Juni 2008 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Assie, Sep 25, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Champy

    Champy Fanatiek lid

    Sep 26, 2007
    2,533
    0
    0
    N.V.T.
    Elke en Klaas heel veel sterkte!
     
  2. Moonfairy

    Moonfairy VIP lid

    Oct 12, 2007
    6,168
    1
    0
    on the moon
    Ik ben ook bij cz,en met 7 maanden krijg je het thuisgestuurd is mij verteld ;)
     
  3. Cellie

    Cellie Fanatiek lid

    Apr 23, 2006
    2,928
    0
    0
    @ELKE; gecondoleerd met jullie vreselijke verlies.


    Heel veel sterkte gewenst.
     
  4. Schaapje82

    Schaapje82 Actief lid

    Sep 1, 2006
    494
    0
    0
    Hoi allemaal,

    Ik ben nog een beetje beduusd van het nieuws van Elke.

    @Blondie: Het afhaalbericht van de Blije Doos heb ik per e-mail gekregen, niet per post.
    De Kruidvatdoos mag ik vanaf 19 maart ophalen. Als je inlogt bij babyenmama.nl kun je zien wanneer je de doos mag afhalen.

    @vlademira: Fijn dat je een leuke huwelijksreis hebt gehad!

    @mo1978: Mooie foto's van de pretecho en het kamertje!

    @dafke: Beterschap!

    @Coco: Leuke luiertas! Ik ben dol op schaapjes. ;)

    @Daantje82: Succes met je examens! Heb je er een goed gevoel over?

    @Cellie: Oh, da's jammer dat het speendoekje er bij mij niet bij zat, maar ik ben toch zeer tevreden met de inhoud. Ik ben ook zo gek geweest om een foto te maken van de Etos ZwangerschapsKadoos zonder reclamezooi en dan zie je het verschil goed:

    [​IMG]

    @spirit70: Mijn schoonzusje had tijdens de zwangerschap ook last van opgezwollen vingers. Ik kan je helaas geen tips geven.
    Het gekke is, is dat mijn trouwring mij nu juist te groot is geworden. :( Ik ben wel 7 kilo aangekomen.

    @Zonneschijn/spirit70: Ik slaap veel beter met het voedingskussen. Jullie ook? De eerste nacht rook ik wel een apart luchtje, maar niet echt storend.

    @Sjoon: Ik had het fijn gevonden als mijn man ook wat meer interesse zou tonen, ook met de geboortekaartjes enzo. Heb je niet zo'n goede band met je moeder of kan ze door lichamelijke problemen niet met je mee?
    Ik vind het trouwens altijd zo vreselijk om naar filmpjes van mezelf te kijken. ;)

    @claudia0404: Mooie foto's! Ik krijg al helemaal zin in onze 2D-3D-4D pretecho! Da's helaas nog drie weekjes wachten.

    @minnie1979: Ja, ik moet ook heel vaak plassen. Als ik net geweest ben, heb ik het gevoel alsof ik weer moet.
    En als ik nies, dan pies ik in mijn broek. :x

    @Zonneschijn: Ik heb ook moeite met scheren. :oops: Ik kan niet meer zien wat ik doe, want mijn buik zit in de weg. :)
    Voel je je al iets beter?

    Ik heb even gegeken naar de houdbaarheidsdatum van de opvolgmelk in de Blije Doos en die van mij zijn ook tot januari 2009 houdbaar.

    @bulldog: Fijn dat alles oké is. Ik moet ook bloed prikken. Echt geen zin in!

    @krokus: Oh, goed dat je het zegt, dan wacht ik nog even voor de zekerheid met het kopen van de luiertas. ;)
    Je schreef dat je bij je eerste kindje ook ingeleid moest worden. Had je toen hetzelfde?

    @ilona21: Fijn dat alles oké was bij verloskundige! Alvast veel plezier zaterdag!

