Juni 2008 mama's

Discussion in 'De mama's' started by Champy, Jun 16, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bwtje

    bwtje VIP lid

    Oct 8, 2007
    7,331
    0
    0
    Eindhoven
    Zo weer genoeg bijgekletst gister gewerkt en nu vanavond nog..de officiele laatste dienst..dan lekker paar daagjes vrij..Gaan we gewoon weer verder in huis freubelen!
    Vanochtend ook weer zitten klussen en nu ga ik ook weer verder!

    Denk dat we straks weer opnieuw foto's moeten laten maken hahahaha!

    Fijne dag geniet van de zon!

    Ik ben zojuist ook met Sem ff in het park geweest, want dametje kan al zonder zijwieltjes fietsen goed he!?
    Vind het zo knap!

    Doeg!
     
  2. bwtje

    bwtje VIP lid

    Oct 8, 2007
    7,331
    0
    0
    Eindhoven
    Nog ff spammen :

    [​IMG]

    Mangomonster
     
  3. bwtje

    bwtje VIP lid

    Oct 8, 2007
    7,331
    0
    0
    Eindhoven
    Eva staan!

    [​IMG]
     
  4. bwtje

    bwtje VIP lid

    Oct 8, 2007
    7,331
    0
    0
    Eindhoven
    Lol samen in bed!

    [​IMG]
     
  5. linda221

    linda221 Fanatiek lid

    Jun 5, 2007
    3,274
    0
    0
    apothekersassistente
    beverwijk
    @blondie! jeee gefeliciteerd meid! wanneer ben je uitgerekend? idd was een vruchtbaar forum zeg jeetje...;)

    @coco hier ook een driftkikkertje en mag niets afpakken want dan is het krijsen..knap dat je nog steeds bv geeft

    @ilona wat een lieve foto zeg!

    iemand vroeg wat over hoeveel we terug krijgen van de belasting..wij krijgen 1600 euro terug :) als je meer dan 6 maanden in 2008 een kind in je huishouden hebt gehad dus voor 1 juli is geboren dan krijg je zo'n 1000 euro van de belasting...echt relax...(genaaid als je kindje 1 juli en daarna is geboren..) :) me schoonvader heeft het ingevuld en die is accountant dus dat zit wel goed ;)

    @mamakaatje fijn dat jullie het naar je zin hebben gehad en dat evy weer is opgeknapt...was het wel leuk dat om en om skieeen?

    @mineke heel veel beterschap voor judith! hopelijk knapt ze snel op!
     
  6. linda221

    linda221 Fanatiek lid

    Jun 5, 2007
    3,274
    0
    0
    apothekersassistente
    beverwijk
    @bwtje wat een mooie meiden zeg!
     
  7. bwtje

    bwtje VIP lid

    Oct 8, 2007
    7,331
    0
    0
    Eindhoven
    Eva's favo stoeltje!
    [​IMG]
     
  8. bwtje

    bwtje VIP lid

    Oct 8, 2007
    7,331
    0
    0
    Eindhoven
    Oefenen met staan

    [​IMG]
     
  9. bwtje

    bwtje VIP lid

    Oct 8, 2007
    7,331
    0
    0
    Eindhoven
    Kiekeboe!

    [​IMG]
     
  10. bwtje

    bwtje VIP lid

    Oct 8, 2007
    7,331
    0
    0
    Eindhoven
    Heel handig tv kijken zo!

    [​IMG]
     
  11. bwtje

    bwtje VIP lid

    Oct 8, 2007
    7,331
    0
    0
    Eindhoven
    dank je!
    :D

    Zo nu ga ik weer eens wat doen!
     
  12. Diadeem

    Diadeem Fanatiek lid

    Feb 2, 2008
    4,378
    0
    0
    Bondie: GEfeliciteerd met je zwangerschap, als ik je banner zie. :D

    bwtje: leuke foto's en volgens mij bij een volgend kind krijg je dat niet van de belasting. Tenminse als wij het goed gedaan hebben. ;)

