in juni uitgerekend, rond 25 juni. Leuk he. Echt een geweldige tijd lijkt me. Dat hebben we allemaal mooi gedaan. Ik heb dinsdag mijn twintig weken echo ben erg nieuwschierig hopelijk is het geslacht te zien ik ben zo benieuwd. Mijn buik groeit al aardig maar toch ben ik raar genoeg 4 kilo afgevallen en dus nog helemaal niets aan gekomen. Volgens mijn verloskundige is dat niet erg want de baby groeit wel dus. We zien wel. Bij mijn vorige zwangerschap ben ik 16 kilo aangekomen dus dit is wel even wennen maar er kan nog van alles gebeuren. Ik merk dat het nu allemal iets zwaarder wordt ik werk drie dgn in de week en sta achter de infobalie en ik krijg een beetje last van bandenpijn als ik veel loop en sta. He de groetjes allemaal en ik spreek jullie nog! :)
     
  2. Viona

    Viona Fanatiek lid

    Jan 12, 2007
    1,122
    0
    0
    Hoogvliet
    **Marianne28.. Welkom!

    Tja is wel lekker als je niet al te veel aan kom, vorige week zei ik nog trots ja ik ben pas 1 kilo aangekomen, maar ondertussen zijn er volgens mij weer 2 bij.. :oops:

    Groetjes Viona
     
  3. bloem79

    bloem79 Actief lid

    Oct 16, 2006
    406
    0
    16
    'nieuwe' juni-mama's: welkom hier! Veel plezier met teruglezen ;)

    Gister heb ik ook mijn buik zien bewegen, was echt heel raar gezicht. Was aan 1 kant van mijn buik, dus ik denk een schopje o.i.d. Mijn zusje zat naast mij op de bank, die zag het ook.

    Vandaag de babykamer behangen, is erg mooi geworden. (1 muur chocoladebruin, tegenovergestelde muur chocoladebruin/ creme gestreept en de 2 andere muren creme).
    Voor extra kleur ga ik aqua gebruiken in de accesoires.
    Denk wel dat dat mooi is.
     
  4. shelde

    shelde Fanatiek lid

    May 1, 2006
    2,816
    0
    0
    Leuk Bloem!
    Ik heb ook aqua (en lime) als accesoire kleurtjes. En als het een meisje is nog wat roze erbij. ;)

    Welkom Marianne!

    :(: Groeit bij jullie je buik ook zo hard?!? :confused:
    In 2 weken is hij echt veel gegroeit! Het is nu niet meer te verbergen hoor! (niet dat dat hoeft).
    M'n man zei het vanmorgen ook, dat hij steeds groter wordt. Ja en hij zal nog wel veel groter worden.
    Ik moet toch echt achter shirts of truien aan. Het meeste is nu wel aan de korte kant. En niet alles staat met een buikband vind ik.

    Enne, dames... vanavond is het weer de verloskundige praktijk Heerlijk meeleven. ;)
     
  5. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    Aug 7, 2006
    10,145
    0
    0
    Hilversum
    Dag lieve meiden!

    Ik moet zo helaas weer weg, maar ik wilde wel alle nieuwe juni-mama's van harte welkom heten hier.

    Mooi trouwens dat sommige van jullie al de buik zien bewegen.. dat heb ik nog niet gehad, weer iets om naar uit te kijken ;)

    Fijne avond allemaal!
     
  6. Viona

    Viona Fanatiek lid

    Jan 12, 2007
    1,122
    0
    0
    Hoogvliet
    Ja mijn buik groeit ook hard, aan het begin ook al, maar nu moet ik onderhand elke maand nieuwe blousen bestellen op mijn werk(ze hebben geen positieblousen, was een stuk makkelijker geweest). In mijn werkkleding zie ik er niet uit, maar in mijn eigen kleding ben ik echt super super trots op mijn buik!

    En ja ik ga vanavond ook naar 'de verloskundige praktijk" kijken, is altijd erg genieten. Vorige keer keken ik en mijn ventje ook, toen we naar bed gingen zei hij "Ik wou dat ze er nu al was, is zo schattig zo'n klein mensje'. Ik was gelijk ontroerd!