    Ik ben gisteren naar de gynaecoloog geweest. Alles is goed met mij en de kleine, maar ik zag op de echo dat ze qua lengte bijna twee weken achterloopt. Volgens de gynaecoloog hoefde ik me daar helemaal niet druk over te maken, ook omdat ik zelf ook klein ben. Ze zit wel goed op gewicht, ongeveer 825 gram. Gelijk maar even gevraagd of het nog steeds een meisje is. ;) Hij zei dat hij nooit garantie geeft, maar volgens hem is het ook heel duidelijk een meisje. :)
     
  5. Afina80

    Afina80 Actief lid

    May 17, 2007
    270
    0
    0
    Groningen
    Elke, vreselijk, heel veel sterkte.
     
  6. Afina80

    Afina80 Actief lid

    May 17, 2007
    270
    0
    0
    Groningen
    Heeft trouwens iemand ook ergens een voedingskussen bij gekregen?
    Of hebben jullie die zelf aangeschaft?
     
  7. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    Jun 29, 2007
    6,874
    1
    0
    Monnickendam
    Elke, heel veel sterkte... wat is dit zwaar en moeilijk. We denk aan jullie.
     
  8. Schaapje82

    Schaapje82 Actief lid

    Sep 1, 2006
    494
    0
    0
    @Afina80: Ik heb het voedingskussen bij de Prénatal in de aanbieding gekocht (van €45,99 voor €36,99). Aanbieding is nog geldig tot 18 maart, geloof ik.
     
  9. Daantje82

    Daantje82 Fanatiek lid

    Dec 3, 2006
    3,812
    0
    0
    Huismama
    Arnhem
    Ja heb gister examen gehad en dacht dat ik het slecht had gemaakt, want niet veel kunnen leren omdat ik me steeds zo beroerd voelde.
    Vanmiddag had ik de uitslag al binnen en heb een 9 gehaald, dus is super gegaan :D

    Nu volgende week dinsdag nog een een examen en hopelijk daar even voor slagen. Moet nog wel hard studeren...
    Verder staan er in juni nog 2 examens, maar die kan ik waarschijnlijk niet doen vanwege de bevalling.
    Dan maar in september hihihi
     
  10. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    flexie gefeliciteerd met je verjaardag! en ik beval in het ziekenhuis en ben 24 zag dat dat nog op de lijst ontbrak
     
  11. erannick

    erannick Fanatiek lid

    Oct 4, 2006
    1,356
    0
    0
    Melissant
    Dat is dan ook nog maar een paar weken, bij nick was het nog oz en had ik het best wel vroeg in huis al.

    Wij hebben gisteren te horen gekregen dat wij in November oom en tante worden, dus nick wordt buiten grote broer een paar maandjes later grote neef :)

    Volgende week worden de lege bierkratjes gehaald zodat we ons bed kunnen verhogen, ben benieuwd of we het nu redden met 1 kratje onder iedere poot, bij nick moesten er maar liefst 2 kraten en een paar stoeptegels onder anders was het bed niet hoog genoeg, maar nu hebben we een bed op normale hoogte dus ben echt benieuwd.

    Zo weer eventjes genoeg gezwetst, waar is iedereen trouwens
     
  12. Champy

    Champy Fanatiek lid

    Sep 26, 2007
    2,533
    0
    0
    N.V.T.
    Oh klossen! goed dat je het zegt erannick! moet ook is gaan meten...

    Ik ben hier, maar ben wel moe...hihi
     
  13. Champy

    Champy Fanatiek lid

    Sep 26, 2007
    2,533
    0
    0
    N.V.T.
    En natuurlijk gefeliciteerd met het leuke nieuws!
     
  14. Cellie

    Cellie Fanatiek lid

    Apr 23, 2006
    2,928
    0
    0
    Over het bed verhogen........ik heb het netjes gedaan bij mijn vorige zwangerschap, ik wilde thuisbevallen dus vanaf 37 weken bed omhoog!

    In het begin was het wel lekker, maar ik was het al snel zat!

    Uiteindelijk ben ik pas met 41.5 wkn ingeleid en in het zkh bevallen, dezelfde avond was ik thuis en ik wilde direct die dingen onder me bed vandaan!

    Zo gezegd zo gedaan.........

