Ky...goed onderwerp om te tippen! Zeker iets waar we allemaal wel aan denken en ons voor schamen..maar nu denk ik er wel anders over. heb heerlijk geslapen...en denk dat ik van de week maar een dagje vrij ga nemen om eens lekker met mn ma te shoppen (die heeft vakantie ) nieuwe buikfoto...maar hij is onveranderd zie ik al...haha ik groei niet meer..tenminste niet op de foto zichtbaar...wel grappig om zo te zien. Het is toch 5 weken...hummmm..
@ jantje ja hoo rik zie het je buije gaat wat roner worden! ik denk dat een ander het wel ziet..ik dus hihihi
Amersfoort om de hoek...sterker nog, woon hartje Amersfoort.... En vrijdag al, gelukkig maar, daar gaan we dan: nog vier nachtjes slapen! Mannetje nu aan het afrijden voor de tweede keer. Spannend!
@Judy77 Balen dat je mannetje weer gezakt is, maar... Drie keer is scheeprsrecht @Shelde Bedankt voor de docu tip... Dacht er pas om half acht weer aan dus we hebben alleen de tweede helft gezien @Moon Geduld @Ky84 Heb zoiets van dat zien we dan wel Wil me er vooraf niet druk over maken. @All Vanmiddag om 16.45 voor de vijfde keer naar de VK. Heb helemaal geen vragen, alles gaat goed! Lekker naar het hartje van ons Biebke luisteren
Ik woon in Bunschoten. @ kleine jantje Ja geduld is een schone zaak 8) Hihi dan zal je straks je kleintje wel missen van binnen Oooh heb vandaag m'n gordijntjes op de babykamer opgehangen ben er helemaal verliefd op! Zou er zo zelf willen gaan slapen
Hallo allemaal, Ik kom nog even een keer kijken voordat we gaan verhuizen. Ben heel druk bezig met alles inpakken, opruimen en weggooien, dus weinig tijd om op het forum te lezen. O ja, vorige keer zei ik dat ik drie weken geen internet zou hebben in maart, maar dat klopt gelukkig niet. Het is alleen de telefoon waar we drie weken op moeten wachten. Nou, dat is niet zo erg, want we hebben nu ook geen vaste telefoon en doen alles mobiel. We zijn zaterdag naar Ikea geweest en daar hebben we een nieuwe kamer voor onze dochter gekocht. En bed, een garderobekast en een open kast voor speelgoed. Het is wel een schattig kamertje van de serie Hensvik. We wilden eerst voor de Mamut serie gaan, maar hebben dat toch maar niet gedaan, want die kleuren waren rood/roze, dus een beetje overheersend. Ik denk dat ik dat snel beu zou zijn. Dit kamertje is gewoon wit, dus misschien dat we nu wel een muur lekker felroze gaan maken. Lijkt me wel stoer. Ik heb nog even wat nieuwe foto's in mijn album gezet. Dus als je m'n dikke buik wilt zien, kun je kijken. Hij is wel weer enorm gegroeid. En ik ben ondertussen al een week verder en dus dikker als op die foto. Nou, misschien spreek ik jullie even niet, maar ik kom zo snel als ik kan weer even meelezen en kletsen. Doei. x Linda
Hoi Linnepin, succes met de verhuizing. Judy: balen dat je man gezakt is, mijn slaagde ook pas de 4 keer. Ze zijn ook zo streng tegenwoordig en het kost zoveel geld, Echt balen. Ky84 gefeliciteerd met de verzonnen namen. Inderdaad een lekker gevoel. Nu de jongensnaam nog (of weten jullie al dat het een meisje wordt?). Nachtvlinder en angel eyes: fantastisch die 3d foto's echt mooi! Manuela bedankt voor de tip van de buikband. Heb hem besteld, maar zag dat velen mij al voor waren! Ben benieuwd, vond hem erg leuk namelijk. Nachtvlinder: 31 maart kan ik komen naar de meeting! Vandaag naar H&m allerlei zwangerschapskleding ingeslagen. Verder heb ik nodig nieuwe bh en ondergoed nodig (loop nog in oude kloffie). Bij hunkemoller hadden ze alleen maar een rare witte zwangerschapsbh. Dit vond ik niets. Maar zag dat er een zwangerschapswinkel (www.noppies.nl) vlakbij mijn werk zit, dus dan maar even een keer na mijn werk heen fietsen. Gisteren de kinderwagen uitgezocht, het wordt waarschijnlijk een Bugaboo cameleon, wel de duurste Maar fijn inklapbaar en lichtgewicht. Fijne dag allemaal verder!