    Groetjes Viona
     
  7. Judy77: welkom!
    Linda1978: welkom!
    marianne 28: ook welkom!
    bloem79: plaats je foto's van je babykamer, klinkt nml leuk ben nieuwsgierig geworden

    Ik ga zo ook lekker verloskundige praktijk kijken , heerlijk.

    Ik heb de uitslag van mijn bloed. Er is gelukkig niets aan de hand alles was ok. Ik heb het hierbij gelaten ik mag over 2 weken weer op controle. Morgen ga ik naar de fysio voor mijn nek en schouders aan haar vragen of ik daar hoofdpijn kan hebben met sterretjes zien. En vrijdag mag ik naar een andere fysio voor mijn bekken.
    Tja, 31 jaar en ik voel me eigenlijk hartstikke bejaard :(
     
  8. Suske

    Suske Actief lid

    Sep 6, 2006
    386
    0
    0
    Welkom nieuwe juni mamma's. Jullie hebben meteen voor een hoop extra leeswerk gezorgd.

    Ik kan het vandaag niet zo goed bijhouden.

    Maar 1 ding weet ik nog wel. Dat gezeur over je buik. Toen ik met een week of 15 bij de kapper. Loopt een andere klant daar te zeggen nou je ziet er nog niet veel van (tja als ik wat wijdere kleding aan heb) en ja daar komt ie, bij mij vroegen ze terwijlik in juni uitgerekend was in januari al wanneer ik moest bevallen. Tja denk ik dan in de jaren 20! wisten ze ook nog niet zoveel van zwangere vrouwen. Maar goed dat is iets wat mij bij is gebleven.

    Nu snel achter de buis met een lekker kopje thee!
    Knuffels Monique
     
  9. ster

    ster Fanatiek lid

    Nov 1, 2005
    1,549
    0
    0
    Welkom nieuwelingen!

    Echt de envelop is nog steeds niet opengegaan hoor!

    En vandaag is mijn schoonzus bevallen, wat cool! En alles is goed met haar en haar zoon! :p
     
  10. Ster: knap hoor.
    Gefeliciteerd tante
     
  11. Niet meer actief

    Wat ik erg leuk vind is om mijn (warme) handen op mijn buik te leggen als de baby erg actief is. Ik voel dan dat de baby er tegenaan begint te schoppen.
    En als ik dan mijn hand ergens anders leg en een poosje wacht draait de baby zich langzaam om en gaat de baby daar tegenaan schoppen. Ook als ik een kruik tegen mijn buik aan leg begint de baby te tikken.
    Het nadeel is dat als ik 's avonds op bed lig of 's nachts wakker wordt de baby tegen het matras aan schopt, zal ook wel warm zijn.

    Even over de mannen; mijn schoonvader had mijn man wijs gemaakt dat je door een wc-rol tegen de buik aan te zetten de baby kon horen. Dus daar zaten we dan...
    En hij maar prikken met dat ding alsof 'ie de rol in mijn buik wilde duwen. Na een paar keer proberen hoorde hij echt wat. Dus ik muisstil en durfde bij niet te ademen, was het de wasmachine die aan stond! Hahaha ik had het niet meer. Sindsdien is de wc-rol niet meer in de buurt van mijn buik geweest, hahaha.
     
  12. Bibi78

    Bibi78 Fanatiek lid

    May 25, 2006
    1,516
    0
    0
    omgeving Rotterdam
    Wat een grappig verhaal Ky84, haha.
    Welkom trouwens en alle andere nieuwe juni mama's ook natuurlijk.

    @ Ster, gefeliciteerd met je neefje. Wat fijn dat alles goed is met beide. Dat was toch je schoonzusje waar het eigenlijk niet zo goed mee ging in de zwangerschap? Of verward ik haar nu met iemand anders?

    @ Lailae, Fijn dat je bloed in orde was

    Helaas heb ik niet genoeg tijd om nu op iedereen te kunnen reageren, moet zo weer naar mijn werk. Ik heb daar zo'n zin in :^o , haha not.
    Ach, het valt best mee.
    Weten jullie al wanneer je met verlof gaat? Ik denk zelf 20 april, dat is 6 weken van te voren.

    Fijne dag allemaal, tot later weer.