    Het enige wat de kraamhulp erover zei....dat ze dan het bed niet MAG verschonen...geen probleem voor mij.....ik was blij dat me bed weer normaal was.
    Uiteindelijk heeft ze gewoon het bed verschoond met mij trouwens ;)

    Ik vond het dus helemaal niks, natuurlijk zet ik het bed met 37 wkn weer omhoog, maar puur en alleen omdat ik weer graag thuis zou willen bevallen, dan is het voor VK wel zo prettig, maar daarna weg die dingen!

    Hier nog geen kraampakket trouwens, al ligt het merendeel van vorig jaar er nog, dat werd dus een zkh bevalling dus had ik veel over.
    Met een maand of 7 kwam het vorige keer geloof ik, ook een kunststof opbergbox, verder geen bijzonderheden eigenlijk.
     
  15. Cellie

    Cellie Fanatiek lid

    Apr 23, 2006
    2,928
    0
    0
    Wij hebben nog steeds geen naam trouwens....wel een lijstje natuurlijk, maar niet DE naam, heel irritant! (Vooral de keuze tussen leuk en niet origineel of juist apart en origineel twijfel ik erg over....ja leuk alleen zo zijn er nog 10 of ....'hoe' ? gaat ie heten?)

    Wel een beginnetje met de babykamer gemaakt.

    En dan nog op zoek naar het geboortekaartje, zag vandeweek bij de VK een leuke staan....ik dacht dat is het....kan dat kaartje gewoon echt niet vinden op internet, er stons ook geen merk op.
    Volgende keer zal het er nog wel staan en ga ik misschien wel het adres noteren van wie het is om te vragen waar het vandaan komt....zou een hoop zoeken schelen....we vonden het namelijk ALLEBEI leuk zowaar!

    Mijn oudste (dochter) heeft vorige week haar Citouitslag gekregen, ik ben heel trots, ze heeft het goed gedaan, Volgend jaar naar de middelbare school, wat een mijlpaal, ze gaat naar het havo/vwo. :)
     
  16. erannick

    erannick Fanatiek lid

    Oct 4, 2006
    1,356
    0
    0
    Melissant
    Ik had echt een kraamhulp die niet aan ons bed wou werken als het niet verhoogd washad toen ook een chinees bed.

    wij hebben al wel de kaartjes besteld en over denamen zijn we ook al uit, voor de zekerheid toch maar een jongensnaam ook verzonnen
     
  17. Coco

    Coco VIP lid

    Aug 31, 2007
    6,135
    0
    0
    omg. Rotterdam
    Ik ben weer terug. Het eten was heel erg leuk en gezellig. Heb nog een tas gekregen vol rompertjes en kleertjes waar haar kleine net uit is, erg lief.

    Net hebben mijn man en ik het bed op klossen gezet. Het kan maar vast gedaan zijn dacht ik.
     
  18. bulldog

    bulldog Fanatiek lid

    Oct 2, 2007
    4,378
    0
    0
    NB
    goeiemorge

    elke en man gecondoleerd en heel veel sterkte in de komende periode!

    ik heb ook cz en heb gister me kraampakket binnen gehad hihi hadden ze bij de buren afgegeven!
    over kraamhulp heb ik nog steeds niks gehoord krijg ik van eigens telefoon van! zal welneit lang meer meer duren want ze zeggen dat ze rond de 7e maand contact met je op nemen!

    hoe gaat het hier verder met jullie?
     
  19. bulldog

    bulldog Fanatiek lid

    Oct 2, 2007
    4,378
    0
    0
    NB
    ik ga me bed niet op klossen zeggen als dat van de kraamhulp niet hoef ik beval in het ziekenhuis en bij mij bed gaat dat moeilijk om op klossen te zetten heb schuine potendie lopen zo.. ( beetje onhandig denk ik!
     
  20. spirit70

    spirit70 Fanatiek lid

    Sep 3, 2007
    1,389
    0
    0
    Friesland
    Elke en Klaas gecondoleerd met het verlies van jullie kleine meisje Charlotte. Wat verschrikkelijk voor jullie dat jullie droom zo is geeindigd!
    Ik wil jullie veel sterkte wensen, vooral voor morgen want dat zal een heftige en emotionele dag voor jullie worden. Jullie blijven zeker in onze gedachten en we zullen de komende tijd veel aan jullie denken!

    Liefs spirit
     

Share This Page