juni 2010 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by butterfly83, Sep 23, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Maxi

    Maxi Actief lid

    Oct 22, 2007
    458
    0
    0
    peuterleidster
    NL
    Hoi Meiden,

    Hier ook wel een beetje ongerust hoor voor de 20 weken, daarom maar extra naar uit zien dat we weten wat ons kleintje is... anders ga ik me er veel te veel mee bezig houden

    @denicepino leuk je hier te zien ik was ook een aug2008 mama, helaas niet vol kunnen houden was i.d een leuk groepje, maar Jelle huilde erg veel, ik had last van angsten/ depressie en overspannen, ik ben toen maar gestopt met kletsen. In ieder geval... welkom hier en gefeliciteerd, wel leuk hoor allebei 1 in aug en nu in juni...

    @tihany, gefeliciteerd een jongen.

    Hier ook last van bekken, lijkt nu met de dag erger te worden, kon gister al bijna niet meer werken. Ik ben peuterleidster en dat is niet de ideale baan als je met je bekken zit... alles is laag je moet steeds door je knieen, bij de vorige zwangerschap ging het wel, maar nu heb ik er ook nog zo'n hummel lopen.

    Hier is kleintje ook duidelijk aanwezig nu, controle bij de vlos was goed.

    Verlof: bij mij is een foutje gemaakt en hebben ze mij tekort gedaan bij de vorige zwangerschap, nu krijg ik mijn vakantie erbij dit is 6 weken + de drieeneenhalve die ze me de vorige keer tekort hebben gedaan dus ik moet ook zo rond 1 nov weer beginnen WOW Heerlijk, met Jelle ging het me veel te snel.

    @mause HAHAHA, net voor ik je bericht las had ik hetzelfde idee zit hier nl met een giga hoek (u) bank, die staat hier achter mij opgestapeld in de woonkamer net twee jaar oud, maar we hebben meer ruimte nodig straks met 2 kidz. Wij hadden ook zon liggedeelte, is i.d lastig met visite wou graag een losse hocker maar we konden het niet eens worden en mijn man vond deze zo geweldig, ga hem nu ook wel missen hoor mijn heerlijke groooote bank je kon er met min. 6 personen op. aaaah ik twijfel alweer. wil hem een de ene kant echt niet kwijt!!

    Mijn zoon is ook naar een osteopaat geweest, ga zo wel ff kijken!!:$ Maar het heeft hem geweldig geholpen hij sliep dezelfde dag voor te eerst een paar uur achter elkaar kwam alleen nog s'nachts 1 keer voor voeding en ging van 14 uur huilen naar +- 2.

    Wekom Juudje en pinter, en gefeliciteerd met je zwangerschap

    @ Belin, vervelend dat je nog zo misselijk bent, ze zeggen dat dat vaker voorkomt bij meisjes.

    @cycaa, bah wat naar zo'n hoge koorts, fijn dat het weer iets beter gaat

    @gijsje Hahaha zwanger maakt echt kippig he...ben laatst van de winkel weer naar huis gefietst omdat ik dacht dat ik mijn portomonee was vergeten.... niet dus zat gewoon in mijn zak...dreft in de koelkast..... rare dingen, ze zullen daar wel wat gewend zijn in het ziekenhuis. succes vanmiddag dan.

    @ roosje rustig aan doen hoor...

    Hier wordt het een ziekenhuis bevalling, vorige keer liep in onder de gyn en moest het, heb veel bloed verloren, bevalling was erg snel ben nu wel blij, het lijkt me heerlijk thuis vooral dat in de auto na die tijd brrrrr al ik er nog aan denk. Maar mijn man zijn nichtje is mijn voorbeeld als zij thuis was bevallen was haar kindje waarschijnlijk overleden, t ging de hele tijd goed maar op t laatst was het toch helemaal verzuurd en hebben ze in moeten grijpen met crashkar en al erbij.... kindje is nu gezond en alweer drie maander oud, maar als ze thuis was geweest waren ze nooit op tijd geweest... dus ik kies voor veilig (als ik iets te kiezen had) vooral bij een eerste kindje. wil niemand bang maken hoor het gaat bijna altijd goed en de verloskundige stuurt je ook op tijd naar t ziekenhuis als ze ook maar vermoed dat er een complicatie kan zijn, maar ik beval zo snel (lanceren noemde de gyn het) het ging ook zooo heftig, ik moet nu ook al bellen bij de eerste weeën. Ik wil gewoon geen enkel risico nemen, dat zou voor mij al te spannend zijn, ik zou me veel te druk maken.