@ ster Das een leuke wagen! Heb foto's van me oranje kamer op de beebie site staan, als je kijkt moet je wel een zonnebril op 8)
ff up! @ all ik wil even terugkomen op de juni meeting... wilde ik even een datum prikken... jullie moeten op tijd laten weten voor een dagje vrij, nou dames is een maand genoeg? wat dachten jullie van eind maart 31 mrt om precies te zijn? is dat genoeg tijd? laat het even weten hoe en wat en of jullie kunnen, en aanmeldingen zijn nog steeds welkom! dus 31 mrt 2007 in utrecht.... kus nachtvliinder dit is wat ik heb op de juni meeting lijst! als je mee wilt of ik ben je vergeten pb me even zet ik je erbij! - Nachtvliinder - Popje - Angel eyes - Manuela - remember - Candijtje - Bibi - Mispoes - Velobabe - lailae - radna 31 maart 2007 te utrecht!
Nou, na gisteren de docu te hebben gezien weet ik het zeker! Ze zeggen daar dat zaad maar 10 uur kan overleven.....dan kan ik toch nooit pas een week later zwanger zijn geraakt? Nou ja, ach, we zien wel. En zeker als ik jouw bericht lees.....eens kijken wie gaat winnen Ky! Dank voor de medelevende berichten van het mislukte rij-examen. Gelukkig mag hij volgende week dinsdag weer..dus driemaal is hopelijk echt scheepsrecht! @ Ster, inderdaad achterlijk duur! Helemaal over Linda16 heen gelezen, WELKOM! Gezellig! Linnepin, succes met verhuizen, niet teveel sjouwen hoor! Gelukkig al een beetje van de griep aan het bijkomen, alleen nog zo ontzettend benauwd .... hopelijk wordt dat snel beter...... @ rest met 3D echo, da's toch mooi hè, twijfel nog steeds of we nog eens gaan, maar ja, als die gup nou eens zijn rijbewijs haalt, houden we misschien nog wat centen over voor een echo!
- Nachtvliinder - Popje - Angel eyes - Manuela - remember - Candijtje - Bibi - Mispoes - Velobabe - lailae - radna -ster 31 maart 2007 te utrecht!
Aaaah, nu moet ik wel even in de schrijf modus ipv meeleesmodus! Wat ben je toch een lief vriendinnetje en ik ben ook trots op jou meis! En als ik dan toch aan het schrijven ben, Juni mama's, heerlijk om jullie verhalen te lezen, ik leef met jullie mee! *kim gaat weer terug naar de tribune*
Dag moedertjes, Wat een avond! Ik heb voor de verandering weer eens een avonddienst gedraaid, met een hele actieve baby op zak... Pffff! Doe mij maar weer gewoon een dagdienst! Ik wacht nu tot mijn mannetje thuis komt van werk, hij zal er binnen een half uurtje wel zijn. Dan lekker samen een broodje eten van het tankstation (heb hongerrr!) en slapen. Ik heb ook weer even een nieuwe buikfoto in mijn album gezet, want ik kreeg afgelopen weekend alweer de opmerking "zo dat duurt niet lang meer hé?". Dus wel! Ik merk trouwens nu wel dat ook mijn benen en billen wat dikker worden. En mijn hoofd ook . @ Kleine Jantje, waar heb je je baby verstopt? Of komt het door de hoek waarop de foto genomen is? Ze zeggen toch "wat er niet aan komt hoeft er ook niet af", wat dat betreft bof jij enorm. Al zag je bij mijn moeder pas een buik met 7 maanden, en ik heb de foto's gezien, de buik is enorm geworden de laatste twee maanden! Het kan opeens heel snel gaan. @ Judy, jammer dat je man weer gezakt is, maar hij gaat toch gewoon door naar de volgende ronde. 