@Meris, wat een leuke foto's en wat veel! @Sarah, ik heb mijn 20 wkn echo ook over 1,5 week en kan nu al niet meer wachten Het schijnt dat je op de tweede pretecho (rond 28 wkn) al een heel goed beeld heb van hoe je kindje er in het echt uit komt te zien. Kunnen we alvast kijken of we een Casanova in ons buikje hebben @Sunshine, bij het inschrijvingsformulier zat er 1 velletje bij over zwangerschapsbegeleiding kosten 49.50 EUR, 6 bijeenkomsten van 1.5 uur. Weet dus niet zeker of we over hetzelfde praten. Je moest ook aangeven welke dag/tijdstip je voorkeur heeft en ik heb woensdagavond van 19:00-20:30u opgegeven. Ben benieuwd of jij ook dezelfde cursus doet dan @Smiley, misschien wen je er wel aan dat ze zo druk is en slaap je daarom nu wel door Kan me voorstellen dat het wel fijn is om een nachtje lekker te slapen. @Inger, jullie willen het toch wel weten wat het wordt? Ik twijfel ook nog over de aerosleep, heb namelijk ook iets gehoord over the nanny-care ofzo. Wat uren werken betreft is dat heel persoonlijk, schrijf voor jezelf een aantal punten op die je belangrijk vindt (b.v. niet langer dan x dagen naar KDV of minimaal x dagen papadag etc). Succes met je keuze en maak je niet al te druk @Mandy, hopelijk ben je weer snel de oude dan met die zetpillen, want je hebt het wel zwaar gehad zo te lezen. @Pixie, ooh spannend hoor! Ga snel even wat doen, want heb het aardig druk vandaag! xx Anna
ik realiseer me net dat ik eigenlijk geen junimama meer ben, als je zwangerschapsuiker hebt word je met 38 weken opgewekt dus dat is rond 16 mei.... Maaaaaaaaaaaaaar ik blijf gewoon hier hoor!
He alweer wat nieuwkomers, de groep wordt nog wekelijks groter. cool. Zo weer een spannende dag voor 3 van ons. Trouwens mac ik vind 2x op een dag douchen wel erg veel dat is sowieso ontzettend slecht voor de huid of je nou wel of niet zwanger bent. ik heb zef af en toe u het idee dat ik ook wat begin te voelen al ben ik er nog niet zeker van, dus onderzoek duurt nog even hihi. Voordat ik meld dat ik de beeb voel hihi. vervelend al die bekkenklachten. Gabester ik hoop dat je genoeg rust kunt nemen. En voor alle andere ook heel veel sterke ermee. Ik hoop dat ik er geen last van krijg, al trekken af en toe de spieren in mijn benen en billen. oh dat is wel nieuws aichaa dat wist ik niet dus je gaat nu ook eerder met zwangerschapsverlof enzo. xxx joyce
Dames, die een aerosleep willen aanschaffen. Nemen jullie een Aersosleep matras of alleen een zo'n matrasbeschermer? Want ik heb ook ff gegoogled op aerosleep maar ik kom zoveel dingen tegen.
Bij mij zie ik hem ook niet. Heb marb al een pb tje gestuurd en zij gaat er na haar vakantie naar kijken.
en jahoor 2009 begint goed voor mij naar een wasmachine die het niet doet nu ook een droger die niet meer warm wordt!
euh ik heb niet gezegd 2 keer per dag douchen. alleen na het douchen in smeren! en ik douche vaak 's ochtends. twee keer per dag douchen is veel als je last van jeuk hebt ja, dus nu douche ik maar 1 keer per dag of per 2 dagen. voor mn zwangerschap soms wel 2 keer per dag.
das vervelend als de wasmachine en droger hun werk niet meer doen, die draaien vandaag hier ook op volle toeren, zo'n 4 wasjes moeten er gedraaid worden vandaag! ik ga doggie is ff uitlaten! xxx
Ja. Ze is helemaal gezond zo als het nu lijkt. Ze loopt niet achter in de ontwikkeling, is alleen nog klein. Heeft nu maatje 80 en word in maart 2. We moeten nu afwachten hoe de groei verder gaat, misschien moet ze groeihormonen. Ben ook benieuwd hoe het straks op school gaat, hopelijk ook goed.
volgens mij ook ik loop nu nog bij vk maar ga straks met 36 week naar gyn.. de vk doet de kraambed weer
onze 2e is een gezonde JONGEN! echo duurde lang en was heel onduidelijk. Kwam door onze kleine man, hij ligt nog achter mijn schaambot, helemaal in een hoekje en in een stuit. Wilde niet uit het hoekje komen, zelfs niet na veel gepor en liggen op m'n zij... ze hebben wel alles kunnen controleren, maar het ging moeizaam... maar alles ziet er goed uit