    Liefs,
    Bibi
     
  13. kleine Jantje

    kleine Jantje Actief lid

    Oct 13, 2006
    154
    0
    0
    Judith...en linda ..welkom in de klets maar raak hoek...
    dat van die poes vind ik een top verhaal hoor!
    ik heb alleen een schaap in ons wippertje geplaatst :)

    Gelukkig heb ik geen mensen om me heen die me naar mn gewicht vragen nee..dat lijkt me echt reuze vermoeiend.. :x wat maakt dat nou uit als het maar goed gaat..en net als die buik..Bij de een groeit ie wel..bij de ander minder...so what..?!

    Marianne...rustig aan doen hoor met werken..en anders gaan minderen!

    Shelde..over de groei van die buik...het lijkt echt wel een ballon..het gaat echt nog steeds snel..iedere avond als ik voel denk ik weer...WAUW :confused: :confused: :confused:

    gisteren bij de vlos geweest, hartje klopte op 150 ...volgens mij best snel dus..(een meisje...? (en ik heb 20 wk lang beweerd dat het een jongen gaat worden.. :( )) ze heeft niet gevoeld :cry: hoe de beeb lag. Wel over de placenta gesproken. De 20 wk echo was ook net geweest dus ze kon al aflezen dat het kindje goed groeit. Was zo weer buiten.. :cry:

    Ik zie mn buik nog niet bewegen trouwens
    en ik ga nu in mn agenda zetten dat ik de verloskundige praktijk moet opnemen volgende week..ik wil dat ook weleens zien...ben tegenwoordig op woensdagavond naar de zw.cursus dus mis het steeds :rolleyes:

    Gefeliciteerd Tante STER!
    Ky..toppie schoonvader..haha en je trapt er nog in ook fantastisch!
     
  14. Judy77

    Judy77 Fanatiek lid

    Aug 31, 2006
    1,699
    0
    0
    @Ster: wat grappig! Mijn schoonzus is vorige week maandag bevallen, toen ik net 21 weken zwanger was, lijkt wel alsof we elkaar volgen, haha....
    Hoe heet jouw neefje? De mijne heet Tijmen, heb je die kleine al op jouw buik gelegd? Bij mij ging Tijmen heerlijk rustig liggen slapen en mijn kindje maar schoppen, haha...

    @Marianne, je mag niet meer te lang staan hoor, krijg je spataderen van :( Is het geen balie waar je lekker een kruk bij kan zetten? Wel aan jezelf denken hoor! Lees hier ook over rugklachten (succes daarmee ladies) dat moet je toch wel een beetje zien te voorkomen!

    @ kleine jantje: Poes wil erg veel, maar ben bang, dat als ik haar werkelijk in de maxi wil vastbinden, ik een paar heeeeeele mooie krassen in mijn gezicht heb...haha...hoewel, het bakeren in een dekentje gaat ook goed ;)

    @ Viona, erg hè, denk je lekker op gewicht te blijven, schiet het er ineens aan! Nou ja, heb ook wel erg lekker zitten snaaien de laatste twee weken. Mijn man is maar eens met zijn rijbewijs begonnen, dus die doet zo'n 10 daagse bij de ANWB en is nu halve dagen thuis en halve dagen aan het rijden........dussss........weet niet of jullie ook van die mannen hebben: ineens is er veel chips, chocolade en alles wat ik lekker vind in huis! Kom ik thuis: schat wil je een lekker stukje chocola? WAAROM DENK JE DAT IK DAT NOOIT IN HUIS HEB! hahaha....
    Ach, het is voor een goed doel! Hoewel....ben blij als hij morgen zijn examen haalt, kan hij maandag weer lekker naar zijn werk ;)

    @Bibi, ik ga 30 april met verlof, vijf weken voor de uitgerekende datum. Tenzij het minder goed gaat natuurlijk, dan eerder....

    Gossie, ja dit is echt de klets maar raak hoek, wat een tekst weer!

    NOu ja, dan maar even snel de groeten aan de rest.....
     
  15. nachtvliinder

    nachtvliinder Fanatiek lid

    Sep 20, 2006
    2,823
    0
    0
    Mijn 2 Grote liefdes...hubbie en ukkie
    schiedam
    welkom nieuwe juni mama's en ow ow ow we hadden al zo'n moeite om alles bij te houden en nu komen er nog meer mama's bij! :) Super hoor, we hebben niet stil gelegen he dames hahaha..

