Juni 2009 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Dootje24, Sep 22, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. McGyver

    McGyver Niet meer actief

    denk dat ik zo maar vast aardappels ga schillen voor de hutspot
     
  2. McGyver

    McGyver Niet meer actief

    @sarah succes met de keuken en alles waar je druk mee bent...
     
  3. McGyver

    McGyver Niet meer actief

    Top 10 dingen die je NOOIT tegen een zwangere vrouw zou mogen zeggen!

    1."Wow, jij bent dik!"Hmmm. Zwangere vrouwen vinden dit echt heel leuk om te horen, echt. Net zo leuk als jij het vindt om te horen dat je kont echt heel dik is. Wanneer je dit ooit tegen een NIET-zwangere vrouw zou zeggen, had je een klap voor je kop gehad. Ik begrijp niet zo goed waarom mensen denken dat het nu WEL oké is om te zeggen dat je dik bent omdat een vrouw zwanger is.
    Enige juiste reactie: Ja, jij bent ook echt dik! Ik ben zwanger, wat is jouw excuus?

    2. "Zou je dat wel eten?"
    Nee, ze zou dat niet moeten eten. Dus? Is het vergif? Is het een kilo brownies? Niet? Waarom begin je er dan over? Zwanger zijn betekent dat er een nieuw mensje groeit binnenin je lijf. Het betekent soms dat je lijf schreeuwt om iets niet zo gezonds!
    Enige juiste reactie: Moet je zo nieuwsgierig zijn?

    3. Is je baby op een natuurlijke manier verwekt?
    Wat betekent dat precies? Zijn niet alle baby's natuurlijk? Mits je niet aan het praten bent met je beste vriend, is deze vraag compleet onbehoorlijk. Ook insinueert het dat er verschil is tussen baby's die zonder hulp zijn 'gemaakt' en een die wat extra hulp nodig heeft gehad.
    Bovendien is dit een zeer persoonlijke vraag over haar en haar man zijn reproductieve organen!
    Enige juiste reactie: "Nee, het is eigenlijk een alien die in mijn baarmoeder is geplaatst. Erg onnatuurlijk, inderdaad."

    4. Weet je zeker dat je geen tweeling krijgt?
    Zie irritant commentaar nummer 1. Wanneer er niet wordt gesproken over een meervoudige zwangerschap, vraag het dan ook niet. Want wat een zwangere vrouw hoort is: "Gee, wat ben je dik!"
    Enige juiste reactie: Oh, ik wist niet dat je een dokter was? Kun je me dan ook het geslacht van het kindje vertellen? En wanneer het wordt geboren?

    5. Oh! Mag ik aan je buik zitten!
    Het antwoord is "Nee". Simpel. Wanneer je een vreemde bent is het zelfs: "Hallo! Tuurlijk niet!". Einde discussie. En ben je zo'n persoon die gewoon aan de buik zit zonder het te vragen, speelt echt met vuur!Eens even kijken, de vrouw is oncomfortabel, hormonaal en kampt met een lichaamsgrootte-uitdaging. Wil je echt aan haar zitten en zien wat er gebeurd?
    Enige juiste reactie: Zeg niks. Grijp gewoon zijn of haar buik en wrijf heen en weer.

    6.Wanneer ben je uitgerekend?
    Lijkt een onschuldige vraag, valt onder 2 catagorieen, beide met hun eigen level van irritatie. Éen, de persoon die je het vraagt is misschien wel helemaal niet zwanger. Daarnaast lijken vrouwen die net bevallen zijn nog steeds zwanger, en ik kan je verzekeren, jij wilt niet degene zijn die deze vraag stelt aan deze humeurige, moeie, hormoon-razende post-partum vrouw.
    De tweede catagory is dat het eigenlijk zwangere persoon deze vraag al wel, oh, 5271 keer gevraagd is. Vandaag. Is het werkelijk zo belangrijk? Waarschijnlijk zal de zwangere vrouw deze informatie vanzelf een keer verschaffen.
    Enige juiste reactie: Wanneer bij JIJ uitgerekend? ( werkt het beste op vrouwen, die niet zwanger zijn)

    7. Als je denkt dat nu al erg is, wacht maar tot de baby er is!
    Dit is meestal gerelateerd aan verschillende problemen, maar elke zwangere vrouw heeft vooral de klacht; gebrek aan slaap. Geloof me. Een zwangere vrouw die al een week geen goede nachtrust heeft gehad door snurken, maagzuur, minstens 20 keer plassen en elk ander assortiment van zwangerschapssymptomen wil NIET horen dat het nog erger wordt.
    Enige juiste reactie: Nou, Ik kan de baby dan toch wel een keer bij jou brengen voor een lekker nachtje slaap?

