Juni 2009 mama's

Discussion in 'De mama's' started by Sunshine09, Jul 8, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Meris

    Meris Fanatiek lid

    Jun 14, 2008
    3,355
    1
    0
    En Aal, where are youuuuuu?! Kan niet hoor een dagje zonder Sam!
     
  2. Meris

    Meris Fanatiek lid

    Jun 14, 2008
    3,355
    1
    0
    Zie je wel, en weg zijn ze hihi
    Ga ook maar eens slapen, tot morgen(avond)!
     
  3. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    @snieke nee ik ben ik het boven ij ziekenhuis bevallen. Mijn dochter is Amsterdammer haha. Mijn verloskundige vond de Heel niks... maar bij de volgende ga ik echt wel naar de Heel.
    Was een heel gedoe toen Emma in de couveuse lag en ik 3 keer per dag heen en weer moest naar Amsterdam terwijl de Heel hooguit een kilometer van mijn huis staat...
    Ik heb wel een nachtje in de Heel op de verlosafdeling gelegen toen ik een galaanval had. Dan kon Emma bij me blijven, dat was handiger want de zuster konden dan voor haar zorgen.
    Ik was daar toen de enige terwijl ik 2 weken in het boven ij heb gelegen en ze daar telkens geen tijd voor me hadden omdat het zo druk was.
    Hoe beviel het in de Heel voor jou? Werd je goed behandeld? Ik ben heel nieuwsgierig hoe de couveuse-afdeling daar is. Want als ik bij een volgende weer te vroeg zou bevallen (kans is groot met mijn bloeddruk)
    dan wil ik dat ze heel goed zijn met borstvoeding en niet stiekem flesjes geven zo als in het boven ij. Daardoor had Emma tepel/speen verwarring en heb ik over moeten stappen op kv.

    @schoentjes... las daar iets over. Trekken jullie je kindjes al schoentjes aan? En waarom dan? Voor de warmte?

    @rapley: hier een artikel over rapley om je een idee te geven: http://www.mandypijl.nl/artikelen/met%20de%20pot%20mee%20limburger%20aug%202007.pdf Het is gebaseerd op bv maar het kan ook met kv.

    @mandy wat fijn dat je geen redressiehelmpje hoeft. Dat wil je toch liever niet!

    @meris is het niet gewoon dat jij beter weet hoe ze haar flesje wil dan papa? Ik krijg er vaak ook meer in dan mijn man...

    Was net met mijn man een film aan het kijken. Hij vindt dat ik te weinig aandacht aan hem besteed en te veel achter de computer zit. Misschien heeft hij wel gelijk.

    Ik heb Emma nu al een paar avonden om 8 uur in bed gestopt omdat ze zo moe was dat ze maar bleef huilen. Vervolgens blijft ze gewoon doorslapen tot een uur of 2 (ze heeft dan om 17:00 haar laatste flesje gehad).
    En dan komt ze om de 4 uur. Het maakt niet uit als we haar wakker maken voor een flesje, dan komt ze daarna nog om de 4 uur. Heel irritant!
     
  4. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    Jul 23, 2008
    10,153
    63
    48
    Goeiemorgen allemaal! Naja.. laat dat goede maar weg.
    Zoë is vannacht tig keer wakker geweest, geen idee waarom. Om 06.30u klaar wakker met honger. Dus ik ben moeeee.

    @Sm: Oh wat erg dat jullie uit elkaar zijn, hebben jullie wel nog goed contact?
    Fijn dat Rebecca het zo goed doet.

    @Ilse: En een spetterende avond gehad? ;)

    @Meris: Is papa misschien een beetje onrustig ofzo? Zoë wil de fles niet van papa als hij druk en onrustig is, dat voelt ze haarfijn aan..

    @Debby: Dat is balen, hopelijk gaat ze de nacht snel opschuiven naar een later tijdstip!


     
  5. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    Oct 1, 2008
    7,728
    0
    0
    Hallo allemaal!
    Joepie ik ben onder de 70 kilo (69,6). Ik val ongeveer een kilo per 2/3 dagen af.Ben de laatste dagen heel streng aan het sonja bakkeren. Ben nu 20 kilo kwijt sinds mijn bevalling.
    Wat vinden jullie van de volgende site:
    Webwinkel gesloten | Mijnwebwinkel.nl - eenvoudig, compleet & betaalbaar
    Zelf ontworpen. Ja ik heb eindelijk een manier gevonden om mijn creativiteit te uiten hihi. Zo leuk. Ik ga dingen maken zoals voedingskussenhoezen, labeldoekjes, monddoekjes, poppendekentjes, luierzakjes en beklede fotomapjes/agenda's/adressenboekjes.
    Allemaal in de hollandstyle. Straks een naaimachine maken en wachten tot de stoffen en zeilen binnenkomen.

    Wat vinden jullie van mijn banner? Ook zelf gemaakt!

    @ meris: Wat raar dat Manouk de fles bij je man niet goed drinkt! Hopenlijk is het een tijdelijk iets.
    Hoe is het met jou sonja bakker?
    @ singlemommy: Tjee wat rot! Sterkte meid en welkom terug.
    @ laura: Joepie!! mooie kinderwagen!! super.
    @ debby: Balen zeg! hopenlijk is het tijdelijk door een sprongetje misschien?

    Sorry dat ik de rest even niet bijlees maar er is zoveel gekletst!
     
  6. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    Oct 1, 2008
    7,728
    0
    0
    @ mama: Wat een beroerde nacht zeg !!! Balen voor jullie :(
     
  7. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,025
    901
    113
    je hebt de verkeerde link weg gezet Rianne... nu kunnen we niks zien
     
  8. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    goedemorgen,

    @Meris: Eva heeft ook even zo'n fase gehad hoor dat ze de fles niet goed leeg drinkt van iemand anders dan mama. Nu doet ze alleen nog een beetje huilerig bij mijn moeder. Ook echt niet leuk. Misschien inderdaad een goede optie als papa wat vaker de fles geeft.