    Zo lange reactie, maar ja wat was er veel gekletst, ik kom nu ook weer vaker meekletsen, de vermoeidheid is bijna weg en ik moet rustiger aan doen nu...

    Groetjes mij
     
  2. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Wij hebben allemaal ramen tot op de grond in de living. Dus genoeg hondneuzen op onze ramen... Maar in de zomer hebben we rolgordijntjes van ikea gehangen en daar heeft onze woefer bang van :D Dus nu alleen nog maar hondenneuzen en pootjes op ons schuifraam! :)

    Voor ons huwelijk in maart zal ik nog wel eens de ramen lappen, maar per 2 ofzo.
     
  3. Moettie30

    Moettie30 Fanatiek lid

    Aug 12, 2008
    1,891
    0
    36
    N-H
    Hmm, rolgordijnen!
    Das handig, maar denk niet dat de poezels het leuk zullen vinden.
    Kunnen ze niet meer naar buiten kijken!

    En de enige reden dat ik het NU ga doen, is dat de makelaar morgen foto's komt maken, en het netjes moet blijven voor AL DIE KIJKERS die gaan komen en ons huis willen kopen :D
     
  4. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Oh, maar die van ons kijkt nog steeds naar buiten hoor. Ze zijn niet erg dik, maar goed genoeg om niet naar binnen te kunnen kijken vanop straat.

    Soms doe ik er eentje ook omhoog voor onze woefer, dan zit ze fijn voor het raam. En zelfs zonder met haar snuit er constant tegen te zitten!

    Hebben jullie al een nieuw huis in het vooruitzicht?
     
  5. Moettie30

    Moettie30 Fanatiek lid

    Aug 12, 2008
    1,891
    0
    36
    N-H
    Nog niet, eerst maar eens zorgen dat we een idee hebben of we dit huis kwijt kunnen raken.
     
  6. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Hier is er weer eentje wakker :D 't Zijn drukke belletjes in m'n buik! :p
     
  7. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    sooh nu naar mn mams toe lekker een bakkie thee doen.
    Moet er ff uit verveel me gigantisch.
    Probeer niets te doen maar dat is ook weer zo saai.

    Ik heb de kleine zaterdag erg goed gevoeld maar nu 2 dagen al niet. Maar dat komt later wel
     
  8. belin

    belin Fanatiek lid

    Jul 30, 2009
    1,477
    1
    0
    NULL
    NULL
    Zo ben ook weer thuis, ff wat boodschappen gedaan en een bakkie bij mn viendin. Zat me net als roosje ook te vervelen haha


    Priscilla, fijn dat alles goed was bij de vk en lekker ff naar het hatje van jullie uk geluisterd. Kan je weer ff vooruit he !

    Roosje, geen puf, niet zo gek na gisteren ;) Nu ff naar je mams, gezellig toch

    Mamamuts, ik moets voor suiker omdat ik iets overgewicht heb en omdat mn bloeddruk nu ook te hoog was. Moet ook met week 24 weer. Met hoeveel weken moest jij de eerste keer dan prikken. Ik met 18 weken

    Gijsje, haha stond je daar keurig op tijd maar bleek dat je wel erg vroeg was dus :p. Je bent nu bijna aan de beurt las ik, succes