    8. Laat mij je mijn horror-bevalling vertellen!
    Oke, dit wordt niet eens gezegd, ze beginnen gewoon. Deze genegeerde opmerking brengt vooral vrouwen die hun eerste kindje verwachten nogal in paniek. Zij hebben zowieso al stress van de komende bevalling. Voedt die stress niet.
    Enige juiste reactie: Goed verhaal! Laat mij je vertellen over mijn laatste ochtendmisselijkheid/ het rare gevoel in mijn borsten etc.

    9. Ben je klaar voor een baby?
    Nee! Wie wel ooit? Meeste zwangere vrouwen zijn bang en onzeker over het antwoord op die vraag, in ieder geval een beetje. Geef een zwangere vrouw niet nog meer stress. Wanneer de baby er is, zal ze 1 blik op haar kindje werpen en dan zal ze meer dan klaar zijn.
    Enige juiste reactie: Ben jij klaar voor een trap richting je kin?

    10. Wauw, jij ziet er moe uit!
    Duh! Ze heeft geen goede nachtrust gehad sinds, nou, de verwekking. Natuurlijk ziet ze er moe uit! Waarschijnlijk kostte het haar vanochtend elke ons energie die ze had om uit bed te komen. Daarna moest ze waarschijnlijk overgeven.
    Zwangere vrouwen voelen zich al dik, lelijk, er gebeuren allemaal vreemde dingen met haar lijf en ja, ze zijn uitgeput! Het is zo lastig om je mooi te voelen. In plaats van hoe slecht een zwangere vrouw er uit ziet, waarom niet vertellen hoe mooi ze is?
    Enige juiste reactie: Jij ziet er ook beroerd uit, wat is jouw excuus?
     
  4. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    Oct 1, 2008
    7,728
    0
    0
    Mac: Ja volgens mij echt alles ! :)

    Leuke tekst !
    Ik ga ook maar eens aardappels schillen voor de purree!
     
  5. Snieke83

    Snieke83 Fanatiek lid

    Jan 8, 2009
    2,234
    0
    36
    haha

    het is me wat. Of als mensen ongevraagd tegen je buik beginnen te praten. Zo van: jij bent alleen maar een broedkip daar praat ik niet tegen.

    moet zeggen dat er niet zo vaak mensen ongevraagd aan mijn buik zitten. Heeft toch geen zin, want onze frummel beweegt alleen maar als pappie of ik of de kat komen buurten :D
     
  6. Snieke83

    Snieke83 Fanatiek lid

    Jan 8, 2009
    2,234
    0
    36
    leuk zeg :D hier gaat oma ook aan de slag, met de stof die hetzelfde is als het behang, maar ik vind 1 dekbedsetje een beetje weinig. Ik denk dat ik er gewoon een wit lakensetje bijkoop ofzo, als reserve.

    wat voor strijkapplicaties heb je erop?
     
  7. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,025
    901
    113
    hier 3 identieke setjes... 1 in het bekende polkadotje, 1 in een klein ruitje, en 1 met een grote ruit.

    er komen sterretjes op en in het midden een boertje en boerinnetje, kussend...

    http://www.applicatie-en-zo.nl/?menu=ca ... yID=347152
     
  8. marb

    marb VIP lid

    Oct 21, 2007
    11,070
    4,729
    113
    Zo hee... Ben ik even weg en zijn er tig pagina's bij :)

    Was gezellig met mvb, we zijn ook nog bij de prenatal geweest en ik heb eindelijk wat spullen gekocht (boxkleed, moltons en een bijtring). Jeej :)
    Enneh... we wonen helemaal niet dicht bij elkaar. Ze is gewoon zo lief om 2,5 uur onderweg te zijn naar mij toe :confused: (en nu is ze weer 2,5 uur onderweg...) Maar volgende keer ga ik die kant op, hoor :oops:

    Meeting vind ik ook leuk! :D

    Heb wel teruggelezen, maar heb het niet goed bijgehouden.

