Juni 2009 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Dootje24, Sep 22, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vinnies

    Vinnies Bekend lid

    Oct 20, 2008
    674
    1
    18
    Zoetermeer
    @mandy grappig dat je broer ze installeerd, is hard werken, als ik die jongen hier weleens bezig zie. Die pijn ken ik niet. Mischien ook een soort groeipijn?
    @Nathalie3004 nog niet! Schandalig. Ik heb ook weinig gedaan hoor maar me werk is ook bijna af. Anders krijg ik weer van die rotklusjes.
    @Basmalah goeie tip The hills kijken ik ben nu vuurzee aan het kijken op internet. Is wel een spannende serie.
     
  2. mandy1

    mandy1 VIP lid

    Jan 31, 2007
    6,881
    1
    0
    restaurantmedewerkster
    baarn
    @vinnies het is inderdaad hard werken haha mijn kleine broertje heeft gewoon spierballetjes!
     
  3. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    Oct 1, 2008
    7,728
    0
    0
    Mandy: de pijn die je omschrijft heb ik al week of 8, dagelijks ...
    Bij de vk dachten ze dat ik ontstoppingen in mijn darmen had dus kreeg lactulose. Dit helpt niet.
    Ik was gisteren bij mijn vk. Ze denkt dat het gewoon de groei is. Ik ben best klein dus alles zit gewoon propvol van binnen. Al je organen worden omhoog gedrukt. Bij mij doet ook mijn hele huid pijn maar het voelt ook net alsof het verdoofd is.
    Soms is het echt niet te houden, alleen plat liggen helpt.
     
  4. Vinnies

    Vinnies Bekend lid

    Oct 20, 2008
    674
    1
    18
    Zoetermeer
    @mandy , hahaha klein broertje met spierballen zie nu echt een klein jongetje voor me. hihi.
     
  5. mandy1

    mandy1 VIP lid

    Jan 31, 2007
    6,881
    1
    0
    restaurantmedewerkster
    baarn
    @rianne inderdaad dat is het, het zijn niet mijn darmen. het zal inderdaad de groei wel zijn.
    @vinnies haha hij is bijna 2 meter :) .
     
  6. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    Nov 12, 2008
    8,094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    Ik denk ook de groei Mandy!

    Ik vind mijn buik soms erg gevoelig rondom mijn navel. Ook zo'n irritant gevoel :D
     
  7. Snieke83

    Snieke83 Fanatiek lid

    Jan 8, 2009
    2,234
    0
    36
    Hm wat raar dat dat overal weer anders is, mijn vk zei juist dat ik wel moest gaan en bij mij helpen die bekkenband en de oefeningen echt. De fysio zei dat je, als je zulke bekkenklachten krijgt, het doel van het weekmaken van je spieren voorbijgeschoten is. Bovendien is de kans groot dat je door de pijn een verkeerde houding aanneemt en dat het daardoor alleen maar erger wordt. Ik zit nu bij een Mensendieck therapeut, en ze heeft me ook al allerlei tips gegeven hoe je thuis anders kan zitten om bepaalde spieren te ontlasten.
     
  8. Snieke83

    Snieke83 Fanatiek lid

    Jan 8, 2009
    2,234
    0
    36
    rianne en mandy, klinkt rot die pijn! Helpt lekker warm in bad (eventueel met ben en jerry's ;) ) ook niet?

    trouwens van die kalenders dat lijkt me echt overdreven, alsof je met een stopwatch moet gaan zitten tellen of je kleine "het nog wel doet ". Ik heb steeds dat ie een paar dagen bijna de hele dag actief is, en dan een paar dagen heel weinig, maar dan zal ie wel aan het groeien zijn en veel slapen. Niet te druk om maken.
     
  9. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    Nov 12, 2008
    8,094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    Hmmmm mijn laars zit ineens heel strak om mijn been (iig strakker als normaal). Heb ik nooit last van gehad, meestal waren mijn beentjes te dun :D

    Oh stagiaire is er nog niet! 4,5 uur in het ziekenhuis, ik vind het knap!
     
  10. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    Oct 1, 2008
    7,728
    0
    0
    Haha ja een bad helpt wel, voor heel even. De pijn begint meestal ergens in de ochtend bij mij en houdt aan tot ik weer naar bed ga. Dus kan moeilijk de hele dag in bad liggen. Bij mij begint het altijd aan de linkerkant bij mijn maag en aan het eind van de dag is het over mijn hele bovenbuik. Ik draag ook echt heel rond. Sommigen hebben een mooi buikje onderin, maar omdat ik zo'n kort bovenlijf heb drukt alles gewoon tegen mijn ribben aan. Kan niet wachten tot de beeb gaat indalen.


    Zo net even beneden gestofzuigd en gedweild. Zit nu uit te hijgen op de bank! Straks maar even naar mijn moeder. Die past op vrijdag op mijn nichtje van 3. Misschien ergens een ijsje eten ofzo.