    Ik heb het een en ander gelezen gister maar was bij mijn vriendin geweest in Leiden, maar moest helaas eerder weg vanwege hevige migraine die kwam opzetten..., en ik heb geen auto dus alles moest net ov....en die tr** van de informatie balie heeft me op de verkeerde trein gezet dus al met al was ik pas na dik anderhalf uur thuis :evil: :(

    dus toen ik eidnelijk thus was ben ik op mijn bed gaan liggen en ben ik met pijn in me kop gaan slapen........ :(

    heb wel een ontzettende leuke dag gehad hoor alleen jammer van mijn hoofdpijn :(

    en mijn buik gaat steeds meer groeien, en ik zie het niet op en neer gaan maar dat komt wel ;)

    nou vanaf nu hou ik het meer bij

    kus sal

    en wat betreft de high tea... heeft iemand nog een voorkeur qua high tea? het prijzenlijst staan een paar pagina's terug...lijkkt me namelijk super, kletsen en kauwen hahahaha ;)

    nou ik hoor het wel gegroet en tot straks sally
     
  16. Betreft de high tea:
    volgens mij was de goedkoopste al aardig uitgebreid en veel
     
  17. PrutskeKim

    PrutskeKim Actief lid

    May 31, 2006
    228
    0
    16
    hey meiden

    ik wil iedereen veel succes wensen met de zwangerschap.

    ik vraag mij af hoeveel jongens en meisjes er verwacht worden in juni ;)

    ik zelf weet het nog niet zal het pas weten vanaf 23febr. :s nog zzzzooooooooooo lang wachten.

    ik heb sinds eergisteren de beeb voor de eerste keer voelen stampen en men vriend heeft het gehoord toen hij lag te luisteren op men buikje.

    best allemaal spannend he.
     
  18. Mispoes

    Mispoes Fanatiek lid

    Feb 2, 2006
    1,821
    1
    0
    Nabij Eindhoven
    @ sally, mij lijkt die goedkoopste ook al redelijk compleet ja.

    @Ster, gefeliciteerd met je neefje. Fijn dat alles goed is. En vind het zooo knap van jullie dat die envelop nog dicht is. Misschien wilde je het dan eigenlijk ook niet echt weten? Anders was die envelop echt wel open gegaan. Toch?

    @PrutstkeKim, mooi gevoel he? Dat bewegen van de beeb.

    Ik zag gisteren in bad mijn buikje nu ook voor het eerst bewegen. Zoooo cool! Voelde dat de beeb aan het bewegen was, dus dacht, laat ik eens kijken of ik dat kan zien. En ja hoor, dat kon ik. Niet de hele tijd hoor, maar een paar keer.
     
  19. PrutskeKim;
    Oh dat wordt spannend, duurt nog wel lang heb je dan een pretecho? Heb jij geen 20 weken echo?
    Lekker gevoel he, zo'n bevestiging dat er een klein mensje in je buik zit.
    Heeft je vriend het gehoord?
    Mijn zoontje zei nml gisteren toen hij met zijn oor op mijn buik lag dat hjij het hoorde. Maar ik kan het zelf niet uitproberen. Het is dus zo, leuk.

    Zo nog proberen mijn huis door te werken. Morgen is mijn zoon jarig dus morgen en zaterdag visite en woensdag kinderfeestje. Leuk maar vermoeidend. En eigenlijk heeft het helemaal geen zin om je huis te doen want je kan het daarna nog een keer. Maar je wilt het toch helemaal netjes hebben als er visite komt.
    Ik voel sinds 2 dagen echt regelmatig schopjes, daarvoor alleen maar als ik in bed lag met hand op mijn buik. En in week 18 2x een schopje dus fijn om het vaker te voelen. Maar ik zie het niet misschien door vetlaag en placenta voor.

    Bye
     
  20. Heeft iemand nog interesse in een dagkaart voor 9maandenbeurs tevens huishoudbeurs. Ik heb nml een kaart over aangezien mijn schoonmoeder niet mee kan. Voor € 11,00 incl verzendkosten
     

Share This Page