    @ Rianne: hmmm... kan ik me voorstellen. Tis ook heel dubbel natuurlijk! En t allerliefst wilde je natuurlijk dat je ouders gewoon gelukkig waren met elkaar zonder problemen... Sterkte :(

    @ mandy: fijn dat het toch allemaal gewoon goed was! Heb je nog steeds bloedverlies dan?

    @ Mac: jeetje, weer allemaal leuke spulletjes gekocht :D
     
  9. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    Jul 24, 2008
    11,311
    0
    36
    hoi hoi meiden,
    pfff was me het dagje weer wel.... laatste rapportgesprekken gehad.
    Kon ik eindelijk naar huis...... lekke band :(.

    Vanavond naar de vk.

    Heb nog niet bijgelezen, sorry.....

    Kreeg het gister wel ineens benauwd over wat we hier alemaal nog moeten doen...... Van het weekend behang bestellen en dan volgende week behangen op de babykamer. Over 4 weken komen de spullen.
    Dan moet er nog heel veel gekocht wordne........
     
  10. tamtam78

    tamtam78 VIP lid

    Jul 12, 2008
    5,303
    41
    48
    Female
    huisvrouw en schoonmaakster
    Gelderland
    Hallo dames,

    Wil even vertellen dat de pret echo heel mooi was :)
    De foto's waren niet heel duidelijk, want hij ligt dicht tegen mijn baarmoeder want aan, maar het gezichtje konden we goed zien.
    Hij lijkt het boven lipje van papa te hebben haha
    De lengte en gewicht waren ook goed alleen de beentje liepen een ongeveer een week voor, maar verder was alles goed.
    Ben nu weer gerustgesteld.
    De foto's ga ik er zo op zetten.
    Heb verder nog niet bijgelezen :oops:
     
  11. marb

    marb VIP lid

    Oct 21, 2007
    11,070
    4,729
    113
    @tamtam: fijn dat alles goed was! :D

    Oh! Mijn neef heeft een zoontje gekregen. 11 pond :confused:
     
  12. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,025
    901
    113
    wow 11 pond... hoe is het met de mama?
     
  13. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,025
    901
    113
    :oops: bijna vergeten :oops:

    Basmalah, nog gefeliciteerd met je verjaardag. Hoop dat je een leuke dag gehad hebt
     
  14. McGyver

    McGyver Niet meer actief

    wow wat lief van MVB, leuk hoor!
     
  15. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,025
    901
    113
    ~Agenda~

    Meris, gyn ivm spataderen

    Jent, voorlichtings-spreekuur ziekenhuis
     
  16. McGyver

    McGyver Niet meer actief

    @tamtam wat fijn dat de echo zo mooi was!
     
  17. McGyver

    McGyver Niet meer actief

    dames succes morgen!
     
  18. marb

    marb VIP lid

    Oct 21, 2007
    11,070
    4,729
    113

    Weet ik niet! Dit is alles wat ik weet, zelfs de naam is nog niet bekend. Ze wonen in Australie, dus het gaat allemaal nogal via-via ;)

    @ dames met afspraak bij gyn/ziekenhuis: succes morgen.
     
  19. girafje

    girafje Fanatiek lid

    Aug 27, 2008
    2,136
    0
    0
    leerkracht
    Noord Holland
    @ Smiley: Ik heb zelf een tijdje geleden ook mijn kleding maar eens uitgezocht.
    Uiteindelijk met 3 vuilniszakken vol naar depot van het Leger des Heils gegaan.
    Vind het wel een fijn idee dat een ander er mogelijk weer erg blij mee is.

    @ Mac: Geweldige lijst!

    @ Jolan: Heerlijk gevoel he, de laatste rapportgesprekken!
    Heb ze zelf al een paar weken geleden gehad, heb nu helaas nog wat “zorg” gesprekken.

    @ Tamtam: Fijn dat alles goed was!

    @ Marb: Dat is een flink kereltje. Zou niet willen ruilen met de moeder.

    @ Basmalah: Gefeliciteerd!

    Hoera, de meubels staan in de babykamer! Wordt al een stuk echter zo.
    Nu nog de kleine dingen en de gordijnen. Foto volgt snel.

    liefs girafje
     
  20. marb

    marb VIP lid

    Oct 21, 2007
    11,070
    4,729
    113
    @ girafje: hihi, de moeder is ook flink :p Maar idd... 11 pond... Pfff....

    Wat leuk dat je de meubeltjes hebt voor de babykamer! Kan me voorstellen dat het daar 'echter' van wordt. Ik kan ook niet wachten! :D
     

Share This Page