    maxi, je controle bij de vk was goed, mooi zo, gefeliciteerd
     
  9. Maxi

    Maxi Actief lid

    Oct 22, 2007
    458
    0
    0
    peuterleidster
    NL
    Heb net die aflevering van zembla gekeken waar mause het over had (uitzending gemist.nl) dit ging bij baby's over de craniosacrale therapie heftig, hier had ik al over gelezen. de osteopaat van Jelle behandelde hem niet zo hij had spanning op het middenrif, hierdoor zuur en krampen zij masseerde hem en gaf hem meer ruimte, hij vond het heerlijk, babys vallen tijdens die behandeling echt in slaap, en gaan tevreden mee naar huis
    Ik schreef al Jelle huilde 14 uur per dag minimaal, en vrijdagochtend had ik de eerste behandeling met hem vrijdagmiddag zou het nog niet minder zijn zei ze ik zou s'avond het verschil merken, en dat klopt.... hij SLIEP, hij kwam vanf die dag alleen nog s'nachts voor 1 voeding en huilde niet meer zoveel, werd een tevreden baby na 1,5 maand huilen, maar wel oppassen waar je naar toe gaat, das belangrijk en als je kindje echt onder druk zetten en het heeft pijn van de behandeling.... meteen stoppen, mijn osteopaat zei dat ook, een kindje moet hier nooit last van hebben het moet voor hen prettig zijn anders doe je iets niet goed. Jelle heeft tot een maand of 5 6 niet goed kunnen poepen, dus het probleem was er nog wel, maar hij had er een stuk minder pijn van.... Ik had al van alles geprobeerd van inbakeren tot stoppen met borstvoeding... wat had ik daar later spijt van zeg, maar ja het leek even te helpen... als mijn baby ergens last van heeft zou ik weer gaan maar van de wervels blijven ze af geen gekraak en gedoe brrrr veel te kwetsbaar allemaal en die holding therapie ieuw dat moeten ze verbieden, veel ouders zijn ten einde raad en doen alles wat zo iemand zegt zelfs als het niet goed voelt, na zoveel huilen weinig slaap, je beeb heeft pijn nou dan wil je zooo graag dat het helpt. ze moeten vanuit de wet ouders en baby's beschermen belachelijk aan de ene kant worden we betutteld en gedaan , geen dekbedjes.... dit mag niet, dat moet en dit soort therapieën mag maar gewoon!!!!! onbegrijpelijk :$:x
    Sorry :) beetje lang verhaal maar t zit me zo hooooog!!!!
     
  10. pinter

    pinter Fanatiek lid

    Jan 9, 2010
    4,015
    1
    36
    noord limburg
    gisteren weer naar de verloskundige geweest,en alles was goed.een mooi hartje was te horen,en de kleine groeide mooi naar het aantal weken dat ik zwanger ben.
    wel was mijn bloeddruk een beetje laag,had schijnbaar te maken met het feit dat ik niet zo heel groot en ook nog vrij tenger ben,dus mijn lichaam moet harder werken om te wennen aan de veranderingen:(,heeft iemand anders dit eerder ook meegemaakt?

    volgende week woensdag avond is de 20 weken echo,spannend...ik wil niet weten wat het wordt...
     
  11. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Ik heb geregeld last van lage bloeddruk, maar tijdens mijn zwangerschap zit het goed zei m'n gyn. Tijdens mijn vorige 3 afspraken zat ik tussen 100/50 en 100/60.

    Ik eet dan meer zout (bijzouten op frietjes, zorgen dat je altijd zoute chips of zoutstokjes in huis hebt) en dat helpt dan onmiddelllijk...
     
  12. Funkie

    Funkie Bekend lid

    Jan 13, 2009
    929
    0
    0
    Maak sieraden (BIBI)
    Scheveningen
    Hey Dames

    Vanmorgen de 20wkn echo gehad.. Alles was goed ligt goed op schema gelukkig...

    En het is een JONGEN hihi.... je zag het zo duidelijk..
    Dat word shoppennnnnnnnnnn

    zou iemand het op de lijst willen zetten????

    ALvast bedankt.... opmijn blauwe wolk
     
  13. pinter

    pinter Fanatiek lid

    Jan 9, 2010
    4,015
    1
    36
    noord limburg
    hallo nijntje,
    bedankt voor je reactie,ik probeerde juist zout zoveel mogelijk te vermijden,dacht dat dit juist niet goed was ivm vocht vasthouden....
    dus nu mag ik s'avonds lekker van een zout chipsje gaan genieten:D......zonder schuldgevoel..
    ik zal er eens op gaan letten,ben benieuwd of het dan bij de volgende afspraak beter is.
    wij zijn bijna tegelijk uitgeteld lees ik..
    proficiat met de zwangerschap..
    groetjes petra
     
  14. belin

    belin Fanatiek lid

    Jul 30, 2009
    1,477
    1
    0
    NULL
    NULL
    Pinter, fijn dat alles goed was bij de vk !

    Funkie, gefeliciteerd meid met je goede echo, weer een zorg minder he ! Een jongen, wat leuk...nu op je blauwe wolk en shoppeeeeeen !!!!!!!!!
     
