Idd erg lang haha, ik vond al dat ik lang moest wachten (is niet zo maar zo voelt het wel natuurlijk)! Heb je dan ook de intake, of al eerder? Ik mag volgende week de echo aaarghhh ben nu al zenuwachtig.
Ik heb dan tevens gelijk ook de intake Maar moeders ik ga effe het huisje schoonmaken spreek jullie wel weer
goedemorgen dames, zo hier lekker op tijd mn bed uit, want ik zou gaan zwemmen met een vriendin, gaat w.s. niet door hoor ik net. over een half uur weet ik meer. achja, heb er al geen zin meer in haha. hier verder alles oke. dames met echo intake enz... veel succes @mama van britje, wat fijn dat het goed is. xxx
dit is het oprekken van je baarmoeder...don't worry...ik heb het de eerste maanden ook heel erg gehad....zo erg dat ik dacht dat het mis ging....
Ow das ook minder zeg, ik moet van 12-18 misschien maar tot 17 dat is wel lekker maar toch geen zin in haha echt erg heb nergens meer zin in behalve lekker nix doen
over 15 min weet ik of het zwemmen met mn vriendin wel of niet doorgaat. dan ga ik ook ff lekker met de hond wandelen.
Ja idd....maar soms vind ik het echt irritant haha. Moet nog zoveel gebeuren dan en dan lig ik wat op de bank haha. Hoop iig niet dat dat zo de hele zwangerschap blijft gaan haha!
Bah en zit nu de hele dag in spanning voor morgen haha dat maakt t nog erger...klaag klaag klaag. Heb echt een baaldag vandaag sorry!
ze zeggen dat je tweede deel vd zwangerschap fitter wordt. dus komt vast goed. is ook spannend morgen maar meis blijf positief! baaldag mag af en toe ook hoor, hebben we allemaal wel is last van!
Ja ik weet t....mag ook niet klagen heb 2 weken terug al een echo gehad en toen klopte het hartje al.Maar toch blijf ik zo onzeker hihi