Juni 2008 mama's

Discussion in 'De mama's' started by Champy, Jun 16, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. xxxxx1974

    xxxxx1974 Fanatiek lid

    Mar 29, 2008
    1,553
    0
    0
    Sjoon: wel schattig hoor die foto. Als ze eenmaal gewend zijn hebben ze er ook geen last van. En dat kijken deed ik ook omdat ik het niet kende, meer uit nieuwsgierigheid.

    Firstbaby: mijn man bemoeit zich gelukkig niet met de bv. Stikum hoopt ie wel dat ie snel weer mijn boops voor zichzelf heeft, ha ha. Vandaag zag ie Raúl zo gretig aanhappen dat ie moest lachen. Als ie 18 is doet ie dat nog zeg ie. Nou niet meer bij mij ;)

    Bianca: lastig niet willen eten, misschien even een paar dagen niet geven (of wat anders), hier werkte een pauze goed. Nu eet ie alles.

    Bulldog: je bent niet de enige. Om de 4 uur ga ik eruit 's nachts. Was maandag helemaal kapot zo slecht had ie het gepland. Net een uur in slaap of meneer kwam weer en dan midden in de nacht en 1 uur voor de wekker. Ik was kapot...

    Coco: is het later vandaag beter gegaan met slapen? Balen zeg, je bent het zeker wel zat na zo'n dag...

    Hoe raar kun je worden als moeder.. ik was vandaag helemaal trots, de eerste echte drol gevonden in de luier :D
    Eten gaat gelukkig steeds beter, mijn zelfgemaakte prutjes gaan er goed in. Op het KDV eet ie ook goed en is ie supervrolijk. Iedereen is weg van hem (nu al alle juffies ingepalmd, dat beloofd wat...). Van het weekend superleuke foto's gemaakt, hij is net een fotomodel. Zal er zo eentje posten.
     
  2. Firstbaby

    Firstbaby Fanatiek lid

    Jun 25, 2007
    1,996
    0
    0
    bulldog: jammer dat hij nog steeds niet doorslaapt. Daar heb ik af en toe ook last van.

    ilona: leuk joh om te horen dat er een vervolg aan komt!

    Danny krijgt 4 bv en een groente- en fruithapje. Soms pap en soms een rijstwafel of liga met diksap.
     
  3. xxxxx1974

    xxxxx1974 Fanatiek lid

    Mar 29, 2008
    1,553
    0
    0
    [​IMG]
     
  4. mamakaatje

    mamakaatje Fanatiek lid

    Jul 15, 2008
    1,081
    0
    0
    Ergens in NL
    @bulldog: wat rot van die gebroken nachten, hopelijk gaat hij snel doorslapen. Kun je nog wel een beetje je rust overdag pakken?

    @Mineke: wij geven Evy ook nog 4 flessen hoor! De 1e, 2e en 4e van 180 ml water en de 3e om 15.00 uur een kleine van 130 ml water met 4 schepjes. En een groente en fruithap.

    @Coco: de verhuizing is weer niet doorgegaan geloof ik :)
    Heeft Jayden toch nog wat geslapen vandaag?

    @Bianca: hoe gaat t met de groentehapjes?

    @Ellen: wat een superleuke foto, echt een knapperd :D

    Evy heeft vandaag het doorrollen echt onder de knie gekregen, ze rolt van rug naar buik en weer verder naar haar rug etc. Zo rolt ze de woonkamer door. Echt leuk om te zien :D Wel hoor je af en toe een harde klap als ze te snel rolt en met d'r koppie op de laminaatvloer komt.
    Maar huilen doet ze dan niet dus zal t wel goed zijn. De vloer vind ze in ieder geval wel lekker, wij hebben vloerverwarming eronder, af en toe zit ze lekker te schuren met d'r hoofd ;)
     
  5. Moonfairy

    Moonfairy VIP lid

    Oct 12, 2007
    6,168
    1
    0
    on the moon
  6. Moonfairy

    Moonfairy VIP lid

    Oct 12, 2007
    6,168
    1
    0
    on the moon
    @coco,waar in r'dam woon je,als ik vragen mag..Zelf ben ik een crooswijker hihi,al woon ik nu al 2.5 jaar samen in santpoort noord..vlakbij haarlem,was wel ff wennen ;)
     
  7. bulldog

    bulldog Fanatiek lid

    Oct 2, 2007
    4,378
    0
    0
    NB
    @mamakaatje nee overdag pak ik geen rust geen tijd voor
    huishouden werken kindje dat bijna niet slaap overdag!

    hoor al van een paar mensen dat ze der kindje gewoon een x hebben laten huilen snachts met het resulaat dat ze daarna wel doorslapen.
    miss wel een idee voor mij ..