3 maal is scheepsrecht? Een wedstrijdje is goed. Lijkt me leuk! Haha! Misschien dat er ook nog anderen zijn die met elkaar een wedstrijdje houden? Hihihi! Competitie! @ Linnepin, gelukkig niet drie weken zonder internet! Blijf je toch gezellig bij ons. Succes met de verhuizing! @ Ster, we weten inderdaad dat het een meisje is. Toch wil mijn man nog even wachten met kleertjes shoppen tot na de pretecho (hij heeft nou eenmaal veel bevestiging nodig ). Ik wil op zich wel een reservenaam hebben voor het geval het toch een jongetje is, maar als de pretecho heel duidelijk aan geeft dat het een meisje is laat ik het hierbij. Oja, ik heb mijn zwangerschapsondergoed lekker goedkoop bij de Hema vandaan, misschien een goede tip. Zo nu lekker pyama aan en op bed. Morgen weer vroeg eruit, kreun ! Groetjes, Ky
Hoi allemaal, ben er ook weer even. Nogal druk gehad met verjaardagen, werk etc. heb nog niet alles terug gelezen, maar dat is ook geen doen. Ben net even naar het dorp geweest en heb daar voor 24.95 één meegroei bh en één voedings bh gehaald. Koopje, want ze zijn van het merk Anita. Ik heb in die voedings bh gewoon maatje 85 F , en de meegroei 90 E. Normaal heb ik een D cup, dus ik ben daar wel wat kilotjes aangekomen zeg maar! Verder gaat alles goed hier, wel steeds meer last van bandenpijn en dan vooral als ik met de hond ga wandelen. Ik moet zo weer aan het werk, dus laat het hier ff bij. gr patje.
Hoi allemaal, ben er ook weer even. Nogal druk gehad met verjaardagen, werk etc. heb nog niet alles terug gelezen, maar dat is ook geen doen. Ben net even naar het dorp geweest en heb daar voor 24.95 één meegroei bh en één voedings bh gehaald. Koopje, want ze zijn van het merk Anita. Ik heb in die voedings bh gewoon maatje 85 F , en de meegroei 90 E. Normaal heb ik een D cup, dus ik ben daar wel wat kilotjes aangekomen zeg maar! Verder gaat alles goed hier, wel steeds meer last van bandenpijn en dan vooral als ik met de hond ga wandelen. Ik moet zo weer aan het werk, dus laat het hier ff bij. gr patje.
Ik zal vanavond even alles teruglezen en reageren... Vanmorgen naar de VK geweest. Een kilootje aangekomen in 4 weken, netjes toch?! Bloeddruk was goed 120/75, hartje was ook goed te horen. Eerst 145 slagen p/m en daarna versnelde het. Verder allemaal goed gegroeid enz. Daarna ff met m'n moeder naar de stad. Nog even bij de Zeeman gekeken en 2 wat dikker broekjes maat 68 gekocht voor 1,75 samen. Geen geld! Ook een dekbedovertrekje bij de V&D gekocht en verf gehaald voor de plintjes. Dat is wat ik nu ga doen, de plintjes en deurpost schoonmaken en verven. Het is verf op acrylbasis hoor! Misschien niet zo stootvast als de andere verf, maar das dan jammer. Zie jullie later!
Ook ik ben weer terug van de verloskundige. Mn bloeddruk is gelukkig wat gezakt dus daar was ik wel erg blij om hoor! Komende 2 weken nog wel halve dagen werken, 12 maart weer terugkomen bij de verloskundige dan bekijken we het weer even verder. Pak van mn hart hoor dat alles oke is! Manlief is ook druk bezig geweest in het babykamertje, plafond is gewit, de muren gesaust, moet alleen nog een keer omdat het niet geheel dekkend is. Ik vind het nu al mooi worden! Jammer dat ik zelf niet mee kan helpen maar goed zo af en toe kijken blijft ook leuk Meiden een fijne maar regenachtige dag toegewenst!