    Bedankt voor al jullie meedeleven.!
    We zijn net ontslagen uit het ziekenhuis. Toen ik gisteren langs de huisartsenpost ging moest ik gelijk blijven. Ze was aan het uitdrogen en moest daar ongeveer nog anderhalf uur wachten toen deed ze bijna helemaal niks meer. Ik heb het niet breed gehad, leek net of ze .... was. :cry: Zij de zuster ook op de kinderafdeling, ze heeft 6 uur aan de sonde gelegen met ORS. Sinds vanochtend gaat het beter, ze had 1 diarree broek in het ziekenhuis toen kreeg ze nog 100ml sonde. Maar toen de kindarts kwam zei hij dat ik precies op tijd was en dat ze weer naar huis mocht. Ik was echt verbaasd. :rolleyes: Het gaat beter maar vind het nog wel een beetje griezelig nu thuis. Net 4 soorten drinken geprobeerd omdat ze niet wilde, heb straks een verwend kind hier lopen. :) Maar vooruit ze wilde niet dus nog maar fruit gegeven, gelukkig staan haar ogen veel beter. Ben wel verbaasd dat zo'n gezond kind in twee dagen helemaal uitgeteld is. :( Ze was in 2 dagen tijd een pond afgevallen. Maar dat komt vast wel weer goed.. ;)
     
  13. Zonneschijn

    Zonneschijn Fanatiek lid

    Jan 13, 2007
    1,656
    0
    0
    Eindhoven
    Dat is even schrikken zeg! Gelukkig gaat het nu langzamerhand weer wat beter met d'r! Kan soms snel gaan hè met het uitdrogen, vreemd is dat. Het zal vooral vocht zijn dat ze is kwijt geraakt denk ik, dus dat zal er inderdaad wel weer snel aan zitten.
    Beterschap nog!
     
  14. Zonneschijn

    Zonneschijn Fanatiek lid

    Jan 13, 2007
    1,656
    0
    0
    Eindhoven
    Blondie, gefeliciteerd meid! Wat leuk zo snel raak! Ben je nu nog samen met flex een november-mama? En hoe voel je je, of misschien is het nog iets te vroeg om echt al iets te voelen?

    Bwtje, leuke foto's hoor van jullie meiden!

    We gaan zo op kraamvisite bij de buren, ze hebben een meisje gekregen een paar weken geleden. Dus een nieuw vriedinnetje voor Senna...
    Tot later!
     
  15. Moonfairy

    Moonfairy VIP lid

    Oct 12, 2007
    6,168
    1
    0
    on the moon
    Hey meiden, alles goed hier?
    @blondie,wow van harte gefeliciteerd..Echt leuk een brusje voor luuk ;)

    @bwtje wat een leuke foto's en wat een schattige meisjes heb je toch :D

    @ mineke,Beterschap met je meisje.

    Hier gaat alles lekker,ben gisteren voor het eerst met jinthe op de fiets geweest,ze vond het GE-WEL-DIG! zal later ff een foto'tje plaatsen :D

    Mijn vriendin haar vliezen zijn vanacht gebroken om 4 uur precies op de uitgerekende dag :D maar ze heeft nog steeds geen weeen om 6 uur weet ik meer,zal het wel ff laten weten :D

    Fijne middag verder!
     
  16. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    @ blondiue yesss gefeliciteerd! wanneer ben je uitgerekend?

    @ mineke beterschap voor je meisje

    En wat een leuke foto's komen er weer langs :D
     
  17. Sjoon

    Sjoon Fanatiek lid

    oooow, dus daar ligt dan aan met de belastingdienst. wij krijgen normaal iets van 800 terug, en nu dus 1800....

    leuk man, kan ik een moederfiets kopen! hahaha

    wou blondie gefeliciteerd! hoe voel je je nu?
    en flex, heb jij weer nieuwe medicijnen? of nog niet?

    mineke wat een geluk dat je er optijd bij was voor je meisje. uidrogen gaat heel snel idd. ik had dat met chiel ook, hij was dan niet zo veel afgevallen, maar niks binnenhouden en op maandag helemaal geen plasluier meer gehad. dus dan maar naar de dokter. liever een keer te veel dan te laat zeg maar. hij had toen ook de eerste nacht om de 3 uur 150 cc ors gekregen via sonde.
     
  18. Sjoon

    Sjoon Fanatiek lid

    bwtje leuke foto's! en wat een leuke stoel zeg!
     
  19. Sjoon

    Sjoon Fanatiek lid

    ilona jou foto van ruben is ook erg mooi! ik zou hem idd ook wel (op canvas) laten uitvergroten (weet niet meer wie dat nog meer zei). echt mooi!
     
  20. xxxxx1974

    xxxxx1974 Fanatiek lid

    Mar 29, 2008
    1,553
    0
    0
    gefeliciteerd! Had je het toch goed opgemerkt. Wat had je voor symptomen?
     

Share This Page