Hmmm... daar zou t ook wel door kunnen komen. Veel drinken helpt wel. Vind je t met een beetje roosvicee ook niet lekker?
Ik ben nooit echt een grote "drinker" geweest. Nu probeer ik zoveel mogelijk te drinken. Thee en koffie staan me een beetje tegen. Appelsap vind ik ineens heel lekker
MArgot ik heb vandeweek een echo gehad met 9 weken en een beetje...en er was veel te zien (album staat echo) bij mij heeft onze vk wel naar hartje geluisterd en gevonden..dus denkd at het aan je vk ligt of ze het willen proberen te vinden of het er nog te vroeg voor vinden
Man, ik ben ineens gek op yoghurtdrink aardbei (fristi dus)! Echt bizar, zelfs toen ik klein was lustte ik dat niet eens...
@Mandy1 Hoi over het moeheid gesproken,ook ik heb al een paar dagen er last van en vaak doe ik dan een middagdutje met me dochtertje en dan ben ik weer effe fit! Over de puisten gesproken,ik heb nu ook 3 joekels :thumbdown: en komen elke keer op de zelfde plek terug,voor heen heb ik er geen last van gehad. Ik heb gelezen door de veranderingen in je hormoonhuishouding kun je in de eerste maanden van je zwangerschap last krijgen van puistjes. Na de tweede of de derde maand verdwijnen ze meestal weer,omdat dan de doorbloeding beter wordt en je meer vocht vasthoudt. Gelukkig!
Ik heb ze ook hoor. Pukkels! Overal! grrr.. voel me weer net als toen ik puber was haha. Ben ook zo ontzettend moe.. heb me nu 2 dagen ziek gemeld. Voel me ontzettend schuldig want ik ben niet echt ziek, maar wel ontzettend moe, heb net een nieuwe baan en kan me echt niet concentreren... misschien moet ik het maandag maar gaan vertellen dat ik zwanger ben.. heb ik tot nu toe nog niet gedaan.
Yippie! Ben vandaag 10 weken! toen ik afgelopen zaterdag 3 dagen terug gezet was leek het net alsof de 10 weken grens maar niet ging komen! Ik las ergens dat het kindje als het goed is nu helemaal af is. Alles gaat alleen nog maar groeien vanaf nu. Heerlijk idee!
Ik heb heel erg last van bultjes/pukkeltjes op mijn hals en decolleté. Ook kreeg ik te horen dat mijn huid verstopt is. Heb een afspraak gemaakt bij een schoonheidsspecialist om me eens lekker te laten reinigen
ALs je naar mijn echo kijkt lijkt het net alsof mijn beepje bijna niet genoeg ruimte heeft.. vindt het zo grappig.. want ik weet natuurlijk dat er boven veel meer ruimte is. maar als je het zo ziet wordt je bijna claustrofobisch haha
Slimme zet Nathalie! Misschien moet ik dat binnenkort ook een keer gaan doen. Heb ook echt veel meeeters ineens.
even een vraagje voor iedereen.. mijn schoonouders hebben een nieuwe woning gekregen, maar nu moet er natuurlijk geschilderd worden. Mag ik uberhaupt helpen? of is het verstandig om helemaal uit de buurt te blijven van verf of verflucht
Mijn zus had vorige week haar sleutel gekregen. Ik wist ook niet of ik mocht helpen, maar had heel toevallig net een boekje gekregen van VK. Daarin stond dat verf op terpetinebasis niet goed is. Verder mocht het gewoon.
Ik heb normaal gesproken nooit last van puistjes, maar sinds de zwangerschap heb ik wel hier en daar wel 1, grrrr. En 1 december a.s. trouw ik dus ik hoop zoooooo dat ze weg zijn. Trouwens wat ik me ook afvroeg: mag je onder de zonnebank als je in verwachting bent? En de verhalen rondom je haar verven tijdens je zwangerschap dat is me ook niet helder meer. Wie weet er meer over. Ik vergeet het elke keer te vragen aan de gyn.
Spannend! 1 december dat is het al snel zeg! Volgens mij is het verstandiger om niet onder de zonnebank te gaan. Ik weet niet precies of er meer redenen zijn, maar ik weet in ieder geval dat je er vlekken van over kan houden op je huid en ik meen dat ik ergens heb gelezen dat het niet goed is voor je beepje als de temperatuur in je buik te hoog word. Ik ben om deze redenen niet onder de zonnebank gegaan toen ik ging trouwen. je haar verfen volgens mij werd hier gezegd dat het geen problemen met zich mee zou moeten brengen. dus dan zou het kunnen? Misschien toch verstandig om er even op te googlen.
Spannend! 1 december dat is het al snel zeg! Volgens mij is het verstandiger om niet onder de zonnebank te gaan. Ik weet niet precies of er meer redenen zijn, maar ik weet in ieder geval dat je er vlekken van over kan houden op je huid en ik meen dat ik ergens heb gelezen dat het niet goed is voor je beepje als de temperatuur in je buik te hoog word. Ik ben om deze redenen niet onder de zonnebank gegaan toen ik ging trouwen. je haar verfen volgens mij werd hier gezegd dat het geen problemen met zich mee zou moeten brengen. dus dan zou het kunnen? Misschien toch verstandig om er even op te googlen.
Oeh, Smiley! 1 december is zeker snel! Ik trouw 4 januari, dat vond ik al gauw (en 4 april nog eens voor een feestje in NL, maar dan heb ik een dikke buik... Iemand nog een idee voor een jurk? Wil geen standaard witte trouwjurk, maar wel iets moois. Ben tegen die tijd natuurlijk 30 weken onderweg... )
Ik heb ook gehoord dat zonnenbanken niet goed is. Weet het niet zeker. Haar verfen weet ik ook niet. Ik had gehoord voor mijn zwangerschap dat het niet goed was, toen was ik nog blond, dus heb ik mijn haar donkerder geverfd ivm uitgroei. En nu hoorde ik weer ergens dat het waarschijnlijk wel mag Hoop van wel, want wil mijn haar wel weer een tintje lichter