    Heel raar, maar ben sinds ik zo "burgelijk" ben geworden (relatie met iemand van 32, huisje, niet meer stappen) een hoop "vrienden" kwijtgeraakt die ik altijd met stappen zag. Ik mis dat nu echt wel, vooral de dagen dat mijn vriend aan het werk is en ik vrij ben. Vraag me af hoe ik het verlof door ga komen. Als de beeb is geboren moet ik maar veel leuke dingen gaan doen zoals babyzwemmen enzo, andere mamas ontmoeten uit de buurt. Voel me echt zo stom dat ik zo weinig echte vrienden heb. Einde ego :)
     
  11. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    Oct 1, 2008
    7,728
    0
    0
    nathalie: Vocht? Ik ging laatst schoenen passen en ik paste maat 38 gewoon niet meer !
     
  12. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    Nov 12, 2008
    8,094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    Ik heb vanochtend heel toevallig nog gekeken naar mijn enkels. Toen helemaal niets te zien. Laars zit ook niet strak bij mijn voeten, maar meer om mijn kuit :D
     
  13. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    Hier even snel van moi

    @Rianne ik vind het niet stom dat je weinig vrienden hebt. Ik heb ook bijna niemand hoor :oops: . Misschien 1 vriendin met wie ik dan vanmiddag wat ga drinken, die zie ik niet vaak meer omdat ik nu niet meer in Boskoop woon maar in Z'meer. En andere vriendin woont nog verder weg en heb ik al een jaar niet meer gezien. Mijn beste vriend woont in Leiden en die heeft het ook altijd druk.
    Ik zit ook veel in mijn eentje en weet ook echt niet hoe ik mijn verlof door moet komen want ik ken amper iemand hier...

    @Mandy ja mn schoonpa ik weet het maar nu maak ik me ook niet meer durk meer op het moment zelf.

    Mn rug kweet niet ik denk ook knellende zenuw ofzo lekker is anders iig.

    Sorry voor de rest ben ik het een beetje kwijt. Vriendin komt me zo ophalen gaan we naar het Noord-Aa is een strandje.
     
  14. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    Oct 1, 2008
    7,728
    0
    0
    Aaliyah: Ja snap je helemaal, jij mij ook zo te lezen. Ik ben er denk ik gewoon een beetje uitgegroeid. IIk ben ook 2 keer verhuisd. En ik werk natuurlijk ook normaal onregelmatig en om het weekend. Kan er nu, door de hormonen :), gewoon een beetje verdrietig om worden. Maarja, komt allemaal wel weer.

    Geniet in de zon vanmiddag.
     
  15. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    Nov 12, 2008
    8,094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    Rianne, soms kun je maar beter 1 goede vriend hebben dan een groep die zeggen dat ze je vriend zijn :D

    Ik heb denk ik een stuk of 4 vriendinnen die ik zeker wekelijks zie. Is al druk genoeg ;)
     
  16. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    Heb ik ook hoor meid, ik kan soms ook wel huilen erom. Dan voel ik me heel zielig en alleen. Het is gewoon balen en ik snap ook wel met onregelmatige tijden want dat heb ik normaal ook. Weekenden, avonden en met feestdagen werken...Ik snap het helemaal!
    En iedereen heeft het altijd maar druk met van alles...Ik niet
     
  17. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    Nov 12, 2008
    8,094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    Nou mijn stagiaire belde net eindelijk. Ze komt niet meer vandaag.
     
  18. mandy1

    mandy1 VIP lid

    Jan 31, 2007
    6,881
    1
    0
    restaurantmedewerkster
    baarn
    @snieke ik heb helaas geen bad, maar de ben & jerry's helpt wel denk ik!
    @rianne jamme is dat he, maar dat zijn dan ook geen echte vrienden.
     
  19. Vinnies

    Vinnies Bekend lid

    Oct 20, 2008
    674
    1
    18
    Zoetermeer
    @ Rianne, ik kan me voorstellen dat dat rot voelt! ik merk ook wel nu ik zwanger ben dat mijn vriendinnen weinig intresse in me tonen. Ze gaan altijd met zn allen stappen en ik ga niet meer mee. Maar ik heb ook wel nog genoeg leuke echte vriendinnen en mijn moeder.
    1tje heb ik 2 jaar geleden op sporten ontmoet dus mischien toch proberen nieuwe vrienden te maken. Zet desnoods een advertentie ofzo? Mischien hier op het forum, mischien woont er een leuke meid bij je in de buurt.

    @buddie bovenstaande geld ook voor jou natuurlijk. Maar als ik straks ook verlof heb dan kom je toch een keer gezellig bij mij wat drinken, ik woon al me hele leven in zoetermeer, ken alle leuke plekjes hihi.


    @Nathalie3004 is je stagaire er al?
     
  20. Vinnies

    Vinnies Bekend lid

    Oct 20, 2008
    674
    1
    18
    Zoetermeer
    @Nathalie3004 oh lees net dat ze afbelde. Lekker optijd!
     

Share This Page