Ik vind ze heel klein uitvallen. Ze hebben heel vaak leuke dingen, maar ook redelijk aan de prijs vind ik hoor. En precies zoals je zegt is het een enorm gewurm om het aan te krijgen. Vooral haar armen door de mouwen heen krijgen is echt een gedoe. Ze zit normaal gesproken in 68 en bij Villa Happ denk ik 74 en misschien al wel zelfs 80 als ik het op de groei zou kopen.
Nee geen roze legging voor Maxime?? Inderdaad een mooi compliment voor je figuur. Myleene is ook een mooie naam zeg. weet je al een cadeau voor je man of moet je nog gaan verzinnen?
Dat is best lullig zeg dat je niet mee mocht doen. Zal wel vanwege eenheid zijn. Wel jammer. Hoe was het? Ik weet niet vanaf wanneer ze geen opvolgemelk meer moeten maar zou het zolang mogelijk proberen vol te houden, want er zitten belangrijke voedingstoffen in. Ik zou eerder iets minder bijvoeding geven dan nog een fles weglaten. Ik probeer altijd zo te doen dat ze kijkt en lacht en dan snel flits. Ik vind de lachende foto's van haar toch het mooist. Ook heb ik een paar huilende in de collectie hoor. Ik zit niet in de zorg, maar woningcorporatieland.
@Ilse: Haha, mannen! Geen idee hoe Villa Happ valt, kom daar eigenlijk nooit. @Sam: Uhm, heel veel haha! Op de gewone nintendo, super nintendo, nintendo 64, DS. Had een game verslaafd broertje @Snieke: Aparte naam Myleene, hoe spreek je het uit? Weet je al wat je gaat kopen voor je man?
Schoonbroertje is weer naar huis, ik heb ondertussen mijn strijk weggewerkt. Als ik toch sta te kletsen kan ik dat net zo goed doen met een strijkbout in mijn hand . Maandag en woensdag werken en dan 2 weken kerstvakantie! Manlief moet gewoon werken helaas, erg druk daar nu.
lekker 2 weekjes vrij dus. Ik ook, ik moet deze week (3 dagen) wel 4 lessen geven wow... en 4 stagebezoeken... Ilse, hoe is het trouwens met de buren?
marloes, ja idd daar zit ik bij dat klopt helemaal. Ja vond de rest van de markt ook vies tegenvallen eerlijk gezegd hoor!! wordt elk jaaar minder. ilse: Het was echt heeeel erg koud vond ik zelf hoor. Jamy was goed ingepakt kerstmuts op kerstpantoffels aan echt was zo'n leuk gezicht. ja het was voor de eenheid maar werd ik dus daarna door mijn moeder aangesproken dat er dus volop over mij geroddeld werd grrrr daar kan ik niet tegen he, zeg het dan in me gezicht zeg grrr. sorry ben er nog kwaad om...
@Marloes: Lekker hoor, dan heb je eigenlijk wel 3 weken vakantie . Jij geeft toch les op een middelbare school? Welk vak eigenlijk?
@Joa: Flauw idd, heb je ze er niet op aangesproken? Zou het ze gewoon vragen of ze wat te vragen/zeggen hadden. Heerlijk die geschrokken, knalrode hoofden dan .
lekker vakantie, als jullie vakantie krijgen ga ik weer zo ongeveer ant werk denk ik heb nog ongeveer een weekje nu. en dan heb ik er bijna 2 1/2 week opzitten dus dan kan ik weer ff vooruit joh, lerares lijkt me ook wel heel erg leuk, maar werk veel liever met me handen
mama: het probleeem is dat als ik iets zeg als ik boos ben, dan floep ik er dingen uit die ik er niet uit moet floepen. het probleem is dus dat ik niet weet wie het heeft gezegd, wou dat ik het wist. mama wil dus niet zeggen wie het heeft gezegd, omdat me moeder weet hoe ik kan reageren
op mijn diploma staat Juf Duits, maar ik geef ook Nederlands, ICT en zorg en welzijn... veel variatie he Vorige jaren gaf ik ook nog zwemmen
waar roddelen ze dan over, dat je je pak nog niet past of wat? Stap je toch over naar de harmonie. ik vond het vooral veel politieke partijen... raar hoor, vind dat daar niet thuis horen.
marloes: Juf duits vind je dat niet moeilijk neet uurlijk niet anders geef je geen les, hoe komt het dat je geen "zwemles"meer geeft. en mag ik vragen op welke school je les geef?? of waar???
marloes, nee idd veel politieke partijen, ik vind ook dat het er niet hoort maar denk dat ze daar anders denken, reclame maken he, is belangrijk voor ze waar ze over roddelen?? zal het stukje wat ik heb getypt naar de voorzitster hier zetten kan je het ff lezen, staat niet duidelijk in waarover, maar ik vind het vooral stoken waar ze mee bezig zijn in je gezicht vrolijk lief en aardig en achter je rug om zwart maken, daar kan ik niet tegen zeg het dan in me gezicht... ik kwam vandaag even kijken, helaas werd ik door mama aangesproken dat er onderling heel erg veel over mij gepraat wordt. ook vanwege dat ik "weer" niet meedeed. Ook wordt er in je gezicht heel erg aardig gedaan, en achter je rug om wordt er schijnheilig over je " gelult" Mama praat hierover niet mee maar observeerd heel erg goed!!! en dat er dus ik de ronde ging dat mijn collback ook in de hal ligt. NEE die ligt niet in de hal deze ligt gewoon bij M T . Deze heb ik netjes bij de rest van me spullen gedaan. Ik kan der ook niets aan doen dat ik helaas me pak niet aankan. Vond het ook teleurstellend dat ik dus ook niet mee kon maar ik snap dat jullie hebben besloten dat het vanwege de kleding niet door kon gaan. Heb dit ook netjes tegen K gezegd. dit heb ik kort samen geval ff gemaild, hoop niet dat het te bot overkwam want anders hebben ze gewoon pech hoor
omdat het niet meer mag. Ik heb vroeger zelf heel veel gezwommen en mocht daarom zwemles geven op school. Maar nu mag dat niet meer ivm de verzekering, omdat ik daar officieel natuurlijk niet voor bevoegd ben. ik geef les in breda, vmbo met lwoo (leerwegondersteuning) Alleen leerlingen die dus iets 'extra's' hebben...
hoi meiden ik zit in de trein van groningen naar amsterdam dus heb eindelijk ff tijd om te reageren. Emma ligt lekker in de wandelwagen te slapen maar wat een gdoe zeg met die wagen in de trein en ik had ook nog de maxicosi apart mee want mijn zusje kwam ons met de auto van het station halen Over opvolgmelk. Nummer 2 is tot 10 maanden en dan nummer 3. Vanaf 1 jaar mogen ze gewone melk maar je kan ook doorgaan met poedermelk. Ik denk dat ik dat doe want ik heb geen zin om steeds verse melk te halen en zo duur is kruidvat voeding ook niet zeker bij twee flesjes per dag. En ik heb het idee dat dat ook iets beter is. Over zoetigheid: hier ook niet. Ik wil nog niet dat ze aan al die zoete smaken went. Ik zal ook zo lang mogelijk snoepen proberen te voorkomen. Ik weet wat overgewicht is en ik hoop dat het mijn dochter bespaart blijft. Ik had liga's gehaald vanaf vier maanden maar zag dat er suiker toegevoegd was dus heb het weggegooid. Al die zooi hoeft voor mij nog even niet.