  15. belin

    belin Fanatiek lid

    Jul 30, 2009
    1,477
    1
    0
    NULL
    NULL
    Hier een klein meisje wat lekke bezig is ! Heerlijk, zit ff van dr te genieten :)
     
  16. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    Funkie een jongetje :D :D wat leuk. Lekker shoppen voor je kleine boy. En op je blauwe wolk hangen.

    Hier net terug van paps en mams.
    Heb net ff 2 broodjes op had zo'n honger. Maar nog steeds honger maar goed ook want moet nog eten.
    Aardappeltjes met sperciebonen en gepaneerde schnitzels jammie, mn maag begint gelijk. Ik reageer f na 7en straks dan zijn mn mannetjes naar bed.
    Mijn mams komt morgen verven.

    Kreeg net een complimentje van mn pa, dat ik een broodje at omdat ik honger had hij zei: dat is goed voor jou en je kleintje.
    Als k niet zwanger was was het een ander tussendoortje geworden.

    Ooh man lief komt thuis

    doegggggggggggggggg
     
  17. desi23

    desi23 Bekend lid

    Jul 1, 2006
    670
    0
    0
    verpleegkundige
    zaandam
    @belin: ja het is wel fijn dat ze me zo in de gaten houden hoor, zelf heb ik ook wat overgewicht, en is een hoge bloeddruk familiar, maar goed, met mijn vorige zwangerschap liep dat totaal uit de hand met 25 weken.
    dus ik baal er wel enorm van, dat hij nu alweer omhoog gaat.

    maar jij wordt dus ook in de gaten gehouden, en dus ook op suiker?

    nee ben niet meer naar babypark geweest, had daar wel de kinderwagen en maxicosi gekocht toen hij net geopend was.
    maar ga binnenkort weer ff kijken.
    Je moet er niet teveel heen gaan ahhaha dan hou je geen geld meer over hahaha

    @meiden met een goede echo!!super!!
    zag ook alweer wat verschillende geslachten voorbij komen!leuk hoor!gefeliciteerd!
     
  18. Moettie30

    Moettie30 Fanatiek lid

    Aug 12, 2008
    1,891
    0
    36
    N-H
    Oeh, De nieuwe babypark in Zaandam??

    GROOOOOOOTTTT!

    Kamers vond ik niets.... Te hotemetoot voor ons.
    Maar als we accesoires nodig hebben en speelgoed...... Ga ik daar zeker heen! (met een flinke zak geld :D )
     
  19. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Ja zout moet je vermijden om vocht vast te houden, maar ik voel mij bij een tekort heel slap worden en krijg een druk op m'n ogen. Wat je ook kan nemen zijn instantsoepjes. Die heb ik dagelijks bij op m'n werk. Maar een chipsje kan zonder schuldgevoel hoor! :D

    Ik ben 19 juni uitgeteld. Jij waarschijnlijk een paar dagen eerder ;)

    @ funkie: Wat leuk, een jongentje! :)

    @ Roosje: Hier ook constant honger. Ik neem wat meer boterhammen mee naar m'n werk, want koekjes zeggen mij tegenwoordig niet veel. Of een instantsoepje of een doosje ananas.

    @ hier: Zonet de slappe lach gehad op m'n werk en nu is beebje weer wakker :D
     
  20. belin

    belin Fanatiek lid

    Jul 30, 2009
    1,477
    1
    0
    NULL
    NULL
    Hey desi, ja ze houden mij ook in de gaten ! Als hij dinsdag weer hoog is moet ik gelijk door naar de gyn en dan blijf ik daar ook. Ze houden ook inderdaad mn suiker in de gaten ja, doen ze dat bij jou niet ? Ik moet nu met 24 weken weer pikken. Dus bij je vorige zwangerschap liep het al met 25 weken uit de hand, moest je toen plat of niet gelijk ? Wel balen dan dat hij nu weer omhoog gaat. Hoe hoog was hij nu ?

    Je hebt dus je kinderwagen en maxicosie met 10% koting gekocht, dat scheelt wel ja. Welke wagen heb je gekocht ? Je moet zeker niet te vaak gaan want dan moet je in het weekend wat bij verdienen door de krant rond te gaan brengen ofzo :D
     

Share This Page