    @ellen leuke foto en wat heb hij mooie blauwe ogen!
    als jou zoontje snachts komt komt hij dan voor voeding?
     
  8. bulldog

    bulldog Fanatiek lid

    Oct 2, 2007
    4,378
    0
    0
    NB
    moet drek naar het cb ben benieuw wat hij weer weegt en hoe lang hij is !
     
  9. linda221

    linda221 Fanatiek lid

    Jun 5, 2007
    3,274
    0
    0
    apothekersassistente
    beverwijk
    spannend zeg...ben ook benieuwd wat noa nu weegt en hoe lang ze is...moet volgende week naarhet cb..
     
  10. Zonneschijn

    Zonneschijn Fanatiek lid

    Jan 13, 2007
    1,656
    0
    0
    Eindhoven
    Even een vraagje; toen jullie met appel zijn begonnen te geven. Hebben jullie die toen eerst heel even gekookt of gewoon vers en rauw gegeven?
    Ik wil vandaag voor het eerst appel geven maar ik twijfel, ben zelf allergisch voor appels (maar eet ze wel).

    Ik kom vanmiddag bijlezen en reageren!
     
  11. Coco

    Coco VIP lid

    Aug 31, 2007
    6,135
    0
    0
    omg. Rotterdam
    @ Ellen/mamakaatje: Ja, gelukkig heeft hij nog wel geslapen gisterenmiddag. Maar pas laat in de middag.

    @ Claudia: Ik woon niet in Rotterdam, maar vlakbij. In Ridderkerk om precies te zijn.

    @ Bulldog: Soms valt Jayden ook zelf weer in slaap als hij 's nachts wakker wordt en gaat huilen. Maar ik herken dat wel aan zn huiltje. Is het een beetje jammerend dan valt hij vaak zelf wel weer in slaap. Is het echt huilen met lange halen, dan gaat het niet meer lukken.

    @ Zonneschijn: Ik had in het begin de appel eventjes gekookt om hem wat zachter te maken. Met schilletje koken, dan schil je dat er daarna heel makkelijk af.
    Nu heb ik trouwens al eventjes geen appel meer gegeven..
     
  12. Coco

    Coco VIP lid

    Aug 31, 2007
    6,135
    0
    0
    omg. Rotterdam
    @ Ellen: Gefeliciteerd met je drol! :) Waar een mama al niet blij mee kan zijn, whahaha. Hier ook al een tijdje vaste poep, maar nog niet in de vorm van een echte drol.


    Voor degenen die bv geven: Hoeveel borstvoedingen geven jullie nog op een dag? Ik geef nog 4 of 5 voedingen op een dag. En dan meestal ook 's nachts nog. Is dat niet een beetje te veel?
    Schema ongeveer:
    7/8 uur BV
    10 uur fruit
    12 uur broodkorstje + BV
    15 uur BV
    18 uur groente
    20 uur pap (gemaakt van BV of melk)
    naar bed
    (23 uur BV, als hij komt)
    En dan 's nachts nog één of twee keer, maar dan eet ie maar een klein beetje.
     
  13. ilona21

    ilona21 Fanatiek lid

    Feb 25, 2007
    2,987
    0
    0
    facilitairmederwerker
    hoogland
    Misschien ook maar proberen om appeltje te geven.
     
  14. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    he kreeg geen mail meer van dit topc denk al wat is het rustig hier haha

    [​IMG]

    ff esmay spam
     
  15. Coco

    Coco VIP lid

    Aug 31, 2007
    6,135
    0
    0
    omg. Rotterdam
    Dat zal dan denk ik wel aan de verhuizing liggen Flex.
     
  16. Coco

    Coco VIP lid

    Aug 31, 2007
    6,135
    0
    0
    omg. Rotterdam
    Leuke foto trouwens, wat een ondeugend bekkie zeg!
     
  17. bulldog

    bulldog Fanatiek lid

    Oct 2, 2007
    4,378
    0
    0
    NB
    zo ben weer naar het cb geweest
    hij weegt nu 8250 gr en is 71,5 cm..

    ga nu weer verde rmoet zo gaan werken ..
     
  18. Blue Bird

    Blue Bird Niet meer actief

    Nog steeds niks. Het KDV heeft het gisteren geprobeerd. Ben alleen benieuwd of ze vandaag ook nog zal eten. Ze zit weer op het KDV. Vanaf maart ben ik trouwens dinsdag en donderdag vrij. Heerlijk zeg. Maandag, woensdag en vrijdag werken.
     
  19. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    dankje wel meissie :)
     
  20. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    dat gaat ook goed zeg :D werkse
     

Share This Page