    @mama: ohh wat raar dat Zoë opeens vannacht kwam. Is ze misschien niet helemaal lekker? Verkouden of koorts? Of gisteren misschien veel prikkels gehad? hopelijk slaapt ze vandaag wel op haar normale tijdstippen, kan jij ook even tukken.

    @Rianne ik zie je site helaas niet. Ben nu wel heel nieuwsgierig.
    Ik vind je banner errrug mooi. Ik vind hem alleen een beetje kerstachtig. Komt denk ik door de combi rood-wit.
    Mijn banner is helemaal weg. Mag ik vragen hoe je dat gedaan hebt?
    Wat goed dat je nu al onder de 70 zit!!! Dat gaat hard! Binnenkort dus nieuwe kleren shoppen? :)

    @Debby: hmm dat kindje in dat artikel lijkt ook niet echt gelukkig te zijn met dat hele blaadje sla. Ik weet niet zo goed wat ik er van moet denken. Ik ga toch voor het gepureerde en hopelijk pas bij 5 a 6 maanden.
    Dus het werkt niet als je nog een flesje om 22.00 uur geeft (en dus wakker maakt)? Ook niet als je dit is een weekje probeert? Misschien dat je haar ritme toch kan aanpassen en het lange slaapje naar de nacht kan verplaatsen.
     
  9. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,025
    901
    113
    oooh, dat gaat niet omdat je hem nog niet open hebt!!!
     
  10. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    ik ben al 2 weken vergeten naar het CB te gaan. Ik heb dus geen idee hoelang en hoe zwaar Eva nu is. Volgende week maar even opschrijven op de kalender.

    Over de schoentjes. Ik heb pasgeleden hele mooie bijpassende schoentjes gekocht bij een jurkje van mexx. Ze passen nu al niet meer... Dat ga ik dus niet meer doen. Ik snap ook het nut niet. Zo loopt niet en tis ook niet zo dat er iets op haar voetje kan vallen..

    Vanmiddag komt mijn schoonmoeder een middagje proefdraaien om op te passen... ik heb echt geen zin.. ik zie er gewoon tegenop... Ik ga lekker sporten en zonnebanken. Dat is dan weer wel lekker. En het moet toch een keer gebeuren. Volgende week is mijn laatste week vrij.. zo raar. ik ben dan gewoon 5 maanden thuis geweest.
     
  11. mandy1

    mandy1 VIP lid

    Jan 31, 2007
    6,881
    1
    0
    restaurantmedewerkster
    baarn
    @lautje leuke foto!
    @sarah het kiss syndroom heeft te maken met een nekwervel die niet goed zit waardoor de baby extreem veel huilt.
    @singlemommy wat fijn dat alles goed gaat met rebecca, wat sneu dat jullie uit elkaar zijn sterkte ermee.
     
  12. mandy1

    mandy1 VIP lid

    Jan 31, 2007
    6,881
    1
    0
    restaurantmedewerkster
    baarn
    @meris levi is inderdaad erg lang, hij zit helemaal bovenaan in het grafiekje. mijn nichtje komt alleen vanmiddag ik werd vanmorgen gebeld, ben er stiekum wel een beetje blij mee.
    @ilse haha jij hebt vast een leuke avond gehad!
    @meris vanaf 3 maanden gaan baby's op iedereen anders reageren en weten ze echt wie papa is en wie mama ook gaan ze dus voorkeur krijgen naar wie het mag vasthouden of de fles geeft enz. ik had dit gelezen.
     
  13. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    @ilse ga je elke week naar het weegspreekuur dan?
    Hier zie ik altijd alleen maar net geboren babytjes op het weegspreekuur en ik ben altijd bang dat ze me dan een onzekere moeder vinden hihi.
     
  14. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    soooo de hond ligt hier ff te meuren... niet te harden. Nog ff en ze drijft me naar boven, wat een stank!!! Ik ga ff Eva op bed leggen me aankleden en dan komt sm al :(
     
  15. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    Ja ik ging eerst iedere week. Toen mocht ik haar opeens niet meer elke week meten, want dat scheen slecht te zijn en toen ging ik om de week. Nu ben ik al 2 weken niet geweest en kan dus pas volgende week woensdag weer.
    Eva is echt heel lang en vervolgens heel slank. Ik maak me daar soms zorgen om.
    Laatste keer was ze 64.5 cm en 5800 gram. Volgens cb arts hoef ik me geen zorgen te maken. Ze is gewoon lang en slank. Ik denk dat ze nu al bijna 67 cm is :$
     
  16. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    Ik zag trouwens net dat er al een juni 2010 mama is... bizar!
     
  17. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    Oct 1, 2008
    7,728
    0
    0
    @ ilse: gewoon in adobe photoshop met een digiscrap kitje.

    Dan denk ik dat je de site pas kan zien als ik er producten op heb.
    Maar dit is het logo van de site.
     
  18. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    mooi hoor rianne!

    Bij ons op het cb mag je tijdens het weegspreekuur alleen wegen. Meten mag alleen tijdens je afspraken. Geen idee waarom.
    Maar ik moet 30 september weer naar de kinderarts en daar wegen en meten ze ook dus dan hoef ik niet langs het cb!
     
  19. Sanne

    Sanne Fanatiek lid

    Sep 18, 2005
    3,691
    0
    0
    verzorgende
    limburg
    Meten is ook niet goed voor de heupjes dacht ik om elke keer te doen omdat ze dan toch wat aan de beentjes moeten trekken
     

Share This Page